Jump to content
Dogomania

Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów


Vectra

Recommended Posts

[quote name='Maga100'][B]

[/B]
[B]Zaproś Vectrę do domu[/B]

[B]...a twoje życie już nigdy nie bedzie takie samo![/B][/quote]

To się uśmiałam tzn śmieje się za każdym razem jak jest w TV nadawana :)

A propos Ciocia Vectra muszę Cię zaprosić do siebie do domu bo pakunek dla Franiołka już jest a dla Mani w drodze hehehe :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']a ja sobie piszę e-maila , paląc e-papierosa .... ale na e-kawę to bym się nie dała namówić :evil_lol: odrobinę średniowiecza , w postaci filiżanki mocnej parującej ..obowiązkowe[/QUOTE]

moj chlop tez palil e-szluga...przez miesiac..... ale jednak papieroski to papieroski:shake::angryy:

Gratulacje Szampiona:multi::loveu:... Franio to urodzony szampion:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']tadammmmmm :diabloti:

[URL="http://www.vpx.pl/foto,championat002.html"][IMG]http://img2.vpx.pl/up/20090919/championat002.jpg[/IMG][/URL][/quote]
[SIZE=4][B]GRATULACJE dla Francisława Wspaniałego!!!:multi::multi::multi:[/B][/SIZE]
[B]Vectra, długo czekałaś na Championat?[/B] :razz: Ja czekam juz trzeci miesiąc:roll:

Link to comment
Share on other sites

No jak byście chcieli obrazowo , to patrząc na palec , nie mam ok 3 milimetrów górnej części , wymieniam 77 opatrunek , a że mam wybitnie krzepnącą krew , no to się leje :cooldevi:
W kuchni , bo tam się to wydarzyło , się mi tak nie chciało tej sałatki robić :mad: nie wyglądało jak bym stoczyła walkę z nożem , a raczej tak jakby Lalka mnie przestała lubić :evilbat:
Boli mnie jak cholera :( pinacolada nie pomaga :placz:
Najbardziej kocha mnie Klementyna , znaczy bardziej kocha mój opatrunek , ale można rzec , że wpatrzona tak we mnie .... oczywiście miłosierna Lalka , natychmiast , zobaczywszy że mam "lale" na palcu .. opiekuje się nim ... Klementyna jest wrogiem jej :evil_lol:
Więc nie kładę się , bo i tak mi spać nie dadzą.Klementyna będzie czyhać na mój opatrunek , Lalka będzie czyhać by nikt nie zaatakował mojej chorej ręki , Franciszek będzie dreptał dookoła , bo on nie lubi spać w tłumie czarnych bab :D
Marysi jest wszystko jedno ;)
Pojutrze wystawa , na jutro miałam mase planów i spraw do załatwienia , ale jeśli będzie tak napierniczać jak teraz , to nie wiem jak i co załatwie .... jestem tytan na ból , ale to mnie przerasta ....
Widok kawałka palca na desce do krojenia , zwalił mnie z nóg :diabloti:
Dodam , że to lewa ręka i palec środkowy , więc nie proście o foty , bo to może się wydać niegrzeczne , jak będę tym środkowym palcem wymachiwać :cooldevi:
Mówiąc najprościej , odcięłam sobie zamiast plaster papryki , plaster palca - dodam , że noże sama ostrzyłam :multi:

Idę wymienić kolejny opatrunek , bo palec ma menstruacje nadal :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Palce krwawią jak cholera :shake: Kiedyś w schronisku psu chciałam dać puchę, a ze nie miałam łychy, to znakomicie wpadłam na pomysł - wyjme palcem. Krew się lała tak, że ja pierdziu :shake:

Sałatka chociaż dobra była :cool3:?

Ps. Środkowego palca, tyle że prawej ręki miałam kiedyś złamanego :evil_lol:

Ps2. We Wro jesteście w sobotę czy w niedzielę? Bo to pojutrze takie względne :P

Link to comment
Share on other sites

tak , w sobotę , planuję tam być od 10 :diabloti: chyba , że będę mieć przygody z milicją, jak dwa lata temu :cooldevi:

marzę by to było skaleczenie puszką po karmie :evil_lol: uwierz , tak nie boli ..... ja już miałam i złamane palce i pogruchotane i pokaleczone w różny sposób , ale to jest nie do opisania , złamana łapa tak nie boli - szlag by to .... nawet wyrwane wiązania tak nie bolą .... czuję jak by mi kto tam solą zasypywał cały czas ..... wiercił , śrubował ... ból zęba , to jest pieszczota przy tym :evil_lol: nie , nie pojadę do medyka , bo to zbyt otwarta rana , a nie chcę w poczęstunku jakiego gronkowca ... zastrzyk przeciw tężcowi miałam niedawno ..... który też mimo iż bolesny , chętnie bym przyjęła zamiast tego co czuje teraz ... tramal nie działa , morfiny nie mam , a kto zna historie mojej nogi , to wie , że środki przeciwbólowe , to jak cukierki na mnie działają :evil_lol:

sałatka była pyszna , bo na ostatnim kawałku papryki , palca straciłam HA , sznycelki z indyka pychota i ravioli z serem też ....

a moje krzepnięcie krwi , jest tak samo niezbadane , jak apetyt Frania :evil_lol:
przy drobnym skaleczeniu , leje się ze mnie , jak z przysłowiowej świni ;) przy tym badania mam malinowe ... ciśnienie bardzo niskie ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']

a moje krzepnięcie krwi , jest tak samo niezbadane , jak apetyt Frania :evil_lol:
przy drobnym skaleczeniu , leje się ze mnie , jak z przysłowiowej świni ;) przy tym badania mam malinowe ... ciśnienie bardzo niskie ...[/quote]

Teraz juz wiem po kim u mnie te cuda....:roll:Ja nawet jak se nogi gole i sie zatne to krwawie jakbym se pol nogi obciela.....

Link to comment
Share on other sites

O matko kochana... Może jedź z tym na szycie, bo bedzie ci sie babrać tygodniami :(
Jak tam paluszek, mam nadzieje że już nie krwawi.

Sama sie 2 miesiące temu ciachnęłam się w nogę podczas golenia. Ucięłam 5cm pasek skóry z mięskiem :P... woda w wannie była czerwona od mojej krwi... nadal mi sie to goi ;/ Żałuję, że nie poszłam z tym na szycie.

Czytając opis ucinania paluszka jadłam śniadanie... na szczęście biały serek z rzodkiewką.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agbar']Teraz juz wiem po kim u mnie te cuda....:roll:Ja nawet jak se nogi gole i sie zatne to krwawie jakbym se pol nogi obciela.....[/quote]

Hah, mam to samo :shake: I tak nigdy nie zapomnę wyrazu twarzy pielęgniarki w sanatorium, którą poprosiłam o plasterek, bo się zacięłam przy goleniu [SIZE=1](właściwie sobie odcięłam kawałek skóry przy kostce, ale ćśś)[/SIZE] :evil_lol: A krew mi się lała jakbym co najmniej pod kombajn tą nogą wlazła :roll:

Ewa, trzymaj się! :glaszcze:

Link to comment
Share on other sites

to jutro proszę o trzymanie kciuków , za debiut Marysi w klasie pośredniej , gdzie stanie na ringu z 8 konkurentkami :)
o 4 wyjeżdżamy do Wrocławia ;) chce mi się jak cholera :evil_lol: nie mam się w co ubrać , nie mam jak umyć włosów , paluch mnie boli , nie będę miała jak się uczesać :diabloti:
nie upiekę rogalików .... może zrobię kanapki na drogę :D i nie będę spać , co jest najgorsze :placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...