Jump to content
Dogomania

EURODOGSHOW Budapeszt 3-5.10.2008


cenzo

Recommended Posts

  • Replies 677
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sylrwia']Ze względu na to, że pies może sie przyszczypnąć na schodach należy brać go na ręce. I w Budapeszcie Panowie pilnujący kasowania biletów nie pozwalali wchodzić na schody z psem na smyczy zatrzymywali i kazali brać na ręce i dopiero puszczali dalej. my na tłoki nie narzekaliśmy a dość dużo jeździliśmy bo byliśmy tam trzy dni z czego dwa spędziliśmy na zwiedzaniu.:p[/quote]

Tylko ja mam Dogi Nimieckie. Jakos na rece :razz: chyba, ze one mnie ;)
Oczywiscie potrafia jezdzic schodami ruchomymi.
W Budapeszczie bylam z 5 psami. Autem
Moich przezyc nie bede opisywac. Tragedia. Nigdy wiecej duzej wystawy w Budapeszcie. Wiecej niz CACIB w lecie ich przerasta.
Ciekawe jak pojdzie Słowakom ze Swatowka :cool1: w Bratyslawie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PANGEA']Zadam Wam teraz pytanie glupie :roll: Czy Euro w Budapeszcie oprocz tego, ze Eropejska wystawa bylo bylo tez Zwyc Wegier????:crazyeye:[/quote]

[FONT=Century Gothic]Pangulcu zazwyczaj co roku na podwójnym CACIBie w październiku był ten tytuł, ale tym razem nie wiem jak było - zresztą ja u nich to już nic nie wiem :evil_lol:[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo'][FONT=Century Gothic]Pangulcu zazwyczaj co roku na podwójnym CACIBie w październiku był ten tytuł, ale tym razem nie wiem jak było - zresztą ja u nich to już nic nie wiem :evil_lol:[/FONT][/quote]

No wlasnie:angryy:
Na ringu dostawalo sie karteczke z napisem Ml, Zwyc Wegier no ale :angryy:
dostawalo sie tez kartke na puchar dla zwyc weteranow, a takich pucharow nie bylo:mad:

Link to comment
Share on other sites

Hej,

Nasza Spryte - Sondaisa's STAR OF OREGON AT DAN DANILO, ocena doskonała, II lokata i res.CAC :) w konkurencji 4 suk :) bardzo się cieszymy :) i wszystkim wyróżnionym GRATULUJEMY! a tym co polegli...też gratulujemy...wytrwałości i cierpliwości do węgierskiego bałaganu ;)

Pozdrawiamy
J&K

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PANGEA']Właśnie się dowiedziałam, że na fotkach z konkurencji finałowych mój piesek podpisany jest jako ............. słowacka suka :diabloti:[/quote]
Paula kochana moze Ty po prostu nie mialas swiadomosci tego co masz w domku??? ;) No przeca "oni" chyba wiedza co pisza :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Różyczka'][B][SIZE=3][COLOR=red]Gratulacje[/COLOR][/SIZE][/B] dla polskiej ekipy :multi: w tym dla [B]Dreama[/B] i Asiaczka, a szczególnie ;) dla Ciebie [B]Kasiu[/B]-[B]dziękuję za wszystko[/B] :) chłopcy są cudowni :loveu:.
Korki były "suuuper"[/quote]
Dziękuję!

[quote name='Asiunia02'][SIZE=3][B]Polskie akitki, też bardzo ładnie się zaprezentowały [/B][/SIZE]

[B][SIZE=3]Właściciele się nie chwalą, to ja napisze [/SIZE][/B]

[B][SIZE=3]TAKUMASHISA Halne Wzgórze[/SIZE][/B][SIZE=3] [B]w kl.pośredniej i uzyskała[/B][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red][B]dosk,II lokata,R-CAC[/B][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=3][B]a KAKUJITSU Halne Wzgórze [COLOR=red]MŁODZIEŻOWY ZWYCIĘZCA EUROPY 08, Mł. Champ. Węgier[/COLOR][/B][/SIZE]

[SIZE=3][B]Bimbo Yamamoto[/B] - [B][COLOR=#ff0000]lokata II, res.CAC[/COLOR][/B] (kl.championów, pies)[/SIZE]

był ich wiecej ale nie wszystkie wyniku są jeszcze znane [/quote]
Brawo!!!

