Jump to content
Dogomania

Sharpek Ferdek vel Nico ma już nowy dom!


Jagoda

Recommended Posts

Paulina_Mickey, czy Ty nie znasz kogos w Lublinie kto podjechałby do
miejscowości Długa 4 km od Lublina w stronę Łęcznej.
Tam mieszka ta przemiła pani, która chce przygarnąc "naszego" Fredka.
Miałby on towarzystwo 6 letniej sharpki, a sam pan Fredzio jest wykastrowany, więc żadne nasze czarne wizje sie nie sprawdzą:cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 190
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rano przekazalam maila od zainteresowanych z allegro. Na adres mailowy stowarzyszenia. Tez psiak mialby do towarzystwa innego sharpka.
Troche to dziwne, ze zainteresowani sa ludzie, ktorzy juz maja suczki tej rasy.


Czy na bank ten sharpus jest wykastrowany? Jesli tak, to zmienie opis aukcji, zeby od razu odrzucic 'zle' domy. I ma na imie Fredzio? W pierwszym poscie nie jest napisane.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18'].
Troche to dziwne, ze zainteresowani sa ludzie, ktorzy juz maja suczki tej rasy.
[/quote]

hej Ulka, wielkie dzięki :loveu:
nic w tym nie ma dziwnego, po pierwsze sh są zwykle psami dominującymi, szczególnie samce i widzę małe prawdopodobieństwo aby możliwe było wprowadzenie do domu z dorosłym sharpkiem-facetem, który był oczkiem w głowie państwa - drugiego dorosłego samca.
Po drugie suczka, o której mowa może być wysterylizowana
po trzecie , zwykle osoby , które już posiadają psa danej rasy są bardziej wrażliwe na krzywdę innych przedstawicieli tej rasy i z tłumu ogłoszeń adopcyjnych szczególnie takie przypadki zapadają im w serce( to widac wyrażnie na dogo, gdzie sa osoby zajmujące się głównie adopcjami psów danej rasy lub w typie tej rasy) , dlatego też najczęściej adopcje sh udają się w rodzinach, które już sh posiadają.
Nie ma co doszukiwać się tu jakichś podejrzanych wątków, a jedynie cieszyć się, że są ludzie, którzy dorosłego samca trudnej rasy chcą adoptować.

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki postaram się go sprawdzić - może nawet jutro...Jeśli nie to ok piątku...
TZ pożyczył mi laptopa z bezprzewodowym int. więc mogę pisać do was ze szpitala w którym teraz siedzę prawie na okrągło...
Poproszę dokładne namiary na PW
Dzwoniłam do stowarzyszenia - domek sprawdzę za dwa trzy dni jak piesio już ciutkę tam pobędzie Pani która ma go zabrać posiada już sześcioletnią sunię shar -peia i zrobiła bardzo pozytywne wrażenie ale dmuchając na zimne domek trzeba sprawdzić...
Jutro Niuniek zostanie jej wydany bo nie ma innego wyjścia -a ja na dniach sprawdzę jak się miewa ...

Link to comment
Share on other sites

Dostałam pw odnośnie domu. Wprawdzie jutro wyjeżdżam, ale mogę chyba jakoś przed południem sprawdzić dom. Chyba że zrobi to Alpina...
Nie sprawdzę jednak domu po adopcji, bo wyjeżdżam na dłuższy okres. Alpino czy sprawdzisz dom, czy ja mam kombinować wizytę?

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za odzew Cioteczki koffane:loveu: to ja mam prośbę, zebyście miedzy sobą ustaliły jak dacie radę, bo same wiecie najlepiej jak czasem dysponujecie.
Alpina, Gosia z funfacji mi mówiła, ze się zgłosiłaś do niej . Wielkie dzięki.
Jesteśmy myślami z Tobą w tych ciężkich chwilach:loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Nie ma sprawy sprawdzę ten domek na bank.Będzie to jakiś przerywnik - odskocznia od szpitalnej rzeczywistości...
[B]Masza4[/B] jedż spokojnie - zajmę się tą kontrolą a raczej wizytą po adopcyjną.
Dzisiaj tam pewnie i tak nikogo nie ma bo pojechali po psiulka...

Link to comment
Share on other sites

Z wczorajszej rozmowy z Gosią z fundacji dowiedziałam się, że dzisiaj mają go Ci Państwo z ok. Lublina odbierać, bo tam gdzie w tej chwili przebywa, lada dzień przyjeżdża rodzina z zagranicy ze swoimi psami.Gosia nie ma go gdzie na litość upchnąć...
Mam namiary więc umówię się tel na wizytę.Nie martwcie się...

Link to comment
Share on other sites

Dopiero dziś odebrałam PM , bo jestem na wakacjach - 600 km od Lublina i mam bardzo utrudniony dostęp do netu.

Tak więc , wizyta przedadopcyjna i tak byłaby niemożliwa .....

Trzymam kciuki za to cudo , mam nadzieję , że to będzie TEN domek i , że Fredek będzie w nim szczęśliwy :)
Ja będę w Lublinie dopiero 27 sierpnia.
Mieszkam tylko kilka kilometrów od Długiego , więc w razie potrzeby wizyty poadopcyjnej służę pomocą ....

A tymczasem ślę pozdrowienia z Gór Sowich :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Jasna sprawa, poczekam z tym sciaganiem z allegro.

A ten domek z Lublina skad ma namiary na Fredka?[/quote]

Tego dokładnie nie wiem chyba z ogłoszenia...
Ja sprawdzę ten domek w tym tygodniu a jeśli Tiger niedaleko mieszka to super!Będzie miała Fredka na oku...

Link to comment
Share on other sites

oki, Cioteczki. Fredek już w nowym domku:multi: .
To teraz pozostaje nam trzymac kciuki, żeby pokochał nowych opiekunów i może dziewczynom uda się cyknąc jakieś fotki podczas wizyty poadopcyjnej.
Tiger, witam i pozdrawiam,dzięki za odzew, miłego wypoczynku.
Ulka,to ściagaj Freda z allegro, p. Ola od Fredka przeczytała o nim tu u nas na dogo albo na allegro, Małgosia z fundacji nie jest pewna, ale pewnie dziewczyny jak tam pojadą to się jeszcze dokładnie wywiedzą wszystkiego.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie dzwoniłam do Pani Oli.Jestem wstępnie umówiona na tę wizytę jutro wieczorem...
Z głosu Pani Oli biła autentyczna radość jak rozmawiałyśmy o Fredku...
Mówiła, że szybciutko się zadomowił i jest duszą towarzystwa...Że aż się nie spodziewali, że tak to szybko pójdzie...Nowa koleżanka Fredka nie jest zbyt zachwycona..Warczała i w ogóle stroiła fochy..No, bo przecież, intruz wlazł do domu...Ale dzisiaj już razem brykały..:lol: Pewnie i tak będzie go ustawiać ale na pewno się dogadają...;)
Jutro dalsza relacja...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...