Jump to content
Dogomania

Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów


Vectra

Recommended Posts

Czy wszystkie lubią ciepło :hmmmm: taki Egon , co w -18 w kubraku , na dworze zipie z gorąca i kubrak ściąga ..
np leży non stop pod rozpalonym kominkiem, a tam jest milion stopni , ślini się , topi , ale uparcie leży ..
Emila jest gorąca panna ;)
Natomiast Franek :mdleje: on śpi ZAWSZE przykryty , dlatego leży kołdra na łóżku , bo on się przykrywa SAM ... w nocy śpi też pod kołdrą ... Lalka to samo , tylko ona śpi w klatce ;) tam ma dwie kołdry i materac ... więc jest okręcona szczelnie .... w upały wyleguje się na słońcu , zimą pod kominkiem NIGDY nie zaje ..
Rekin i Franio śpią ze mną - oczywiście pod kołdrą :) Lalce dodatkowo , czy zima czy lato , okrywam klatkę ciepłym kocem .... więc jak ją rano wypuszczam , to wylatuje milion stopni ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Pokaże Wam coś lepszego :evil_lol:
Pan który mówi na początku programu , stoi na ulicy na której mieszkam :evil_lol:

[URL]http://www.tvnwarszawa.pl/archiwum/10578,program.html[/URL]

PS tak się wykurza stonke :evil_lol:[/QUOTE]

te zdarzenia paranormalne to zaczęły się pewnie odkąd ty tam mieszkasz :evil_lol::diabloti:
przyznaj się :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Vectra... A to przypadkiem twoje prosiaki nie maczają w tym palców? Wiesz, te przerażające odgłosy, ryki? Zjawiska nie należące do tego świata? :evil_lol: Kurcze, jak to bywa w takich programach wierzymy, że coś pokażą albo powiedzą, ale jak zwykle cały materiał składał się na wypowiedzi 2 babek, które twierdziły, że coś je dotknęło, no straaaszne rzeczy, chyba w nocy nie usnę :roll: I to wszystko :diabloti: Po wypowiedziach "że to coś strasznego i przerażającego" wydawałoby się, że zaraz pokażą ufo albo inną wielką stopę... ale gniot :evil_lol: Ale teraz możesz mówić "z dumną", że mieszkasz w przeklętych rewirach :lol:[/QUOTE]

ja od razu wiedziałam , ze te wrzaski z działki Ewy pochodzą :lol:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Salsa też zawsze cała pod kołdrę się łąduje, sama się przykrywa i nawet nosa nie wystawia a gdy słońce latem grzeje to kładzie się centralnie tam gdzie padają promienie, dyszy przy tym ale przecież dupsko trzeba grzać.
Mega ciepłolubny pies z niej jest. Ona nawet jak idzie się położyć na kanapę do mojej mamy to okłada się sama poduszkami z każdej strony. :stupid:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zaba14']Ulżyło mi , gdy to przeczytałam co napisałaś... :D moja też ma kołdrę w klatce :D :D haha... [B]nie jestem w cale nienormalna[/B] :))))))[/QUOTE]


Ja te słowa powtarzam jak mantrę dość często jak patrzę na moje psy hehehe

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']te zdarzenia paranormalne to zaczęły się pewnie odkąd ty tam mieszkasz :evil_lol::diabloti:
przyznaj się :cool3:[/QUOTE]
tak właśnie , po obejrzeniu materiału i pogadance z sąsiadami , to wpadłam na pomysł , że Lalke ubiorę w prześcieradło i puszcze w las :diabloti:
pechowo że nie mieszkałam tu jeszcze , sama bym chętnie dała wywiad .... jak słucham takich bzdur , to fantazja mi potrafi puścić :evil_lol:

[quote name='Alicja']ja od razu wiedziałam , ze te wrzaski z działki Ewy pochodzą :lol:[/QUOTE]
cicho , bo sie wyda i warszawianie się zjadą by podziwiać :evilbat:
[quote name='anetta']uhuhuhuhu, jak tam u Ciebie sttrrrasznie :nerwy:
duchyu i te sprawy

:evil_lol::evil_lol:


Fajne te jajo, jeszcze takiego nie widziałam.[/QUOTE]
wpadnij , to Cię jajem postrasze :evil_lol:
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Salsa też zawsze cała pod kołdrę się łąduje, sama się przykrywa i nawet nosa nie wystawia a gdy słońce latem grzeje to kładzie się centralnie tam gdzie padają promienie, dyszy przy tym ale przecież dupsko trzeba grzać.
Mega ciepłolubny pies z niej jest. Ona nawet jak idzie się położyć na kanapę do mojej mamy to okłada się sama poduszkami z każdej strony. :stupid:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]
czyli ten typ tak ma :diabloti:

[quote name='zaba14']Ulżyło mi , gdy to przeczytałam co napisałaś... :D moja też ma kołdrę w klatce :D :D haha... nie jestem w cale nienormalna :))))))[/QUOTE]
wiesz posiadanie nienormalnych psów , nie świadczy o tym , że i my jesteśmy nienormalni :evil_lol:
[quote name='dzasta']Ja te słowa powtarzam jak mantrę dość często jak patrzę na moje psy hehehe[/QUOTE]
ale pamiętaj , kto z kim przestaje...... :diabloti:

rudy też już lubić boomera

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/12/17062011029.jpg/][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/4869/17062011029.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']
wiesz posiadanie nienormalnych psów , nie świadczy o tym , że i my jesteśmy nienormalni :evil_lol:
[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=olive][B]pytanie tylko kto o zupełnie zdrowych zmysłach wytrzymałby z takim nienormalnym osobnikiem :evil_lol:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

A te mutanty to tylko siadają czy tez gryzą popryskane psiaki?
[URL]http://img151.imageshack.us/img151/7774/17062011108.jpg[/URL]

Jestem pod wrażeniem: krótka, prosty grzbiecik, front jak ta lala... noooooooo, cukiereczek:)
[url]http://i1090.photobucket.com/albums/i376/pennstaff1/17062011-067.jpg[/url]

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']oooooooo musisz kupić jeszcze 1 piłeckę :grins:
[url]http://img12.imageshack.us/img12/4869/17062011029.jpg[/url][/QUOTE]
się rozpędziłam :diabloti: zresztą , mały-rudy-terror , woli grać z tatusiem :grins:

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]pytanie tylko kto o zupełnie zdrowych zmysłach wytrzymałby z takim nienormalnym osobnikiem :evil_lol:
[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]
zawsze piszę przecież , że człowiek przy tych debilach , uczy się wyciszenia , cierpliwości , wyrozumiałości - liczyć do 10 , wdech-wydech :evil_lol:
[quote name='Alicja']:lol::lol::lol:[/QUOTE]
:grins:
[quote name='Asiaczek']A te mutanty to tylko siadają czy tez gryzą popryskane psiaki?
[URL]http://img151.imageshack.us/img151/7774/17062011108.jpg[/URL]

Jestem pod wrażeniem: krótka, prosty grzbiecik, front jak ta lala... noooooooo, cukiereczek:)
[url]http://i1090.photobucket.com/albums/i376/pennstaff1/17062011-067.jpg[/url]

Pzdr.[/QUOTE]
dziś na popryskane nawet nie siadały , one chyba takie drapieżne były przed deszczem ...

dziękować i dodać , główka pusta :evil_lol:

dziś u R , rozegra się dramat , właśnie jedzie odebrać czarną suczkę , jej właściciel ..... nie mam możliwości w tym uczestniczyć ... usłyszałam tylko od R .... może pan się rozmyśli i jej nie weźmie :mdleje: :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']się rozpędziłam :diabloti: zresztą , mały-rudy-terror , woli grać z tatusiem :grins:
zawsze piszę przecież , że człowiek przy tych debilach , uczy się wyciszenia , cierpliwości , wyrozumiałości - liczyć do 10 , wdech-wydech :evil_lol:
dziś na popryskane nawet nie siadały , one chyba takie drapieżne były przed deszczem ...
dziękować i dodać , główka pusta :evil_lol:
dziś u R , rozegra się dramat , właśnie jedzie odebrać czarną suczkę , jej właściciel ..... nie mam możliwości w tym uczestniczyć ... usłyszałam tylko od R .... może pan się rozmyśli i jej nie weźmie :mdleje: :)[/QUOTE]
Oj, ten pan R. Zawsze potrafi wywołac uśmiech na mym licu...;)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Vectra, a jak się układają się relacje między poszczególnymi świnkami? :) Bo z Twoich postów wywnioskowałam (nie wiem jeszcze czy dobrze :grins:), że rządzi Lala, Franciszek jako jej syn nieodrodny ;) może wszystko, a reszta? :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...