[quote name='Asiunia02']dodatkowo na specjalistycznej

[SIZE=3][COLOR=black][B]KAKUJITSU Halne Wzgórze[/B] - [/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=black][B]ZWYCIĘSTWO MŁODZIEŻY i 3 BIS Junior[/B][/COLOR][/SIZE][/quote]
Brawo!

[quote name='Noelani']Ja tez musze sie pochwalic wynikiem psa co prawda nie mojego, ale przeze mnie wyhodowanego - mieszkajacy na Slowacji pies z mojego pierwszego miotu - [B]Loriseum ABREU [/B]- w dniu swoich pierwszych urodzin zostal Mlodziezowym Zwyc. Europy :multi:

Ciesze sie przeogromnie i jestem z niego bardzo dumna a wlascicielom dziekuje za to ze tak pieknie go prezentuja :loveu:
[/quote]
Masz się z czego cieszyć!

[quote name='martyna.'][SIZE=6][COLOR=magenta]GRATULACJE [/COLOR][/SIZE]

[SIZE=3][COLOR=#ff00ff]Asiaczku,[SIZE=2][COLOR=black] te Twoje baski podbijają ringi gdziekolwiek się pojawią Podziwiam :) I Gratuluje :)[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/quote]
Dziękuję!

[quote name='Agasia']moglam, ale... wole pokisic się w domu, popracowac i uzbierac na moje wlasne zwierze, z ktorym bede potem sie pokazywac na takich wystawach
Brawo brawo brawo![/quote]
... wiem...:lol:

[quote name='sylrwia']Foryś z Tałchejów ocena doskonała lok 5/6 . Zgloszonych było 7 psów ale jedne nie dojechał a Fortek był najmłodszy w klasie ;)
Wszystkich wyżłów węgierskich było 121 sztuk w tym 51 psów i 70 suk:evil_lol:
[/quote]
Gratulacje dla Fortka!
Ale miałas fajną okazję napatrzeć się na "Fortki" w wydaniu węgierskim... Rozumiem, że i fotki porobiłaś?

[quote name='PANGEA']
A ja sie pochwale. Jojek juz wspominala
Moje bassetki - petitki w piatek na Euro
piesek w mlodziezy
PRETE-A PORTER Pangea - dosk I, ml zwyc europy, naj junior, JUNIOR BOG
jego tatus MACHIAVELLI Pangea - doskI, CAC
i weteranka ( swoja droga sprowadzna z Wegier )
Delvideki Benedeki JESSIKA - doskI, CAC, Zwyc, Europy Weteranow

Klub
PRETE-A PORTER Pangea - dosk I, Klubowy zwyc Mlodziezy, Naj Junior - ml champion Wegier
MACHIAVELLI Pangea -doskI, CAC
Delvideki Benedeki JESSIKA - doskI, CAC,klub zwyc weteranow - wegierski champion weteranow[/quote]
Hohoho, popatrzcie, jak Pangea zaszalała... Brawo!!!

[quote name='Mudik']To ja jeszcze dodam sukces kolegi, jego sunia tri ZINIA AGAIN Fantazija(chyba nie zrobiłam błędu w pisowni:oops:).
Zwycięstwo Europy
właśc. Paweł Boniecki.[/quote]
Juz gratulowałam, ale zrobię to jeszcze raz - BRAWO!!!

[quote name='Jogurt']Asiaczku, brawa dla Ciebie

A no poza Polske bardzo chetnie :cool3: tylko rodzicow obrabiac to koszmar :mad:[/quote]
No tak. Ja z kolei to mam inny problem: chciałabym co tydzień jeździć na wystawy, ale... finanse i MKM nie pozwalają...:evil_lol:

[quote name='mar009']Briardy też tam były
BOB dla ARON ANAO
CAC Hortensja Z FU
BEST Baby Impresja z FU
3 miejsce Nippy TR[/quote]
Hohoho, pięknie!!!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='citro']Spaniel Tybetański-
LIK - SALIK Chatanga
wystawa klubowa i "euro" ocena doskonała lokata II[/quote]
O, BRAWO!!!

