Jump to content
Dogomania

Paputek za TM :( :(:( Płaczemy ze szczęścia - Pszeniczny już w swoim domu w Warszawie :)


Tola

Recommended Posts

Chciałam jeszcze napisać, ze kochana Bogusik zasponsorowała nam zakup kontenerka, jechał w nim dzisiaj mniejszy kudlacz - bardzo dziękuję.!!!

Z przelanej na moje konto kwoty  zostaje 55 zł, które prześlę anecik na Pszenicznego - jeszcze raz dziękuję.

Nowy kontenerek, który dostarczono dzisiaj

[URL=http://www.fotosik.pl/zdjecie/c01dd915f323ae3d]c01dd915f323ae3dmed.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Nasze kochane cudo. Jakie śliczne oczka.

 

Dziękujemy Dziewczyny.

 

Ale patrzcie jak niewiele potrzeba - wykąpać, obciąć i zupełnie inny pies. Wiem że to nie realne ale gdyby robić to psom w schronisku - szczególnie takim kudłaczom - wykąpać i obciąć myślę że adopcje byłyby na porządku dziennym. Pomijam że byłoby im o sto razy lepiej w takie upały.

Link to comment
Share on other sites

 

Chciałam jeszcze napisać, ze kochana Bogusik zasponsorowała nam zakup kontenerka, jechał w nim dzisiaj mniejszy kudlacz - bardzo dziękuję.!!!
Z przelanej na moje konto kwoty  zostaje 55 zł, które prześlę anecik na Pszenicznego - jeszcze raz dziękuję.
Nowy kontenerek, który dostarczono dzisiaj
c01dd915f323ae3dmed.jpg

 
Bogusik, jesteś A N I O Ł E M w ludzkiej skórze !!!
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

To jest jedna odleżyna,czy więcej ich ma? Biedny.Teraz po obcięciu i wykąpaniu powinno ciałko się szybko zagoić.Ma przepisaną jakąś maść na odleżyny?

Jest jeszcze jedna, mniejsza. Wiem, ze dzisiaj odlezyna została zaopiekowana, jutro dowiem się więcej.

A Pszeniczny jezdził kiedyś autem - dzisiaj w schronisku wskoczył sam do środka, a z maluchem trzeba było trochę "na siłę"

Link to comment
Share on other sites

 

Jest jeszcze jedna, mniejsza. Wiem, ze dzisiaj odlezyna została zaopiekowana, jutro dowiem się więcej, bo pojadę porobić zdjęcia małemu kudłaczkowi.
A Pszeniczny jezdził kiedys autem - dzisiaj w schronisku wskoczył sam do środka, a z maluchem trzeba było trochę "na siłę"

 
Pewnie chciał jak najszybciej opuścić ten przybytek ! Odjechać, byle dalej...
Link to comment
Share on other sites

Biedny, ile się nacierpiał Fantastycznie ,ze wyszedł ze schronu.

może to są bardziej odparzenia niż odleżyny.Jak zwał tak zwał, leczyć trzeba. A 7 lat to nie wyrok. Starsze spy się wyadoptowują , to i on znajdzie ten jedyny , najlepszy domek.

Link to comment
Share on other sites

Jest wspaniały!!!

Śliczny i mam nadzieję że te rany szybko i bez problemu teraz się zagoją.

Ma piękne oczy. Jeszcze smutne ale kiedy przekona się, że jego życie odmieniło się na lepsze mam nadziej,ę że szybko będą radosne. 

A wiek? Kiedy wyzdrowieje i dojdzie do siebie pewnie i kilka lat będzie miał mniej ;)

 

Teraz już będzie tylko lepiej !

Link to comment
Share on other sites

0heart.gif0heart.gifJak dobrze 

ze janioly  dzialaja 

jak dobrze 

psinuniu te ranki ....

zagaoja 

zagoja kochany 

sciskamy za zycie nowe  

niechaj bedzie jak najlepsiutkie piesiu 

cudowny 

i te oczka 

wiedzial juz 

wiedzial 

ze zmienia sie wszystko wokol ...

ale niepewnie jeszcze patrzyl

Link to comment
Share on other sites

Guest TyŚka

Pierwsza i OSTATNIA nocka poza schroniskiem :D Dobrej nocy Tolu i Duży Kudłaczku :)

Jak to ostatnia poza schroniskiem?! :P Pszeniczy do schroniska się przecież już nie wybiera, NIGDY.

Link to comment
Share on other sites

Jak to ostatnia poza schroniskiem?! :P Pszeniczy do schroniska się przecież już nie wybiera, NIGDY.

 

Popierniczyło mi się. Jak się zorientowałam to już mnie ustrzeliłaś. Chciałam powiedzieć żeby już nigdy nie spędził nocy w schronisku :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...