Jump to content
Dogomania

EURODOGSHOW Budapeszt 3-5.10.2008


cenzo

Recommended Posts

[quote name='piotrjan']Pati a kiedy zgłaszałaś i jak ? Ja do dzisiaj nic nie mam poza powierdzeniem klubówki , które przyszło dzisiaj ![/quote]

ja zglaszalam jakos w ostatnim terminie- i to tak z 2 tyg lub tydzien przed koncem.
[quote name='moon_light']Pati- o jakiej opasce mówisz ?? moja nie jest odblaskowa !
[/quote]

no jest taki papierowy pasek- w kolorze miedzy pomaranczem a rozem- odblaskowa :) i nawet wytlumaczenie jak ja zalozyc i ze bez niej sie nie wejdzie....

a z tymi wplatami to rzeczywiscie burdel- niby nieoplaconych zgloszen mieli nie przyjmowac, a teraz trzeba bedzie z wplatami latac...
ale mysle sobie, ze moze bedzie sie numerki z wplatami odbierac- jak w Austrii.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 677
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='pati1033']

no jest taki papierowy pasek- w kolorze miedzy pomaranczem a rozem- odblaskowa :) i nawet wytlumaczenie jak ja zalozyc i ze bez niej sie nie wejdzie....

a z tymi wplatami to rzeczywiscie burdel- niby nieoplaconych zgloszen mieli nie przyjmowac, a teraz trzeba bedzie z wplatami latac...
ale mysle sobie, ze moze bedzie sie numerki z wplatami odbierac- jak w Austrii.[/quote]
mój pasek ma biały kolor :eviltong:

ps. zglaszalam ostatniego dnia.

Link to comment
Share on other sites

Otrzymałam taką informację z Klubu teriera na emaila:

[B][FONT=&quot]"Dear Exhibitor, [/FONT][/B]
[B][FONT=&quot]We would like to inform you, that your Entree Form for the Hungarian Terrier Club Show (for the 4th Oct/2008) is ACCEPTED! [/FONT][/B]
[B][FONT=&quot]VERY IMPORTANT!!!!!!!!!!!!!!!!!![/FONT][/B]
[B][FONT=&quot]You can collect your Start Number and the Valid Ticket for the show on the 3rd of October, Friday from 10 am to 6 pm in Building G, stand 53, at the Pavilon of HUNGARIAN TERRIER CLUB, here you can also pay the possible missing entree fees. [/FONT][/B]
[B][FONT=&quot]We would like to call your attention to the fact that in case on Friday you cannot take over your valid ticket for Saturday, unfortunately you can only enter at your own expense on Saturday morning.[/FONT][/B]

[B][FONT=&quot]Best regards, Management of Terrier Club"

[/FONT][/B][FONT=Verdana]Z powyższego wynika, że trzeba sobie wszystko odebrać na miejscu w przeddzień wystaw klubowych[/FONT][B][FONT=&quot] :razz:.
[/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[B]I do nas w koncu dotarło potwierdzenie na Euro:evil_lol:[/B]
[B]Jogurt, co do przeciekajacej skrzynki, moje było kompletnie przemoczone:diabloti:, ale na szczęście gustowna opaska na nadgarstek oraz talon na katalog nieuszkodzone.[/B]
[B]Z klubu zero odzewu, wiec:[/B]
[B]a) albo odpuscimy sobie[/B]
[B]b) dowiemy się co jest grane na miejscu.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...