[quote name='gidelski*****']Dla wszystkich Polaków na europejce 1000x:klacz:dla tych co powygrywali
10.000 x:klacz:Wymizianki dla wszystkich psiaczków!!!!!!![/quote]
Ładnie powiedziane!:lol:

[quote name='PANGEA']Zadam Wam teraz pytanie glupie :roll: Czy Euro w Budapeszcie oprocz tego, ze Eropejska wystawa bylo bylo tez Zwyc Wegier????:crazyeye:[/quote]
Według mnie - nie.

[quote name='Maks i Spark']...co nas nie zabije, to nas wzmocni.....:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]
Hahaha, złośnica!:lol:

[quote name='Dan Danilo']Hej,

Nasza Spryte - Sondaisa's STAR OF OREGON AT DAN DANILO, ocena doskonała, II lokata i res.CAC :) w konkurencji 4 suk :) bardzo się cieszymy :) i wszystkim wyróżnionym GRATULUJEMY! a tym co polegli...też gratulujemy...wytrwałości i cierpliwości do węgierskiego bałaganu ;)

Pozdrawiamy
J&K[/quote]
Gratulacje!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Kilka uwag co do organizacji.

Wystawa europejska wyraźnie przerosła organizatorów. Dojazd - woła o pomstę do nieba. Korki....
Słyszałam nawet o takiejsytuacji, że sędziów na sobotę pryzwiozła na sygnale policja, bo inaczej to sędziowanie nie wiadomo kiedy by się zaczęło.

Co do naszej klubówej to hm... jakby tu delikatnie powiedzieć... Koszmar.

Wg pisemnej informacji przyjechalismy na miejsce o godz. 7 po to, aby o 8.30 wejść na ring lub przynajmniej czekać na to wejście. Na terenie Hipdromu ustawiono olbrzymie namioty , pod którymi miałyodbyć się wystawy klubowe. O ile o godz. 8.00 widziałam dużo ras, o tyle prawie żadnego charta (wystawa coursingowa). Żadna z osób obsługujących inne klubówki nie umiała mi powiedzieć, gdzie jest sekretaria wystawy coursingowej. W pewnym momencie zzauważyłam faceta z wilczarzem i pytam się go, gdzie jest "nasz" sekretariat. Powiedział, chyba gdzieś tutaj.... Dopiero jak zobaczyłam Monikę O., dowiedziałam się, gdzie jest ten upragniony sekretariat. Około godziny 9.00 zaczęto wydawać koperty z zaznaczoną odręcznie adnotację, że wystawa opłacona + w środku opaski na rękę. Ten dziki tłum przy stoliku do odbioru + opłat ... Na pytanie, gdzie będzie ring basenji - nikt nie umiał mi powiedziec. Bo okazało się, że teren przeznaczony na klubowej coursingowców został "zawłaszczony" przez wystawców, którzy schowali się pod namiotem przed ulewnym deszczem...

Zanim zorganizowano ringi, wydano numerki, przywieziono sędziów okazało się, że jest już godzina ok. 11.00 Na początek zorganizowano 2 ringi (a powinno byc 5).

Basenji były oceniane od godz. 14.00-14.30 na zaśmieconym ringu, bez barierek ograniczających ring od przejśc dla zwiedzających...

Po prostu koszmar... Jeżeli w takich warunkach ma odbyć się światowa - to ja chyba podziękuję. Lepiej, aby
Węgrzy pozostali przy międzynarodówkach, bo wystawy tej rangi jeszcze są w stanie ogarnąć.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=5]Patrycja Woźniak Zw.Dnia w JH na Europejskiej wystawie w niedziele:loveu: razem ze swoim kochanym Veni Vidi Vicci
[IMG]http://img77.imageshack.us/img77/9471/patafb0.jpg[/IMG]
W sobote 1 miejsce JH na klubowej wystawie[SIZE=3](nie było podziału na grupy wiekowe).[/SIZE]


[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mudik']Zauważyłam,że wszyscy piszący narzekający na wystawę odnosili się do klubówek,a Europejska była OK?:roll::roll::roll:, więc może po prostu 3 różne wystawy to za dużo było i powinni byli się skupić tylko na Europejskiej?[/quote]

fatycznie klubowkami sie nie popisali (sadzac z ilosci k-rew rzucanych przy ringach :diabloti: ) europejska była juz lepiej zorganizowaa (choc i tak był opznienia ) a np mudikowe ringi zostały przeniesione do hali,troszkie sie zdziwiłam docierajac na miejsce a tam pusto ale biorac pod uwage pogode na to akurat nie narzekam :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...