Jump to content
Dogomania

Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów


Vectra

Recommended Posts

[quote name='Asiaczek']Czyli sytuacja pod kontrolą?

Pzdr.[/QUOTE]
jest tak jak miało nie być :diabloti: nuda Pani nudaaaa , nikt nikogo nie chce zjeść :niewiem: idylla cholera , beznadzieja , to nie tak miało być :placz: :evil_lol: miał być hard core , nienawiść , wycie , szczekanie , warczenie , miałam mieć skołatane nerwy , oczy czerwony z niewyspania , miałam się tu użalać i bluzgać , obmyślać plan jak je pogodzić , knuć obserwować , zastanawiać się , próbować ... być więźniem psów w domu ...
a tu lipa na całej linii !! bo zostały same 3 godziny i nic zupełnie nic !!! Tz pierwszy wrócił do domu , wypuścił 7 na spacer i po chałupie , wybawił się i jak wróciłam usłyszałam - że ideały :placz:
Nawet moja własna rodzona matka mnie zawiodła .... zamiast mi zrobić wykład o dzieciach , ślubie i mojej głupocie , nadmiernej ilości psów - że po co , że jak to ...... to ona dzwoniła 30 razy , się zapytać jak malutkie , czy grzeczne , kupiła im serka i mięska i karmę dla szczyli i jeszcze ma je przyjechać zobaczyć .....


Czy to znaczy , że wszyscy się popsuli ? :placz: przecież ja bez adrenaliny nie umiem żyć :(
albo to tak specjalnie , sprzysięgli się przeciw mnie i udają idealnych , na pewno tak jest !!!!

gwóźdź do trumny to taki , że pomysł o tym by dziewczynki przybyły do nas , nie wypłynął z mojej głowy :)
owszem przeszło mi przez głowę to to , ale inicjatorem był mój TZ :mdleje:

niech się ta zima kończy , bo świat zwariował :mad: za pięknie to wszystko mi idzie , za pięknie :)
zagrałabym w totka , ale się boję , że wygram :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ale nie wiem czemu ja wiedziałam, ze Franiołek swoje dzieciaczki rozpozna - znam te objawy. Gordon jak pojechałam z nim na wizytę do jego córeczek, to zajmował sie tylko nimi, a przecież były jeszcze szczeniaki po drugim psie:lol:
Ja myślę, że psy to jakoś instynktownie wyczuwają, że to ich potomstwo:lol:



A małe są przeurocze:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Musi coś w tym być !!! Franciszek nie zachowuje się jak Franciszek.On powinien warczeć , szczerzyć się i chodzić obrażony ... co najmniej kilka dni , a nie dawać sobie chodzić po głowie , całować , zaczepiać do zabawy ...
Przecież przewaliło się przez mój dom kilka psów , to wiem jak on powinien reagować :D Na pewno nie tak , nie od razu :evil_lol:

żeby mnie dobić i do reszty zburzyć mój domek z kart , to te dwie piranie , same poszły spać do klatki ...


też idę spać , może rano nastanie normalność i mnie obudzą o nieludzkiej porze :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']to jest film ;) [/QUOTE]

:roflt:

[quote name='Vectra'][URL]http://s567.photobucket.com/albums/ss120/pennstaff/?action=view&current=Wideo0070.flv&newest=1[/URL][/QUOTE]

na początku cieżko się połapać kto jest kto i w ogole tak szybko się ruszają :-o

Małe gadziny wcale się nie boją! :mad::lol: A Emilka i Marysia takie duże ciocie i one będą pokazywać młodym o co kaman w życiu :evil_lol: aż Franciszek musiał przyjść i sprawdzić, czy potomstwu nie dzieje się krzywda :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evl']Mam wrażenie, że jedna jest bardziej rezolutna a druga to taka sierota :evil_lol: Która jest która? ;)[/QUOTE]
no pozory mylą :evil_lol:
ta co nie umie wejść na łóżko , jest bardziej szczekliwa , zapiernicza po podwórku jak perszing ..
ta co u mnie wejść na łóżko , to znowu ma bystrzejszy umysł , bardziej kombinuje ...

muszę je jakoś nazwać roboczo , bo ciężko tak wołać tłitititi :evil_lol:

ale są grzeczne , nie poszły w tatusia ... ten to był ewenement na skalę światową , w umęczeniu mnie ...

Link to comment
Share on other sites

Hahahahahaha:lol:
Najlepsze jest to, jak tłumaczysz małej, ze jest mała i nie wejdzie sama na łózko:roflt:

Ale ty biedaku jasteś chyba bardzo przeziębiona, bo w tle słyszałam Twój kaszelek:crazyeye::glaszcze: No i jeszcze łózko całe zajęte, a dla Ciebie tylko podłoga została:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doginka']Hahahahahaha:lol:
Najlepsze jest to, jak tłumaczysz małej, ze jest mała i nie wejdzie sama na łózko:roflt:

Ale ty biedaku jasteś chyba bardzo przeziębiona, bo w tle słyszałam Twój kaszelek:crazyeye::glaszcze: No i jeszcze łózko całe zajęte, a dla Ciebie tylko podłoga została:lol:[/QUOTE]
no trzeb wszystko pieskom tłumaczyć :diabloti:
widzisz , Ty jako jedyna twierdzisz jak ja , że to przeziębienie , a są tacy co mówią że to przez papieroski :mad:
[quote name='Hanna R.']Hej, kochana, ponieważ wiem, że na Twoją trzeźwość zawsze mogę liczyć :evil_lol: chciałam Cię prosić : idź napomnieć jubilatkę . Bo nam znowu wpadnie w ciąg :shake:
Stęskniłam się za wami :loveu:[/QUOTE]
ale co , mam jej przypomnieć ile ma lat ? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...