Jump to content
Dogomania

W Swoim Domku -Młoda LUNA-Dysplazja stawów biodowych...w planie komórki macierzyste...potrzebuje pomocy.


Bgra

Recommended Posts

Oj przepraszam za powtórkę tego samego ale cos telefon szwankuje a mam tylko taki Internet .jeszcze raz wszystkim dziekuje za wsparcie finansowe i duchowe

udało się ;)

 

 

Heaven&Lily jak znajdziesz chwilę napisz dlaczego rzutem na taśmę operator zadezydował o operacji laparoskopowej i jaka jest różnica w cenie,gdyby miała wykonaną sterylizację w sposób bardziej nam znany.

Z tego co wiem Luna dostała też antybiotyk.

Czuje się dobrze,kilka godzin po operacji spędziła w lecznicy,to dobrze,bo wiem,że u nas czasami psa wydaje się jak tylko się wybudzi,gdzieś po godzinie.

No to teraz tylko czekać aż wydobrzeje i musimy podjąć decyzję w sprawie leczenia bioderek Lunki.

Czekam na sugestie.

Link to comment
Share on other sites

Operacja laparoskopowa jest mniej inwazyjna piesek juz jutro może normalnie chodzić nie cierpi tak jak po normalnym cieciu brzucha. Są usuwane jajniki a macica sama się obkurcza. Koszt jest większy o 400 zl czyli zdjęcie i sterylizacja pod jedna narkoza to bylo 840 zl .to wspaniale ze pies nie będzie cierpiał juz jej wystarczy przecież klopot z nóżkami . Taka metodę zaproponował pan doktor aby pies szybciej wrócił do siebie .

Link to comment
Share on other sites

Faktury bezpośrednio z lecznicy polecą na mojego @,jak tylko,to od razu znajdą miejsce na wątku Luny,te z analizy krwi,sterylizacji i zdjęć Rtg .

 

 

 

Do czasu kiedy Heaven&Lily sama nam o wszystkim nie opowie,wkleję zdjęcia dziewczynki już w domku :)

ładnemu to we wszystkim ładnie,nawet w ubranku posterylkowym.

2hx9gkl.jpg

 

 

sopq80.jpg

 

2prfoeo.jpg

i jak tu jej nie kochac ??? :)

Link to comment
Share on other sites

dzielna nasza Luneczka :) bardzo bardzo się cieszę bo wieści optymistyczne :)

ja też kochana :) 

Lparoskopia to w sytuacji Luny i jej opiekunki strzał w dziesiątkę.

Małe cięcie,mała rana,sunia jutro powinna już brykać,cały czas mam z tyłu głowy to czwarte piętro i Heaven&Lily jak ja targa przez kilka dni po tych schodach :(

Link to comment
Share on other sites

ja też kochana :)

Lparoskopia to w sytuacji Luny i jej opiekunki strzał w dziesiątkę.

Małe cięcie,mała rana,sunia jutro powinna już brykać,cały czas mam z tyłu głowy to czwarte piętro i Heaven&Lily jak ja targa przez kilka dni po tych schodach :(

ech skąd ja to znam :( moja Aisha waży w okolicach 30 kg i jak tylko na dworze plucha zwyrodnienia dają jej w kośc :( znoszę i wnoszę dzien w dzień na 3 piętro. Co zrobic :( Aisha oczywiście nie narzeka a wręcz paskudny z niej oszust ;) jak się zagalopuje to wnoszę i wnoszę a ona księżniczka czeka na podwózkę bo po co się męczyc ;)

Link to comment
Share on other sites

czy Luneczka na codzień przyjmuje jakieś leki na chrząstkę stawową ??? warto by było gotowac jej też rapki kurze :) są naprawdę wspaniałe :) ja gotuję duży garnek z dodatkiem marcheweczki i ryżu :) mrożę i dzielę  na porcje :) psiak zachwycony a co najważniejsze każda porcja wychodzi  na zdrówko :) no i to chyba najtańszy lek :)

 

warto by było wprowadzic Luneczce Arthro HA - 90 tabletek to koszt ok 55 zł

podaje link :

http://sklep.modernpet.pl/pl/suplementy-i-odzywki/1966-Arthro-HA-90-tabl.html

 

2 tabletki dziennie przez 6 miesięcy.

Link to comment
Share on other sites

ech skąd ja to znam :( moja Aisha waży w okolicach 30 kg i jak tylko na dworze plucha zwyrodnienia dają jej w kośc :( znoszę i wnoszę dzien w dzień na 3 piętro. Co zrobic :( Aisha oczywiście nie narzeka a wręcz paskudny z niej oszust ;) jak się zagalopuje to wnoszę i wnoszę a ona księżniczka czeka na podwózkę bo po co się męczyc ;)

  dobra jest :) piękna sunia,ma gdzieś tutaj wątek?

moja Stefanka (*) to był dopiero cyrkowy piesek,przez dwa dni udawała,że ją łapka boli jak chciała coś wyżebrać,jeszcze wystwiała,że to ta ;) a za 3 metry już biegała na czterech i wskakiwała na łóżko ;) bardzo mi jej brakuje!

jakąś suplementację Lunka chyba ma,nie pamiętam,ale te kurze łapki,znam ludzi,którzy sami to jedzą dla zdrowia .

