Jump to content
Dogomania

Kaj w typie husky - szkielecik bez oczka i z naderwanym uszkiem.


Gabi79

Recommended Posts

o....znasz mój stosunek do życia psa? Ale piszesz o tym waszym psie, czy tych co się o nie potykam?

Mój chleb powszedni również znasz? Tutaj wyczytałaś? 

I wiesz czy Kaj jest czy nie jest mi obojętny:) To dobrze że wiesz. W końcu ktos musi wiedzieć, żeby inni mogli życ w realnym wymiarze:)

To nie ja tworzę teorie spiskowe i wszystko wiem lepiej a na dokładkę tak się głupio składa, z na życie Kaja nie mam wpływu jeśli żyje a tym bardziej, jeśli nie żyje. Podobnie jak zresztą na wiele innych rzeczy

Ale za to na pewno znasz moje kompleksy, styl życia i bycia i pewnie moją Rodzinę znasz też i tę co znam ja i tę co nawet ja jej nie znam. I może moje frustracje wynikają właśnie z zawirowań pokoleniowych. Kto wie? Ja nie ale Ty na pewno to wiesz:) Ale wiesz, nie zazdroszczę Ci tej wiedzy, musi Ci być bardzo cieżko z taką wiedzą żyć, bo taka wiedza to o inny wymiar trąca

 

Pięknie bełkoczesz, Ludwa. Pięknie. Wielka wprawa.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

aaa, czyli jak zwykle jest mózg i reszta załogi:) Mózg jakoś zawsze grzeczniutko i wsie nie wychyla bo i po co się narażać ale jak widać dzielnie dzieli się korespondecją z dogo ciociami. A stara się uchodzić za taką kulturalną imoralną. I przyleciały pieski nieznane ale z polecenia szczekają bo ciocia w karczmie obowiązki przydzielić raczyła. Nie udało się usadzic mrucznych fundacji, to trzeba gdzieś kąsać:)
 

 
 
Rerty, jak tu wszyscy wszystko o wszystkich wiedzą, psichologia internetowa na najwyższym poziomie:) Wiemy kto ładny, kto brzydki, kto jakie ma kompleksy i jaki styl życia wiedzie, jaki ma dorobek życiowy. To wszystko można w internetach wyczytać a już szczególnie niektóre grona wiodą prym w tej wiedzy.
Dobrze, że ludzkei gusta są różne jak i sami ludzie a jak widać na przykładzie również tego towarzystwa uroda nie idzie w parze z rozumem a i szczęścia jakoś w życiu nie daje. I żyje sobie jedna i druga jemioła. ładnie wyglada ale nikt poza karmicielem pierwotnym nie chce przygarnąć (na szczęście jego)
No to jaką w końcu macie teorię o Kaju? Wg mar.gajko czy waszego-psa co po okolicy sika? Bo średnią cieżko wyciągnąć


Ludwa, możesz mi streścić w 2-3 zdaniach o co Ci w w/w tekście chodzi? Jak to mówią "bez wódki nie razbieriosz".....a mi lekarz zabronił i problem mam. Głównie z jemiola...
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Biedna Topi....Gdyby nie to, że niszczysz ludzi...to bym cię nawet lubiła :). Złoszczę się tylko na mojego Męża, bo Go kocham. Wiodącym uczuciem, które u mnie wzbudzasz to...śmiech i zdziwienie :D. I to był mój ostatni wpis na tym wątku.

 

Niszczycie ludzi tylko dla samego faktu niszczenia. Ludzi, którzy w jakiś sposób- mądrze lub nie ale  z wielkim sercem- pomagają zwierzętom. Jak już wszystkich zniszczycie, pozwiecie do sądu, to rozumiem, że pojedziecie do Miedar i innych schronów zabrać chore zwierzaki, które w warunkach schroniskowych nie mają szans przeżycia (vide nasz Tomiś). Potem pojedziecie do Kotlisk i do innych mordowni walczyć z tymi, którzy NAPRAWDĘ zarabiają na psach. Powalczycie z hotelem syna Siemińskiego (tego z Wojtyszek), powalczycie z Białogardem i innymi. A potem nam tu zrelacjonujecie swoje osiągnięcia. Aaa...i po drodze zniszczycie wszystkie hoteliki, pdt, bezpłatne dt z karmą i lekami. Brawo Wy!

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Biedna Topi....Gdyby nie to, że niszczysz ludzi...to bym cię nawet lubiła :). Złoszczę się tylko na mojego Męża, bo Go kocham. Wiodącym uczuciem, które u mnie wzbudzasz to...śmiech i zdziwienie :D. I to był mój ostatni wpis na tym wątku.

