Jump to content
Dogomania

EURODOGSHOW Budapeszt 3-5.10.2008


cenzo

Recommended Posts

[quote name='Asiaczek'][SIZE=3][COLOR=purple][B]Chwalimy się!!!!!![/B][/COLOR][/SIZE]
:lol:
[SIZE=5][B]Europejska:[/B][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=red][B]JUMA MONGO Asiaczek FCI - dosk.1, CAC, CACIB, BOS, Zwyc. Europy'08:multi:[/B][/COLOR][/SIZE]


[SIZE=5][B]Klubowa:[/B][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=red][B]JUMA MONGO Asiaczek FCI - dosk.1, CAC, BOS, BOB, BIS1, Zwyc. Klubu '08, nowy CH.Węgier:multi:[/B][/COLOR][/SIZE]

[B][SIZE=4][COLOR=red]JAZZY BOY Asiaczek FCI - dosk.2 (za Jumaszką):multi:[/COLOR][/SIZE][/B]

[B][SIZE=4][COLOR=red]Abotere's ADUNBI - dosk.1, CAC, nowy Champion Wegier:multi:[/COLOR][/SIZE][/B]

[B][SIZE=4][COLOR=red]LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI - dosk.1, CAJC, Mł.Zwyc. Klubu Wegier '08[/COLOR][/SIZE][/B]:multi:

[SIZE=5][B]Specjalistyczna:[/B][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=red][B]JAZZY BOY Asiaczek FCI - dosk.1, CAC, nowy Ch.Węgier:multi:[/B][/COLOR][/SIZE]

[B][SIZE=4][COLOR=red]JUMA MONGO Asiaczek FCI - dosk.1, CAC, BOS, BOB:multi:[/COLOR][/SIZE][/B]

[B][SIZE=4][COLOR=red]LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI - dosk.1, CAJC, Zwyc. Młodziezy, Najlepszy Junior :multi:[/COLOR][/SIZE][/B]

[SIZE=4][COLOR=red][SIZE=2][COLOR=black]I tym sposobem musimy na początku przyszłego roku jechac na jakąś małą wystawę na Wegry, aby LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI mogła skończyć Młodziezowy Champion Węgier...:lol:[/COLOR][/SIZE]

[SIZE=4][COLOR=red]Pzdr.[/COLOR][/SIZE]
[/COLOR][/SIZE][/quote]
Asiu jesteś wielka a Twoje pieski ... :loveu: cudnej urody, więc i tytuły się należały. Ogromniaste gratulacje!!! :multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 677
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Hayne']
Z mojej strony -
[B]NIGDY więcej[/B] węgireskiej organizacji :crazyeye::angryy::shake:
[B]NIGDY więcej[/B] do sędziego z Rumunii - przeżyłam szok na ringu :mad:

Jeśli chodzi o wystawę klubuwą ras japońskich - miło , że w końcu dotarłam do Japończyka, który miał zasadniczo odmienne zdanie od Rumuńczyka na temat hokkaido - [B]duży plus[/B] dla węgierskiego Klubu Akit.[/quote]

mieliście fart na klubie!

wprawdzie narazie wiem tylko z przekazu smsowego i krótkich relacji tel. ale nastroje w szpicach wilczych minorowe zarówno na euro jak też na klubie (zastanawiająca była nieobecność wilczych z Czech i Słowacji teraz wiem dlaczego)

Link to comment
Share on other sites

Wszystkim składamy ogromne gratulacje:multi:
My też mamy swój mały sukces na tej wystawie - Gerda Alwaro -Młodzieżowy Zwycięzca Europy :multi: ,Ettore Aya Alwaro w klasie championów Res.CAC :multi: Derek Aya Alwaro dosk.4 lokata w klasie championów:multi: Jestem bardzo, bardzo dumna ze swoich psiaków!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maks i Spark']mieliście fart na klubie!

