Jump to content
Dogomania

EURODOGSHOW Budapeszt 3-5.10.2008


cenzo

Recommended Posts

  • Replies 677
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Dumisiowa']Słuchajcie mam do Was pytanko?? Ja za klub jeszcze nie zapłaciłam a na zgłoszeniu nic nie napisali o płatności...to oznacza, że mozna zapłacić na wystawie???[/quote]

Pisalam maila do klubu w tej sprawie jeszcze jak zglaszalam psa i powiedzieli mi ze oplaty za klubowa przyjmuja tylko na miejscu.

Link to comment
Share on other sites

Wreszcie w piątek doszło nam potwierdzenie (wysłane 15.09, a doszło 26.09).

Co ciekawe na pewno w potwierdzeniu pisze, że osoba wprowadzająca wystawianego psa (czy właściciel) ma mieć założoną przesłaną opaską na nadgarstek bo inaczej się z psem nie wejdzie na teren wystawy.

Link to comment
Share on other sites

Uwaga do tych , co nocują w Budapeszcie w GRIFF JUNIOR

- w maju cena podana w Euro zamieniła się na miejscu w forinty. Musieliśmy wieczorem szukać kantora, bo euro nam nie przyjęli.

ja biorę równowartość w forintach.

na stronie hotelu pisze:

[B]Ważne informacje[/B]

Uwaga: oficjalną walutą na Węgrzech jest forint, a więc w przypadku płatności karta kredytową hotel obciąży ją właśnie w tej walucie. W przypadku płatności w gotówce, hotel stosuje swoje ceny, które mogą różnić się od tych podanych w Euro, w zależności od codziennego kursu wymiany walut obowiązującego w bankach. Płatność jedynie w forintach węgierskich lub kartą kredytową. Płatność w euro nie jest możliwa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Musiałek']na zgłoszeniu na wystawe klubowa doczytałam sie adresu Kincsem Park

wiec jak rozumiem wystawy klubowe bea się odbywały w tym samym czasie i miejscu co wystawa europejska ??!!

powiedzcie mi czy dobrze myslę ??[/quote]

[FONT=Century Gothic]Iwonko raczej nie, w dogach np. na potwierdeniu z klubu mam niby wpisany piątek jako dzień wystawy a dopiero poniżej jest podana data niedzielna :)[/FONT]

[FONT=Century Gothic]Na początku jak przeczytałam, że w piątek, to omal nie wywróciło nam to całej teorii tego weekendu :evil_lol:[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...