 

Niszczycie ludzi tylko dla samego faktu niszczenia. Ludzi, którzy w jakiś sposób- mądrze lub nie ale  z wielkim sercem- pomagają zwierzętom. Jak już wszystkich zniszczycie, pozwiecie do sądu, to rozumiem, że pojedziecie do Miedar i innych schronów zabrać chore zwierzaki, które w warunkach schroniskowych nie mają szans przeżycia (vide nasz Tomiś). Potem pojedziecie do Kotlisk i do innych mordowni walczyć z tymi, którzy NAPRAWDĘ zarabiają na psach. Powalczycie z hotelem syna Siemińskiego (tego z Wojtyszek), powalczycie z Białogardem i innymi. A potem nam tu zrelacjonujecie swoje osiągnięcia. Aaa...i po drodze zniszczycie wszystkie hoteliki, pdt, bezpłatne dt z karmą i lekami. Brawo Wy!

 

Widzisz Kama202,

w tym co napisałaś coś jest… i dlatego czuję się "wywołana do tablicy",

bo tym się różnimy, że ja staram się zrozumieć adwersarza jeżeli ma argumenty

a na wątkach psów u Makili zrozumienia dla moich argumentów nie widzę.

 

Widzisz Kama202,

nie pojadę ani do Kotlisk, ani do Miedar...

Nie będę walczyć ani z synem Siemińskiego z Wojtyszek, ani z Białogardem.

Mam tu na swoim terenie KTOZ

i jego zaufany hotelik w którym psy wyciągnięte z krakowskiego schroniska

przetrzymywane były w warunkach gorszych niż w krakowskim schronisku

(metoda współpracy bardzo podobna jak: TOZ w Polsce - Celestynów)

– i tego się trzymam.

 

Tamte mordownie zostawiam dla innych, młodszych i tych co są bliżej.

Niech mierzą „ siły na zamiary” ja uczciwie mierzę „zamiar podług sił”.

 

I jeszcze jedno,

Zarządcy Krzyczek, Węgrowa, Klembowa…

też krzyczeli, że się ich niszczy,

mieli poparcie wójtów,

pozytywne protokoły inspekcji weterynaryjnych…

a jednak chwała ich niszczycielom.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Topi, kurczę, nie dasz mi spokoju :D

Chwała "niszczycielom" szczególnie Klembowa...:D...czyli Fundacji Mrunio, która wywiozła w jedną zimę około setki psów do Niemiec. Niby RATOWAŁA te psy z Klembowa :D Ty to pochwalasz...to zmień sobie sygnaturkę, bo ta oszukuje wszystkich. Może ta druga, o hoteliku Makili też mami ludzi jak pierwsza? :) I żegnaj. Aaa, jak już wpadniesz ze swoim TWA w wir niszczenia, to przyjrzyj się temu hotelikowi współpracującemu z SOS Bokserom (z mojej sygnaturki). Może tam też się źle dzieje, skoro Diana nie przeżyła?

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem. Właśnie po obejrzeniu filmu miałam o tę panią zapytać, bo jej mętne tłumaczenie (nie wiedziałam, nie widziałam - ten scenariusz już znamy :() i jej smutna mina - nie były dla mnie przekonywujące. Raczej tak na pokaz i dla wybielenia się.

Gabrysia=Wiesia ?? :)

Link to comment
Share on other sites

   

aż tak bardzo się denerwowałaś ? Ciezki dzień byl? trzęsłaś jak galareta ?
...

Doda_ - ewidentny przypadek całkowitego braku godności, wstydu i rozumu. 

 

 

[niezborny słowotok bez ładu i składu - czyli cicer cum caule*]

 

 

A co to za jakaś nowa forumowa bazarówa-hurtowniczka - "wszystko-mam-wszystko-wiem"? Bo nie znam.

 

* Cicer cum caule (łac.) groch z kapustą

A gdzie żeś ty w moim poście się  tego doszukał ? 

Jaki jechał, taki zdybał - jedno głuche, drugie ślepe. Doborowa kompania.

No chyba, że tworzysz posty wyłącznie po to, żeby zabłysnąć.

 

 

...

Odstrzał sanitarny nie jest karany.

W takim razie Topi strzeż się !

Link to comment
Share on other sites

Ludwa, możesz mi streścić w 2-3 zdaniach o co Ci w w/w tekście chodzi? Jak to mówią "bez wódki nie razbieriosz".....a mi lekarz zabronił i problem mam. Głównie z jemiola...

mar.gajko wszystko wie i czyta między wierszami, w myślach, w książkach i w internetach i pewnie w  wielu innych, to Ci wyjasni:) Dacie radę:)

Link to comment
Share on other sites

Doda_ - ewidentny przypadek całkowitego braku godności, wstydu i rozumu. 