wprawdzie narazie wiem tylko z przekazu smsowego i krótkich relacji tel. ale nastroje w szpicach wilczych minorowe zarówno na euro jak też na klubie (zastanawiająca była nieobecność wilczych z Czech i Słowacji teraz wiem dlaczego)[/quote]

No nasz sedzia na euro tez pozostawial wiele do zyczenia :diabloti: na taka wystawe mogli by sciagnac kogos porzadnego kto ma jako takie pojecie o rasie, a nie faceta ktory sedziuje wszystko, czyli nic :diabloti::diabloti: Facet duzo ladnych psow poprostu pouwalal :shake:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Century Gothic]Piątkowy BIS Junior dla polskiego Petita - [COLOR=black]PRET-A-PORTER Pangea[/COLOR] :loveu:[/FONT]

[FONT=Century Gothic]My 2 razy doskonali czyli to co chcieliśmy :)

Ale nie ukrywam, że na Węgry na większą wystawę niż zwykłą Międzynarodową nigdy więcej się nie wybiore (nie mówiąc już o Światowej, októrą Węgrzy się właśnie starają :mad:) . Takiej porażki organizacyjnej nie widziałam w życiu...[/FONT]

[FONT=Century Gothic]Jeśli ktoś widział w sobote przemarsz około 250 dogów z właścicelami, klatkami, sprzętem, kocami etc. To moge jedynie powiedzieć, że była to ucieczka z "Ringu", który otrzymaliśmy POD SAMYM deszczem :angryy:[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']Łaaa poszaleli Polacy!!

Asiaczku - wielkie brawa!!!!! Ale sie Jumaszka oblowil :D:D[/quote]
Ha, wbrew pozorom, organizatorzy troszkę poskąpili grosza na pucharki i in. nagrody...

[quote name='Frytela']U nas na klubowej:
Kokos dosk, II, r, CAC
Chilli wo, I, Naj. Szcz. Suczka, na finałach weszła do finałowej 4

Europejska
Kokos dosk, III
Chilli wo, 2!!!!!
[/quote]
BRAWO!!!

[quote name='Jogurt']
No i my mozemy sie pochwalic :lol: [COLOR=red][B]JOGURT Tarlang Bass exc 4/11[/B] [/COLOR]:multi::multi::multi: to nasz debiut za granica :multi:[/quote]
Pięknie! Czyli jeszcze na pewno gdzieś pojedziecie poza granice, prawda?

[quote name='Maks i Spark']Asiaczku wieeelkie gratulacje daliście czadu:lol::lol::lol:[/quote]
Fakt, dumna jestem z tych osiągnięć...

[quote name='renia13']:cool2: jest sie czym chwalić i cieszyc :thumbs:Brawa i gratulacje dla Asiaczka :happy1:[/quote]
Dzięki!

[quote name='narisowa']Talagia, Dream, Asiaczek - ogromne GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!

i dla reszty oczywiście TEŻ !!![/quote]
Dziękuję!

[quote name='zpr']Asiu jesteś wielka a Twoje pieski ... :loveu: cudnej urody, więc i tytuły się należały. Ogromniaste gratulacje!!! :multi::multi::multi:[/quote]
zpr - dzięki!

[quote name='bargest']Gratulacje dla Asiaczka - super.
[B]Moje psiaki tez sie popisaly :multi::multi:[/B]
[B]Gryfonik Belgijski TEQUILA Bargest CAC,CACIB, EUROPA WINNER, Champion Wegier[/B]
[B]Gryfonik Brukselski ALI-BE v.d. Platte Belskes CAC,CACIB EUROPA WINNER[/B][/quote]
bargest - Twoje Maleństwa to dopiero poszalały... pozazdrościć!:lol:

[quote name='Bogarka'][B]Asiaczek[/B], gratuluje!
Hadar na europejskiej resCAC, na klubowej dosk1 CAC zwyciezca klubu a na specjapistycznej dosk 1 CAC najlepszy pies w rasie.[/quote]
Bogarka - widziałam Wasze wyczyny na ringach i GRATULUJĘ!!!

