Jump to content
Dogomania

I Międzynarodowa Wystawa Rzeszów 2008


POMIAN

Recommended Posts

Czytam i postanowiłam też napisać jestem początkującym wystawcą i mam ten sam problem byłam sama w klasie otrzymałam ocenę doskonała i złoto, jednak liczyłam na CWC, wiem, że sędzia nie musi dać tego tytułu i że nie dyskutuje się z sędzia w ringu. Przejechałam z nadziejami ponad 1000 km, i już nic nie mogę teraz zrobić. Teraz mam wyrzuty mogłam iść się spytać może to rzeczywiście był błąd w sekretariacie, a nie decyzja sędziego.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

O :crazyeye:kurczaczu
Właśnie zerknęłam na swoją kartę i zobaczyłam,że u nas też nie ma podpisu sędziego i co teraz mam zrobić :placz:
Ratujcie :placz:

To była nasz pierwsza wystawa i wyszedł brak doświadczenia
I co moja ocena jest nieważna ?????
A jest o co walczyc bo dostaliśmy CWC i res. CACIB ( :multi:)

Link to comment
Share on other sites

[B]f[/B][B]ilonek bezogonek[/B] piszcie :) ja wcześniej już o tym pisałam i nie był to tekst o sekretarzach ringowych :) Mamy w Oddziale remont i nie licz, że odpowiedź dostaniesz od ręki. Poza tym musimy zrobić katalog powystawowy, żeby do czegoś dojść, Ty masz wgląd w swoja kartę, ja we wszystkie.

Link to comment
Share on other sites

coś mi sie zdaje, że więcej będzie takich jak wy :D to oddział będzie miał nie lada orzech do zgryzienia jak zobaczy na kopii :D ze ma braki :D Sama jestem bardzo ciekawa co oddział zrobi jak nie bedzie podpisu sedziego a sedzia nie polski :D
Każdemu życze powodzenia w wywalczeniu co jego :) a ja sie teraz ciesze ze mnie tam nie bylo :D

Link to comment
Share on other sites

Dokumentów trzeba pilnować , w końcu to my mamy w tym interes, aby w karcie było wszystko. Ja w karcie sprawdzałam dokładnie wszystko, prosiłam o to na dodatek towarzyszące mi osoby, właśnie po to, że na wystawie prosto można jeszcze poprawić wszystko, a po - już ciężko z tym.

Atik, a w czwartek można się wybrać i załatwić w oddziale sprawę? Będzie już czynne?

Link to comment
Share on other sites

Cavisia- spojrz prosze, ze pisza debiutanci, nie mieli kogo zapytac ! Nie mozna osobom poczatkujacycm dowalac, ze to ich interes aby pilnowac , NIE !!! regulamin jasno okresla obowiazki wystawcow i nie ma tam nic na temat pilnowania procedur ! Moze w koncu uznamy, ze pieniadze naleza sie za rzetelnie wykonana prace ?? W przypadku wystaw placimy z gory- czyli obdarzamy organizatora zaufaniem, ze on wszystkiego dopilnuje . Nie mozemy brac na siebie odpowiedzialnosci za czyjes niechlujstwo, olewanie klienta, amatorszczyzne...

Od jakiegos czasu poziom "obslugi" leci na pysk- sedziowie nie stawiaja tabliczek z lokatami i tytulami, nie zapraszaja zwyciezcy za taka tabliczke..jest ocena i fru! nastepny prosze!
Sami juz sobie te tabliczki nosimy, ustawiamy, teraz bedziemy sprawdzac karty... za chwile moze sami bedziemy oceniac psy? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Mnie doświadczenie nauczyło, że swojego trzeba pilnować samemu. Nikt inny tego nie zrobi - nieważne w urzędzie, na wystawie, czy gdzieś indziej. Przykro, że taka sytuacja, bo mąci radość ze zwycięstwa. Ale myślę, że na spokojnie i się powyjaśnia. Trzymam kciuki.

Link to comment
Share on other sites

To fakt, obsługa ringowa u nas jest najczęściej niekompetentna.

Na wystawie w Kielcach, właścicielka NSwR zwróciła nam uwagę, że do jej karty wpisali BOB, a rasę wygrał nasz pies. Poszliśmy na ring i poprawili. Ale się okazało, że tylko u nas, bo na kartach które poszły do Oddziału, to suka ma BOBa... No i teraz co? Udowadniać, że to nie sami sobie dopisaliśmy? :evil_lol:
Na szczęście taki tytuł do niczego nie potrzebny, a takie nieodznaczone CWC czy CACIB to duża strata...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gaga']Cavisia- spojrz prosze, ze pisza debiutanci, nie mieli kogo zapytac ! Nie mozna osobom poczatkujacycm dowalac, ze to ich interes aby pilnowac , NIE !!! regulamin jasno okresla obowiazki wystawcow i nie ma tam nic na temat pilnowania procedur ! Moze w koncu uznamy, ze pieniadze naleza sie za rzetelnie wykonana prace ?? W przypadku wystaw placimy z gory- czyli obdarzamy organizatora zaufaniem, ze on wszystkiego dopilnuje . Nie mozemy brac na siebie odpowiedzialnosci za czyjes niechlujstwo, olewanie klienta, amatorszczyzne...