 

A gdzie żeś ty w moim poście się  tego doszukał ? 

Jaki jechał, taki zdybał - jedno głuche, drugie ślepe. Doborowa kompania.

No chyba, że tworzysz posty wyłącznie po to, żeby zabłysnąć.

 

 

W takim razie Topi strzeż się !

 

Uważaj bo się wściekniesz.

***********************************************************************

Panna Marple zauważyła ?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Biedna Topi....Gdyby nie to, że niszczysz ludzi...to bym cię nawet lubiła :). Złoszczę się tylko na mojego Męża, bo Go kocham. Wiodącym uczuciem, które u mnie wzbudzasz to...śmiech i zdziwienie :D. I to był mój ostatni wpis na tym wątku.

 

Niszczycie ludzi tylko dla samego faktu niszczenia. Ludzi, którzy w jakiś sposób- mądrze lub nie ale  z wielkim sercem- pomagają zwierzętom. Jak już wszystkich zniszczycie, pozwiecie do sądu, to rozumiem, że pojedziecie do Miedar i innych schronów zabrać chore zwierzaki, które w warunkach schroniskowych nie mają szans przeżycia (vide nasz Tomiś). Potem pojedziecie do Kotlisk i do innych mordowni walczyć z tymi, którzy NAPRAWDĘ zarabiają na psach. Powalczycie z hotelem syna Siemińskiego (tego z Wojtyszek), powalczycie z Białogardem i innymi. A potem nam tu zrelacjonujecie swoje osiągnięcia. Aaa...i po drodze zniszczycie wszystkie hoteliki, pdt, bezpłatne dt z karmą i lekami. Brawo Wy!

 

 

Nie przesadzaj, tych nie tkną, nawet się nie przymierzają, to nie jeden hotelik, gdzie sądziły, że pojadą z nim jak z łysym i bedą wychwalone (ups, nie poszło prosto i jak na razie i wszyscy święci do których było pisane jakoś nic nie zrobili, wręcz przeciwnie;))

A Lonio to by się nie cackał, wiesz, tylko by zdzielił przez łeb czym by tam w ręce wpadło. Nie ten kaliber

Z Mruniem była walka i co? I nic, to trzeba czymś nadrobić

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Doda_ - ewidentny przypadek całkowitego braku godności, wstydu i rozumu. 

 

A gdzie żeś ty w moim poście się  tego doszukał ? 

Jaki jechał, taki zdybał - jedno głuche, drugie ślepe. Doborowa kompania.

No chyba, że tworzysz posty wyłącznie po to, żeby zabłysnąć.

 

 

W takim razie Topi strzeż się !

 

Panna Marple zauważyła ?

*********************************************************

Czy to lokalne przysłowie spod remizy w Węgrzcach Wielkich ?

 

Widzę, że tam u Was wścieklizna jakaś panuje

i nieszczepieni mi się tu plączą...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Doda_ - ewidentny przypadek całkowitego braku godności, wstydu i rozumu. 

 

A gdzie żeś ty w moim poście się  tego doszukał ? 

Jaki jechał, taki zdybał - jedno głuche, drugie ślepe. Doborowa kompania.

No chyba, że tworzysz posty wyłącznie po to, żeby zabłysnąć.

 

 

W takim razie Topi strzeż się !

 

Panna Marple zauważyła ?

***************************************************

To jakieś lokalne przysłowie

spod budki z piwem w Węgrzcach Wielkich ?

 

Tam u Was chyba jakaś wścieklizna panuje bo coraz

więcej nieszczepionych się tu pojawia.

 

*****************************************************************

ps. udał się sabat sobotnio-niedzielny ?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Panna Marple zauważyła ?

*********************************************************

Czy to lokalne przysłowie spod remizy w Węgrzcach Wielkich ?

 

Widzę, że tam u Was wścieklizna jakaś panuje

i nieszczepieni mi się tu plączą...

Jest jakaś remiza w Węgrzcach ? No widzę, że Topi jest dobrze zorientowana w tym co w Węgrzcach jest, a czego nie ma.

Tobie to się co najwyżej język może plątać, bo masz trudności z logicznym myśleniem.

Link to comment
Share on other sites

Topi, kurczę, nie dasz mi spokoju :D

Chwała "niszczycielom" szczególnie Klembowa... :D...czyli Fundacji Mrunio, która wywiozła w jedną zimę około setki psów do Niemiec. Niby RATOWAŁA te psy z Klembowa :D Ty to pochwalasz...to zmień sobie sygnaturkę, bo ta oszukuje wszystkich. Może ta druga, o hoteliku Makili też mami ludzi jak pierwsza? :) I żegnaj. Aaa, jak już wpadniesz ze swoim TWA w wir niszczenia, to przyjrzyj się temu hotelikowi współpracującemu z SOS Bokserom (z mojej sygnaturki). Może tam też się źle dzieje, skoro Diana nie przeżyła?