[quote name='Karka']Wszystkim składamy ogromne gratulacje:multi:
My też mamy swój mały sukces na tej wystawie - Gerda Alwaro -Młodzieżowy Zwycięzca Europy :multi: ,Ettore Aya Alwaro w klasie championów Res.CAC :multi: Derek Aya Alwaro dosk.4 lokata w klasie championów:multi: Jestem bardzo, bardzo dumna ze swoich psiaków!!!!![/quote]
hOHOHO, brawo!!!

[quote name='flashka-g']W huskych Zw.Europy dla polskiego Ebonyshadows`n`Shapali Dragon i res.Cacib w suzkach dla Arktogea Queen of Snow:loveu:
Brawo!:multi:[/quote]
Też pięknie! BRAWO!!!

[quote name='jo-jo'][FONT=Century Gothic]Piątkowy BIS Junior dla polskiego Petita - [COLOR=black]PRET-A-PORTER Pangea[/COLOR] :loveu:[/FONT]
[FONT=Century Gothic]My 2 razy doskonali czyli to co chcieliśmy :)[/FONT]
[/quote]
Brawo dla PANGEA i doa Ciebie!!!

[quote name='Agasia']Ale Polacy poszaleli hoho! Coraz bardziej zaluje ze nie bylam... :D[/quote]
... a mogłaś jechać...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo'].....
[FONT=Century Gothic]Ale nie ukrywam, że na Węgry na większą wystawę niż zwykłą Międzynarodową nigdy więcej się nie wybiore ([B][I]nie mówiąc już o Światowej, októrą Węgrzy się właśnie starają[/I][/B] :mad:) . Takiej porażki organizacyjnej nie widziałam w życiu...[/FONT][/quote]

[CENTER][B][SIZE=4][COLOR=red]GRATULACJE DLA POLSKIEJ EKIPY!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]

Widziałam i słyszałam na własne oczy i uszy przeogromną radość na ringu husky. Widać że ekipa przygotowana na każdą ewentualność, piękne musiały Wam wyjść te zdjęcia z polską flagą. Brawo, robiło to wrażenie. :lol::lol::lol::lol:

A Węgrzy to se chyba żarty stroją z tym ubieganiem się o Światówkę. Najpierw niech się doszkolą w organizacji, bo to co zrobili to była JEDNA WIELKA KLAPA!!!!!!!!! No ale znając życie to i tak wielu będzie opisywać tą wystawę jako cud-miód ;)
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo'][FONT=Century Gothic]Piątkowy BIS Junior dla polskiego Petita - [COLOR=black]PRET-A-PORTER Pangea[/COLOR] :loveu:[/FONT]

[FONT=Century Gothic]My 2 razy doskonali czyli to co chcieliśmy :)

Ale nie ukrywam, że na Węgry na większą wystawę niż zwykłą Międzynarodową nigdy więcej się nie wybiore (nie mówiąc już o Światowej, októrą Węgrzy się właśnie starają :mad:) . Takiej porażki organizacyjnej nie widziałam w życiu...[/FONT]

[FONT=Century Gothic]Jeśli ktoś widział w sobote przemarsz około 250 dogów z właścicelami, klatkami, sprzętem, kocami etc. To moge jedynie powiedzieć, że była to ucieczka z "Ringu", który otrzymaliśmy POD SAMYM deszczem :angryy:[/FONT][/quote]

widziałam.... :shake::shake:

[quote name='Karka']Wszystkim składamy ogromne gratulacje:multi:
My też mamy swój mały sukces na tej wystawie - Gerda Alwaro -Młodzieżowy Zwycięzca Europy :multi: ,Ettore Aya Alwaro w klasie championów Res.CAC :multi: Derek Aya Alwaro dosk.4 lokata w klasie championów:multi: Jestem bardzo, bardzo dumna ze swoich psiaków!!!!![/quote]

Gratuluje!!!! :)


Wiecie zanim ja z parkingu doszlam na ring, bylam cala mokra a w butach woda chlupała, psy na wystawe wedrowaly na rekach a nieść 2 kloce, jeden 16 drugi 10 kg nie jest fajnie ;)
za to kurka w niedziele slonce, jak my na hale wpelzlismy...

