Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

nio teraz zaczęly mi się nareszcie ferie :angel: :angel: :angel: :angel: Będe mogła częsciej tu wpadać wkońcu :D

Mam pytanko do Pas. Jak nauczyłaś swoją Fige łapać frisbee?? Ja jak narazie nauczyłam troche łapać Ediego smakołyki i całkiem dobrze mu idzie,aczkolwiek nie iwem jakby mu szło z takim "wielkim" talerzem :lol:

Link to comment
Share on other sites

[url]http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=18137&start=465&postdays=0&postorder=asc&highlight=[/url]
:P :P :P Waszka!!! Czy wiesz o tym,że Lord jest białostoczaninem z urodzenia?Pochodzi z hodowli mojej koleżanki,Ulki :P Niemal codziennie widze jego brata -Lokisa :P

Link to comment
Share on other sites

Lokis jest tak samo urodziwy jak Lord :P Szkoda,że nie skończył championatu,brakuje mu tylko 1 wystawy :( Ale niestety,Krzysiek ,jego właściciel nie wystawia go :( pokomplikowało mu sie,i nie ma głowy do wystaw :( Kilka razy Lord i Lokis konkurowały ze soba na ringach,ale nie mnie o tym pisać :) Szkoda,że w hodowli Pigmej nie ma już olbrzymów /została tylko staruszka Mira,zresztą nie wystawiana/,ta hodowla wniosła dużo dobrego w pogłowie polskich sznaucerów olbrzymich : :( Zostały tylko miniatury cz-sr,piękne zresztą :P

Link to comment
Share on other sites

Miałam jego fotki,ale latem też miałam wira w kompie :evilbat: czego nie wetknęłam na płytkę wcześniej poszło się....... :evil: Ale zapewne Ka-vanga ma Lokisowe zdjęcia.Jak nie,to wydębię coś od Krzyśka,zeskanuje i wstawię,albo sama zrobię! :P Ale przypomnij.... :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']Zobaczcie :angel: :P Bangita z Olą :angel: :D na BISie 8)

[url]http://img125.exs.cx/img125/1306/dsc034541dw.jpg[/url][/quote]

Ło mtko to jest Bangi?! :o Ka-Vanga zrobiła z niej w te kilka dni niezłą Damcię :wink: Bo na fotkach ze spacerku taki fajny zaroślaczek był ;) Aż mi wstyd sie z zarośnięta Galcia pokazywac na psacerku!!! :oops:

Ja też Wam życze wszystkiego naj z okazji Walentynek :iloveyou:

Nie ma jeszcze żadnych wieści od naszych wystawców???

Link to comment
Share on other sites

dzis w wybiorczej jest text o cieciu uszi u psow.
Bardzo mi sie podoba wypowiedz pani Boguckiej!
chyle przed nia czola!!! :modla: :modla: :modla:
Co na to Związek Kynologiczny? - Dla nas sformułowania w ustawie o
> ochronie zwierząt nie są jasne - po­wiedziała nam rzecznik związku Anna

> Bogucka. Ustawa dopuszcza obcinanie ogonów świniom czy owcom, bo uzna­je

> to za zabieg lekarsko-weterynaryjny "wynikający z technologii
> produkcji"..
>
> - Tymczasem hodowla psów rasowych jest przez fiskusa traktowana jak
> dzia­łalność rolnicza - tłumaczy Bogucka-Związek nie zamierza - wzorem
> np. Niemiec - wprowadzić zakazu wystę­powania na wystawach i konkursach

> psów z podciętymi uszami i ogonami. - Ale też nie zalecamy hodowcom
> "ko­piowania" .

Link to comment
Share on other sites

a najbardziej podoba mi sie to:
Według ustawy
> inspektorzy mogą odebrać psa lub .zarekwirować weterynarzowi narzędzia
> służące do przycinania uszu i ogonów ("kopiowania")

hahahaha, chyba ustawodawca nie wie, ze te narzędzia to raptem skalpel, nozyczki i nici chirurgiczne:)))wiec jak on planuje je zabrac lekarzom???:)))to ciekawe czym beda operowali:)))
TAK,ZNISZCZMY WSZYSTKIE NOZYCZKI:)))bo nimi sie tnie ogonki:))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...