Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

Co do tego zdjecia to odpisuje tu bo jak zwylke Justa mnie wycieła.

To jest Hermes a zmylił mnie puchar bo jak dengi zwyciezca to miał puchar . NIE?

A czy mąż Agatki nie mógł wystapić w roli wystawcy ??> Chłopu to juz nic sie nie malezy????

Link to comment
Share on other sites

JUsta bądź konsekwetna . Traktuj wszystkich jednakowo. Już Ci raz zwracałem uwage, że jednych wycinasz a innych nie.

Zgadzam sie ztym ,żze nie wolno pisać na galerii ale dalczego tylko mi????????????????????????????????????????????????????????????????????????///

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostra']chyba podpadłeś Juście, skoro Cię tak namiętnie wycina :P[/quote]

Może przesadzam .

Ale czuje, że Justa mnie nie lubi za to ,że kiedys napisałem ze program o Miriam jest dla dorosłych i jakoś Ją to bardzo zabolało.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mek'][quote name='jostra']chyba podpadłeś Juście, skoro Cię tak namiętnie wycina :P[/quote]

Może przesadzam .

Ale czuje, że Justa mnie nie lubi za to ,że kiedys napisałem ze program o Miriam jest dla dorosłych i jakoś Ją to bardzo zabolało.[/quote]

Hehehe ;) A ja juz dawno o tym zapomniałam ;) Mimo, że Modem jestem to żarować tez umiem ;)
Ja Was wszystkich lubiem ;) Aw wycicnam, kiedy odbiegacie od tematu, zaczynacie dochodzic jak nazywa sie i kogo jest dany pies, bopóźniej jedno od drugiego ciągnie tamat i zaczyna sie pogaducha ;)

Mek, nie wiem skąd takie myśli :roll: 8)

Link to comment
Share on other sites

No niestety Justa mnie też wycięłaś !

Można było przenieść mojego posta przecież do sznaucerów , albo off- topiku.
Jak wyobrażasz sobie galerię, jako same zdjęcia bez żadnych komentarzy????????????????????????
Chcąc skomentować zdjęcie muszę pod zdjęciem pisać " fajne zdjęcie resztę napiszę w off - topiku" ??????????????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olivka']Wnoszę o przekierowanie mojego posta do konkretnego działu .
Czuję się urazona.[/quote]

Olivko może założymy klub :)

Mnie to irytuje, że jedne posty się zostawia i inne wycina. I nie ma w tym żadnej logiki

Link to comment
Share on other sites

Powiem tak : Ja wiele razy wnosiłam o nie rozgadywanie się w Galerii a Wy to olewaliście, to dlaczego ja miałabym spełniać Wasze wnoszenia o przenoszenie postów?
Po drugie posty nie byłyby usunięte gdyby były od razu na snzuaceromaniakach. Ponieważ były w nieodpowiednim miejscu to po prostu je usunęłam.
Po trzecie nie chcę się kłócić. Robię to co uważam za słuszne i praktycznie nie powinnamwdawac sie w żadną dyskusje na ten temat, bo nie mam takiego obowiązku zgodnie z regulaminem.
Po czwarte, jeżeli macie zastrzeżenia do mojego Moderowania to kontaktujcie się z Adminem lub Margo.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Mam propozycję Mek .

Zakładamy nowy temat pt: komentarze do zdjęć w galerii.
A będzie to wyglądało tak:
W galerii konieczna będzie numeracja zdjęć np: 1a,1 b 1c , 2a , 2b, 2c .............................................
i potam w dziale komentarze do działu galeria nasze wypowiedzi oczywiście z zaznaczeniem do którego zdjęcia 1a, 1b , 1c, 2a, 2b, 2c....................................................................................
Fajne nie :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olivka']Mam propozycję Mek .

Zakładamy nowy temat pt: komentarze do zdjęć w galerii.
A będzie to wyglądało tak:
W galerii konieczna będzie numeracja zdjęć np: 1a,1 b 1c , 2a , 2b, 2c .............................................
i potam w dziale komentarze do działu galeria nasze wypowiedzi oczywiście z zaznaczeniem do którego zdjęcia 1a, 1b , 1c, 2a, 2b, 2c....................................................................................
Fajne nie :roll:[/quote]

Brawo. Fajny pomysł. Zakładaj .

Tylko czy forumowiczom bedzie sie chciało numerować zdjęcia???
Ale przynajmniej będzie łatwiej odszukać komentarz bo na sznauceromaniakach to czasem po jednym dniu jest 10 stron.

Link to comment
Share on other sites

A ja nie rozumiem o co ta cała "afera". Zrobiłabym to samo na miejscu Justy! Trzymajcie się regulaminu a będzie OK :wink:
Przecież ja kiedyś przez pół dnia przekopywałam galerię żeby znaleźć w niej jakieś zdjęcia! :roll:

Ale nie martwcie się 8) I tak Was wszystkich kosiam :lol:

Link to comment
Share on other sites

Waszko znawca nie jestes ale masz racje:))))
Mek nieladnie:))tak sie nasmiewac z BIS Juniora:)))))))))))))))))))
a swoja droga to popatrzcie jak ma zrobione tylne lapki-wydaje sie,ze ma zajefajne katy,a tak naprawde to jest tylko tak wlos wyciety!!!no coz-niektorzy z wlosa katy robic musza i musza jezdzic za znajomymi sedziami,zeby cokolwiek skonczyc, bo u normalnch sedziow ta suka zawsze jest z tylu-3cia,4ta itp:))))))
Prosze NIE obrazac Agatki porownujac to cos do Dengiego!!!

moje to tez komentarz do foty,ale sie boje,ze Justa wykasuje z galerii to jeszcze raz TU to samo:))sorki za dublowanie:)))
ale obaczcie na te tylne ZEROWE katy zrobione wlosem:)))))i na brzuch-nowa fryzura a la whippet:)))))podoba Wam sie?moze zacznijmy tak robic nasze kundle?:))))))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...