Link to comment
Share on other sites

Wielkie GRATULACJE dla wystawiających!!!!!!!!!!!!
1. Za sukcesy i te mniejsze i te duuużżżżeeeeeeeee!!!!!!!!!
2. Za wytrwałość - daliście radę przejść przez ten horror.... Doskonałe relacje z tego co sie tam działo, przeczytałam na liście dogów niem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frytela']widziałam.... :shake::shake:



Gratuluje!!!! :)


Wiecie zanim ja z parkingu doszlam na ring, bylam cala mokra a w butach woda chlupała, psy na wystawe wedrowaly na rekach a nieść 2 kloce, jeden 16 drugi 10 kg nie jest fajnie ;)
za to kurka w niedziele slonce, jak my na hale wpelzlismy...[/quote]

Frytela, nie mow mi o noszeniu klocow :evil_lol::evil_lol: Ja mam ciemnego basseta, to mi to wisi, przetre recznikiem i jest czysty, no ale niech ktos idzie przez te blota z jasnym i/lub dlugowlosym psem :shake: Ale te szkla i gruzy na parkingu to juz lekka przesada :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jogurt']Frytela, nie mow mi o noszeniu klocow :evil_lol::evil_lol: Ja mam ciemnego basseta, to mi to wisi, przetre recznikiem i jest czysty, no ale niech ktos idzie przez te blota z jasnym i/lub dlugowlosym psem :shake: Ale te szkla i gruzy na parkingu to juz lekka przesada :diabloti:[/quote]


taaak :shake:
kokos wiekszosc drogi szedl sam, ale malej nie chcialam sie dac przemoczyc, oj ciezko bylo...
wspolczuje tym co musili z dlugowlosymi przez te blota pedzic, chyba ze w klatach na wozkach, chociaz to tez ciezko momentami bylo

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][B]Polskie akitki, też bardzo ładnie się zaprezentowały :) :) :) :)

Właściciele się nie chwalą, to ja napisze :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

TAKUMASHISA Halne Wzgórze[/B] [B]w kl.pośredniej i uzyskała[/B][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red][B]dosk,II lokata,R-CAC[/B][/COLOR]

[B]a KAKUJITSU Halne Wzgórze [COLOR=red]MŁODZIEŻOWY ZWYCIĘZCA EUROPY 08, Mł. Champ. Węgier

[/COLOR][/B][B]Bimbo Yamamoto[/B] - [B][COLOR=#ff0000]lokata II, res.CAC[/COLOR][/B] (kl.championów, pies)[/SIZE]

był ich wiecej ale nie wszystkie wyniku są jeszcze znane :)

Link to comment
Share on other sites

Gratuluje wszystkim sukcesow na wegierskich ringach :)

Ja tez musze sie pochwalic wynikiem psa co prawda nie mojego, ale przeze mnie wyhodowanego - mieszkajacy na Slowacji pies z mojego pierwszego miotu - [B]Loriseum ABREU [/B]- w dniu swoich pierwszych urodzin zostal Mlodziezowym Zwyc. Europy :multi:

Ciesze sie przeogromnie i jestem z niego bardzo dumna a wlascicielom dziekuje za to ze tak pieknie go prezentuja :loveu:

[IMG]http://smoothcollie.pl/miota/abreu/abreueujwss.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Foryś z Tałchejów ocena doskonała lok 5/6 . Zgloszonych było 7 psów ale jedne nie dojechał a Fortek był najmłodszy w klasie ;)
Wszystkich wyżłów węgierskich było 121 sztuk w tym 51 psów i 70 suk:evil_lol:




Mam pytanie czy na tej wystawie była "promocja" i pies który dostał Młodzieżowe czy też zwykłe Zwycięstwo Europy dostaje Championat Węgier?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...