Od jakiegos czasu poziom "obslugi" leci na pysk- sedziowie nie stawiaja tabliczek z lokatami i tytulami, nie zapraszaja zwyciezcy za taka tabliczke..jest ocena i fru! nastepny prosze!
Sami juz sobie te tabliczki nosimy, ustawiamy, teraz bedziemy sprawdzac karty... za chwile moze sami bedziemy oceniac psy? :diabloti:[/quote]
[B]Gaga[/B] - [B]zgadzam się z tym, co napisałaś.[/B]
Gdybym nie spojrzała w karty ocen moich psów + kolegi, to pewnie tez teraz siedziałabym na forum i płakała rzewnymi łzami, że brak mi wniosków, tytułów itp.

Jest to na pewno "nauka dla żuka", dosyc bolesna....

Myslę równiez, że Oddział w Rzeszowie zrobi wszystko, aby "wyprostować" sytuację i przy nastepnej wystawie nie zaprosi juz do współpracy tych osób, które się nie sprawdziły.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='filonek_bezogonek']ja tak obstawiam ze to blad :)

bo jak sedzia nie chce dac CWC to przewaznie uzasanida tzn dorzuci przelotem zdanie ze pies ladny ale :
- jeszcze zasluzy na CWC
- jeszcze za mlody na CWC ( a w klasie posredniej)
- lub inne zdanie


tak bywa :( trzeba myslec nie tylko za siebie ale i za innych[/quote]

spokojnie, obstawiac to można np. tutaj [URL="http://www.sts.pl"]www.sts.pl[/URL] ...

Za chwilę wszyscy którzy mają ocenę doskonała z lokatą I bez CWC będą mówic że to błąd sędziego czy sekretarza...

Napiszcie do oddziału co się stało itp. może jakoś takie sytuacje się wyjaśnia itp. ja w każdym razie nie wiem jak.

Aha i prośba, jak już piszecie żebyśmy nie "zatrudniali" drugi raz tych feralnych gospodarzy i sekretarzy, to chociaż piszcie na których ringach i w którym dniu zdarzały się błędy.

[SIZE=1]ps: atik, wcale nie masz wszystkich kart :p[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Dopiero dogo zadziałało... ;)
Najpierw serdecznie gratuluję Wam pięknych wyników!
Generalnie nie mam większych zastrzeżeń z wyłączeniem ścisku na balkonach w niedzielę.Oprócz pokaźnej liczby wystawców jeden na drugim z jeszcze większą ilością kundli przy naszym ringu, tyle zwiedzających się nalazło... ]:->

Link to comment
Share on other sites

A propos organizacji - dla mnie na 10 punktów- 10.
Ringi powykładane wykładzinami (takie larum o to było), brak kolejek przy wydawaniu numerków, ringi dobrej wielkości,na naszym ringu obsługa ringu na "6" - wszystko sprawnie, szybko, nawet wyniki wpisywane na bieżąco.
I czy tylko ja nie zauważyłam, czy nie było naprawdę żadnych handlarzy psami?
Dla organizatorów oddziału WIELKIE, WIELKIE BRAWA:cool3::cool3::cool3:

Link to comment
Share on other sites

Tak jak pisałam jestem początkującym wystawcą i próbowałam stosować się do Regulaminu Wystaw Psów Rasowych pkt VIII/3 (nie dyskutuj z sedzią), ale widzę ze teraz muszę bardziej zwracać uwage na opis. Wcale nie twierdzę że muszę dostać CWC, ale skoro takich przypadków jest więcej to coś w tym jest.

Link to comment
Share on other sites

Zawsze mozna zapytac sedziego czy brak CWC to jego decyzja :) To czlowiek a nie swieta krowa i zadajesz pytanie a nie dyskutujesz :0 Ja raz mialam taka sytuacje, zapytalam i dostalam odpowiedz i nic sie nie stalo ;)
Z czeska sedzina byla nawet grupowa rozmowa o braku CWC przy CACIBach.. nikt nie kaze robic awantury ale jestesmy dorosli i mamy prawo pytac :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nerul']Czy to prawda ze był na Rzeszowie Bracco Italiano? Poniewaz widzialam w katalogu wlasnie... Czyzby to byl jedyny przedstawiciel tej rasy u nas w Polsce? A ma ktos moze jego fotki?[/quote]


Są te psy u nas, ale nie ma ich dużo, a i większość na wystawach sie nei pokazuje.





Czy trafił ktoś aparatem na wyżły węgierskie - takie rude jak mój? I Czy moge prosić na pw skan lub zdjęcie z katalogu z pełnymi danymi węgrów?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...