Jump to content
Dogomania

Recommended Posts

Posted

Witam wszystkich u Puni :)

 

Sunia do schroniska trafiła z okropnie zaniedbanymi uszami, efektem czego było to, że straciła całkowicie słuch :(

Ewidentnie poprzedni właściciele o nią nie dbali...

Na szczęście to wszystko nie przeszkadza jej w normalnym funkcjonowaniu.

 

Opis Puni:

Punia to około 8-10 letnia, urocza, starsza suczka, średniej wielkości (waży 12 kg, ma 44 cm w kłębie), w typie cocker spaniela. Jest przyjacielsko nastawiona do ludzi, bardzo łaknie kontaktu z nimi. Szybko przyzwyczaja się do człowieka i potem ciężko jej się z nim rozstać co oznajmia szczekaniem, dlatego też wydaje się, że powinna trafić do domu w, którym stale ktoś jest. Do innych psów nastawiona jest przyjaźnie, ale raczej woli zachować bezpieczną odległość, w przeciwnym wypadku odpowiada powarkiwaniem. Dość ładnie chodzi na smyczy, chociaż czasami potrafi lekko pociągnąć. Jest średnio aktywnym psiakiem, dlatego może zarówno trafić do ludzi starszych jak i tych średnio aktywnych. Jest grzecznym i ułożonym psem, który zasługuje na ludzi, którzy pokochają ją już na całe życie.

 

Kontakt do opiekuna:

Ania tel. 668-452-677

 

A tak wygląda nasz dziewczyna:

DSC_7926.JPG

 

DSC_7930.JPG

 

DSC_7933.JPG

 

DSC_7947.JPG

 

DSC_7950.JPG

 

Cały album ze zdjęciami znajdziecie tutaj:

https://picasaweb.google.com/118380588009733343934/Punia384158Lat12Kg44Cm10062105RAniaNizio#

Posted

Może warto by ją skonsultować z jakimś wetem?

Wiesz co poczekam z tym do 18 lipca, gdyż Pani jest nią zainteresowana dość poważnie i wie o jej problemach... Jeśli się nie zdecyduje to wówczas spróbuję zadziałać.

Posted

Wczoraj Punia byłą na spacerku ze mną, oczywiście bardzo grzeczna, nie ciągnęła na smyczy, pies ideał :)

 

Wstawię jeszcze tylko zdjęcie zrobione wczoraj Puńce troszkę na szybko :D

 

DSC_0102.JPG

 

DSC_0109.JPG

 

DSC_0111.JPG

 

DSC_0117.JPG

 

DSC_0122.JPG

 

DSC_0118.JPG

Posted

zaraz się wezmę za banerek dla Puni :) z opóźnieniem jak zwykle..ale po powrocie z wakacji złapał mnie wielki leń -.- a tu urlop się kończy :]

  • 2 weeks later...
Posted

Radosna i szczęśliwa bez tej sierści, i gdy nie dokuczają jej uszka.

A do tego w końcu miała okazję pobiegać na wybiegu za piłeczką, była przeszczęśliwa <3 a zachowywała się jak 5 lat młodsza!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...