Jump to content
Dogomania

Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów


Vectra

Recommended Posts

Terrierka nie da się opisać , ją trzeba poznać osobiście :evil_lol: Dziś dostała , pierwszego od tygodnia buziaka od swojej mamusi Marysi. Z radości odstawiła swoje przedstawienie pt."do cyrku albo do zoo" :evil_lol: Wskakując mi na głosie :grins: . Ją właśnie dziwne rzeczy cieszę ;) ... strasznie chodziła nieszczęśliwa , po porodzie Marysi ... ona jest bardzo związana z rodzicami ;) Całowanie jest jej natręctwem , całuje namolnie i upierdliwie , jęzor ma kilometrowy .. nawet jak inny pies chce dać buziaka , a Terrier stoi dalej , to i tak dostaje się jęzorem od Terriera .. Ja mam każdego psa z jakimś tam dziwactwem i charakterkiem ... niemniej Terrier mnie rozwala emocjonalnie :evil_lol: Z nią nie ma schematów , norm .. no jest nieziemsko inteligentna i ta jej cecha działa przeciw ludzkości :evil_lol: Jest to cecha dziedziczna :grins: póki co są takie TRZY jednostki ... babcia Murzyn , Terrierek i Baśka ... to jest siostra Hani.
Cechy wspólne ... podobieństwo 100% , pół stojące uszy. Ale to tylko się ciszyć , że Murzyn się tak przekazuje ;) Raz że jest wybitnie eksterierową suczka , ze znakomitym zdrowiem , to i z mega charakterem :loveu: Ino to nie takie staffiki cieszyki sprzedawczyki ... bo ja takim w domu mówię NIE :grins: ja lubię mendy nieprzekupne :evil_lol:

No a dziś piękny dzień ... 6 lat temu , już tak o tej porze ... siedziałam przed kompem .. i na zmianę płakałam i się cieszyłam .. łzy były ze szczęścia :)
Narodził się mój ukochany , cudowny , najwspanialszy , niepowtarzalny , jedyny w swoim rodzaju ... piesek na którego punkcie mam zajoba :evil_lol: rozpuszczony , krnąbrny , popsuty do szpiku kości ... król wsi i okolic , piesek który nawet jak by moją nerkę sprzedał , to bym nie umiała się gniewać ;) Nawet jak mi rozpieprzył pół auta , to się śmiałam :evil_lol: Ja go wielbie, nie umiem na niego krzyknąć , tęsknię za nim jak wychodzę z domu ... mam na jego punkcie total bzika :oops: Wszystko się kręci wokół niego , ale to każdy wie ::grins:

Myszka zwany Myszką , Franciszek Tutosław Panicz Hrabia Malutki :loveu: aż trudno mi w to uwierzyć , że on kończy juz 6 lat :mdleje:

Drugim powodem do dzisiejszego świętowania , jest to ... że równo 3 lata później , przyszła na świat Rekin :) Tak , Rekin dziś kończy 3 lata :mdleje:
Mój naukowiec najukochańszy , wzór cnót i idealności u psa - ja prawie dostałam zawału , oczywiście ze szczęścia , jak one się urodziły :evil_lol: Bo to było poważne przedsięwzięcie , przez które trwam w tym hodowlanym świecie ... świecie podłym , ale .... niezwykle fascynującym.
Raz że to pierwsze dzieci Frania , dokładnie idealne w kolorze jakie miały być .. co prawda płeć miała być męska ;) no ale nie można mieć wszystkiego ...

Rekin w przeciwieństwie do swojego tatusia , jest zwierzakiem IDEALNYM , nie można się na nią gniewać , bo po prostu nie ma za co :evil_lol: Przejęła po rodzicach , najlepsze cechy charakteru ... wiele razy pisałam , że psuje mi reklamę ;) bo tak idealne zwierzaki rodzą się mało kiedy ;)

Dziś jest też 3 lata , kiedy to dostąpiłam zaszczytu , nabycia Emilki :)

6 listopada , jest taki zatem dla mnie dniem który pokazuje , że nie ma rzeczy niemożliwych i że marzenia się spełniają !!!!

Bo marzyłam o unikatowym staffiku - mam Frania , marzyłam by urodziła się kopia Frania - mam Rekina ... marzyłam o rudej stafficy ze Staffjoy's , mam cudowną Emilkę.


Spoko , za 3 dni kolejna impreza :drinking:Klementyna skończy 6 lat :)

Link to comment
Share on other sites

ano leci czas nieziemsko :shake:

dopiero co , tak Franio z pod matki Murzyna wystawał :evil_lol:

[IMG]http://i1090.photobucket.com/albums/i376/pennstaff1/staffik/emiot-a-04.jpg[/IMG]

i Rekin z mamą i siostrą

[IMG]http://i1090.photobucket.com/albums/i376/pennstaff1/staffik/kmiot-c-13.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Białe stafiki są brzydkie :eviltong: wyglądają na takie kluchy

[quote name='Vectra']Lalkę gwizdnęłam temu burakowi , 24 listopada ;) więc też ładna rocznica niebawem :)
10 lat jak jest u mnie :cool3:[/QUOTE]

skąd ty ją masz? bo nie pamiętam jak pisałaś
Lalka to moja ulubienica w twoim stadzie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']

skąd ty ją masz? bo nie pamiętam jak pisałaś
Lalka to moja ulubienica w twoim stadzie :loveu:[/QUOTE]
odkupiłam od jegomościa , który złamał wszystkie ustawy dot zwierząt ... na Lalce :)

Ale nie zapomnę jak go kiedyś zobaczyła na ulicy :evil_lol: dobrze że mam dużo siły :grins:
No i temu ona nienawidzi facetów :p

Link to comment
Share on other sites

a u Andzi , no właśnie czekam na fotki ... czekam :evilbat: ale Andzia dzwoniła w niedziele , ma się super , waży 12 kg , do spania ma psa amstaffa , do zabawy sukę amstaffa , a rządzi nią jork :evil_lol:

Nadal jest obrzydliwie nudnym staffikiem , co nie sprawia problemów :( posłuszny , nie szkodliwy , zgodny i ruchliwy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Nadal jest obrzydliwie nudnym staffikiem , co nie sprawia problemów :( posłuszny , nie szkodliwy , zgodny i ruchliwy :)[/QUOTE]
Ja chciałam Andzie :placz: Ale jak napisałaś, że szukasz jej nowego domu to miałam już zarezerwowanego szczeniaka :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BBeta']Ja chciałam Andzie :placz: Ale jak napisałaś, że szukasz jej nowego domu to miałam już zarezerwowanego szczeniaka :diabloti:[/QUOTE]
domyśliłam się , w chwili kiedy pytałaś o warunki sprowadzenia psa do polski ;)
No i się nawet co do rasy nie pomyliłam :) czekałam tylko kiedy będzie :cool3:

A Andzia ma luksusowy domek , z czego się bardzo cieszę ...

Link to comment
Share on other sites

Wpadłam życzyć jubilatom wszystkiego najlepszego i jak najdłuższego psiego życia z cudowną Ciocią Vectrą [IMG]http://www.emotka.pl/emotikony/swieta2/06.gif[/IMG][IMG]http://www.emotka.pl/emotikony/swieta2/02.gif[/IMG][IMG]http://www.emotka.pl/emotikony/swieta2/08.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...