 

Kama202 pasuję,

nie jestem w stanie dyskutować z taką przewrotnością

i takim prymitywnym fanatyzmem.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Panna Marple zauważyła ?

***************************************************

To jakieś lokalne przysłowie

spod budki z piwem w Węgrzcach Wielkich ?

 

Tam u Was chyba jakaś wścieklizna panuje bo coraz

więcej nieszczepionych się tu pojawia.

 

*****************************************************************

ps. udał się sabat sobotnio-niedzielny ?

Topi się rozwija :) :P Co post to nowe dodatki.

Link to comment
Share on other sites

Jest jakaś remiza w Węgrzcach ? No widzę, że Topi jest dobrze zorientowana w tym co w Węgrzcach jest, a czego nie ma.

Ci się język najwyraźniej plącze, albo masz trudności z logicznym myśleniem.

 

Panna Marple zauważyła ?

Link to comment
Share on other sites

Kama202 pasuję,

nie jestem w stanie dyskutować z taką przewrotnością

i takim prymitywnym fanatyzmem.

Ależ te epitety jak ulał pasują do ciebie Topi.

Masz brzydki zwyczaj przypisywania adwersarzowi swoich przypadłości w sytuacji, gdy nie jesteś w stanie obalić jego stwierdzeń.

Link to comment
Share on other sites

Ale ja chce od Ciebie!!!!! Wole u źródła, żeby przeklaman nie bylo!!!!

 

 

Twoje chcenie- Twoje prawo:)

Ja też wiele chciałam, np żebyście w końcu się zdecydowali czy Kaj żyje czy nie. Ja niestety nie jestem tak dobra w odczytywaniu z tego co kto napisał jaki jest i jakie wiedzie życie ani nawet nie zawsze zamiary odczytam ale jak samam zapewne przeczytałaśś mar.gajko wie, Ona Ci na pewno powie:)

Link to comment
Share on other sites

elik,
A Ty rozliczylas swój przedostatni bazarek ?

Tak tylko pytam.

Jeśli tak cię to interesuje, a nie chodzi ci tylko o stworzenie podejrzeń, to podrzuć tu link do tego wątku. Każdy będzie mógł  sprawdzić czy elik się rozliczyła, czy nie. Ja w każdym bądź razie chętnie to zobaczę.

 

Eleż oczywizda, że to Ty sama, samiuteńka jesteś autorkom. Bo któż inny mógłby być autorkom takich bzdetów? Albowiem - trawestując znane porzekadło - człowiek może wyjść z gimbazy, ale gimbaza* z człowieka - nigdy.

 

 

 

* gimbaza - to stan umysłu

Autorem największych, bzdetów, nadętym do granic możliwości, jesteś ty sam. Ty cały jesteś tą swoją gimbazą.

 

...

 

Nie znam osobiście Panny, za co jestem losowi wdzięczna, ale po lekturze postów na Dogo, kojarzy mi się raczej z  typem "żony Prezesa".

Osobowości zależnej, zakompleksionej, która samodzielnie nie istnieje. Jest jeszcze jeden aspekt tej osobowości. Otóż, oczywiście to są moje wyłącznie wysnute przypuszczenia :) Panna na początku kariery ;) była sobie taką zwykłą miłą dziewczyną, ale ... obowiązki "żony Prezesa" zmusiły ją do usiłowania osiągnięcia jakiegokolwiek poziomu, bardzo się starała i stara w dalszym ciągu, aby osiągnąć odpowiedni poziom do statusu społecznego. Niestety, to widać aż boli.

Kontynuując ten wywód, sądzę (co cały czas zaznaczam) że oprócz braków osobowościowych, jej kompleksy wynikają również z braku akceptacji własnej fizyczności, w żadnej dziedzinie życia nie jest szczęśliwa. To smutne.

Nawet jej obecność na Dogo jest "wymuszona", nie ma w niej empatii, miłości do zwierząt, jedynym atutem są środki materialne. I złudna przynależność do "społeczności" :) bardzo złudna.

 

Przytaczanie łacińskich cytatów :) pisanie wyrafinowanych (wg niej) postów, to takie wchodzenie po schodach na nieistniejące piętro :)

 

Reasumując Ryss :) bardzo lubię osobowości "starych panien z kotami", a niekoniecznie Pannę, więc ona nie jest "starą panną z kotami".

Polegam na swoim instynkcie. 100%.

Jak na nie znającą Panna Marpl, masz ogromną wiedzę o Niej. Brawo ty !!!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...