Jump to content
Dogomania

Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów


Vectra

Recommended Posts

No jestem :diabloti:
wystawa dla nas BARDZO udana , do sukcesu mogę dodać , że Frania tata - Pennuś na bisach stanął na 3 lokacie wśród weteranów :multi:

jesteśmy na wakacjach , bawimy się dobrze - mam 16 uczniów , zdjęć będzie dużooooo
tylko net który tu jest doprowadza mnie do pasji :evilbat: strony się ładują jak krew z nosa .......

dzięki za miłe towarzystwo przy ringu :buzi: miło było poznać

zdjecia bym prosiła na maila :modla: [email][email protected][/email]

będziemy w niedzele

Link to comment
Share on other sites

Kolejny dzień kolonii , udało mi się wbić na dogo :diabloti:
deszcz dziś pada ...nie śpimy od 7:30 :evil_lol:
Franciszek cały jest pogryziony przez komary :placz: tak go strasznie gryzą :mad: za słodki chłopaczek z niego :( Mani wcale nie gryzą .....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Kolejny dzień kolonii , udało mi się wbić na dogo :diabloti:
deszcz dziś pada ...nie śpimy od 7:30 :evil_lol:
Franciszek cały jest pogryziony przez komary :placz: tak go strasznie gryzą :mad: za słodki chłopaczek z niego :( Mani wcale nie gryzą .....[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
popsiukaj OFFem [/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Kolejny dzień kolonii , udało mi się wbić na dogo :diabloti:
deszcz dziś pada ...nie śpimy od 7:30 :evil_lol:
Franciszek cały jest pogryziony przez komary :placz: tak go strasznie gryzą :mad: za słodki chłopaczek z niego :( Mani wcale nie gryzą .....[/quote]

na komary ponoć dobry jest olejek waniliowy (taki do ciast) ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Kolejny dzień kolonii , udało mi się wbić na dogo :diabloti:
deszcz dziś pada ...nie śpimy od 7:30 :evil_lol:
Franciszek cały jest pogryziony przez komary :placz: tak go strasznie gryzą :mad: za słodki chłopaczek z niego :( Mani wcale nie gryzą .....[/quote]
No właśnie, to popsikaj jakimś offem albo innym środkiem na komary. Albo popryskaj zapachem waniliowym do ciast. Tego zapachu komary i weszki nie lubią...:lol:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Powiem Wam , że co dzien wstajemy TAK rano :diabloti:

mamy tu bardzo wesoło , czas leci szalenie szybko.
Wczoraj Franciszek się złapał ze swoim cioteczno-wujecznym bratem Karolem :cooldevi:
chłopaki walczyły na śmierć i życie :evil_lol: tak się szarpały i gryzły , że ani jeden ani drugi , nie mają nawet zadraśnięcia :) ale wyglądało groźnie ...... naj Karol miotał gardłem FRania , potem Franio obalił brata na glebe i chciał wyrwać mu aorte z płucami ... trwało to może ze 4 minuty wsio , bo tak byli napięci , że nijak nie było ich rozdzielić - nie było jak zlapać .... ale finał taki , że chłopaki udają , że się nie widzą .. naturalnie są oddzielani , ale już looozzzz :D po rozdzielniu , obaj odetchnęli z ulgą , że już ... po .. nie za mocno czuli się w roli fighterów rodzinnych :diabloti:

Marysia jest mała i grzeczna ...oczywiście nas broni .. przed wiatrem , piorunami , kozą i takie tam ...

buziaki :buzi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']hahahaha no to walczyli jak moje dziewczynki - z całej walki tylko mnie się krew lała :evil_lol:[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
:roflt:




A co sie Franiowi będzie jakiś Karol stawiał :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']hahahaha no to walczyli jak moje dziewczynki - z całej walki tylko mnie się krew lała :evil_lol:[/quote]
Birma z amstaffką też w ten sposób walczyła... po jakimś czasie doszłam do wniosku, że suka musiała mieć zeza, ale widok jej pyska jak chwyciła mnie za rękę [pt. "Co TO kurna jest :crazyeye:"] wynagrodził mi wszystko :evil_lol:...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']hahahaha no to walczyli jak moje dziewczynki - z całej walki tylko mnie się krew lała :evil_lol:[/quote]
ja ich rozdzielałam , złapałam obu za łeb ... ...w mig odpuścili .... :evil_lol: ja wyszłam zupełnie bez szwanku ... dostałam tylko stado buziaków :loveu: :loveu: :loveu:


aa jak by tak nie patrzył .... to zarówno Franio i Karol - jako bracia z obu stron , są nosicielami genu agresji :loveu: :loveu: :loveu:

jeszcze dodam , że i Karol i Franio dostali na wystawie oceny doskonałe , po CWC .. czyli wystawowo się sprawdzili :loveu: więc potem sprawdzili się użytkowo :evil_lol: i tu również był remis :evil_lol:

trochę może są zazdrośni o siebie ;) bo jako dobra ciocia raz z jednym , a raz z drugim gram w piłkę :cool1: nie ma różnicy .. no w kolorze ....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...