 

 

może uda się Elżbiecie u koleżanki wskoczyć na kompa,bo z  komórki to sama widzisz ile dubli strzeliła :)  :

sprawdzi też te ostatnie przelewy,może warto i to Arthro kupić,ale jak ją znam spyta najpierw ortopedę.

Link to comment
Share on other sites

czy Luneczka na codzień przyjmuje jakieś leki na chrząstkę stawową ??? warto by było gotowac jej też rapki kurze :) są naprawdę wspaniałe :) ja gotuję duży garnek z dodatkiem marcheweczki i ryżu :) mrożę i dzielę  na porcje :) psiak zachwycony a co najważniejsze każda porcja wychodzi  na zdrówko :) no i to chyba najtańszy lek :)
 
warto by było wprowadzic Luneczce Arthro HA - 90 tabletek to koszt ok 55 zł
podaje link :
http://sklep.modernpet.pl/pl/suplementy-i-odzywki/1966-Arthro-HA-90-tabl.html
 
2 tabletki dziennie przez 6 miesięcy.







Witam kurze lapki dostają wszystkie moje psiaczki luna tez a jutro pan doktor dokladnie nam powie jakie leki bo dziś miał jeszcze pieska do operacji i bardzo nas przeprosił .
Jutro da nam zalecenia na biodra. A luneczka śpi po narkozie i stresie jest bardzo zmęczona .dostala po jeszcze dzis antybiotyk i musze przemywac te dwie ranki riwanolem
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Witam kurze lapki dostają wszystkie moje psiaczki luna tez a jutro pan doktor dokladnie nam powie jakie leki bo dziś miał jeszcze pieska do operacji i bardzo nas przeprosił .
Jutro da nam zalecenia na biodra. A luneczka śpi po narkozie i stresie jest bardzo zmęczona .dostala po jeszcze dzis antybiotyk i musze przemywac te dwie ranki riwanolem

Śpijcie spokojnie :)

 

 

Spokojnej nocy... :)

Wzajemnie marmosiu :)

Link to comment
Share on other sites

  dobra jest :) piękna sunia,ma gdzieś tutaj wątek?

moja Stefanka (*) to był dopiero cyrkowy piesek,przez dwa dni udawała,że ją łapka boli jak chciała coś wyżebrać,jeszcze wystwiała,że to ta ;) a za 3 metry już biegała na czterech i wskakiwała na łóżko ;) bardzo mi jej brakuje!

jakąś suplementację Lunka chyba ma,nie pamiętam,ale te kurze łapki,znam ludzi,którzy sami to jedzą dla zdrowia .

 

 

może uda się Elżbiecie u koleżanki wskoczyć na kompa,bo z  komórki to sama widzisz ile dubli strzeliła :)  :

sprawdzi też te ostatnie przelewy,może warto i to Arthro kupić,ale jak ją znam spyta najpierw ortopedę.

Aisha jest ze mną od 3 miesiąca życia :) Nigdy nie pomyślałam żeby jej założyć wątek :)

Link to comment
Share on other sites

Aisha jest ze mną od 3 miesiąca życia :) Nigdy nie pomyślałam żeby jej założyć wątek :)

no i widzisz jakie to niesprawiedliwe ! o wszystkie inne w potrzebie dbasz z takim zanagażowaniem :)

a swojej niuni nawet pokazać nie chcesz ;) ładnie to tak? popraw się Marticzko :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Witam i nas noc w porządku jesteśmy po rozmowie z panem doktorem linka ma dysplazje ta ostatnia ale jej nic nie boli i nie kuleje wiec pomalu zbieramy na leczenie PRP a na teraz jeszcze zaleceni zażywania synomagu lub artroflex . Ale pan doktor powidzial ze czasem z mniejszą dysplazją pieski nie wstają a luna walczy i dzieki Bogu jej nie boli . Będziemy walczyć żeby chociaż zostalo tak jak jest . Dzieki wam mamy silę i nadzieje .

Link to comment
Share on other sites

Czekamy jeszcze na potwierdzenie dwóch wpłat z bazarku koncertowego :)

Bgra : 90 zł

Martika@Aischa : 135 zł

 

Link do bazarku :)

http://www.dogomania.com/forum/topic/148314-wszystkie-sprzedane-bilety-na-koncert-lady-pank-w-katowicach-1009-2000/page-17

 

 

w sumie z bazarku biletowego poleciało na konto Luneczki :  675 zł 80 gr

 

Po potwierdzeniu przez DT można śmiało wpisać w ogólne rozliczenie naszej dziewczynki :)

przypominamy się :)

Link to comment
Share on other sites

proszę o potwierdzenie na bazarku :) link powyżej :) osobnym przelewem poszła również nadpłata z bazarku w wysokości 0,80 gr od cioci Bgra :) wysyłałam ja :) z pewnością również już na koncie :)

Kochana :) trzy psy w domu do ogarnięcia,kiedy samej nie jest się jeszcze w formie, to tak dla usprawiedliwienia :) 

ciekawa jestem jak Luńcia się czuje,mam nadzieję,że bryka już panienka z ukochaną Heaven-ta mała psiczka jako szczeniak wyglądała jak małpka :)

z pewnością Elżbieta wejdzie na bazarki , na moim musi dwie wpłaty potwierdzić, z pewnością i te 80 gr :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...