Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

uff...ale super ze LORDZIK wygrał:)) a ja wreszcie skończyłam stronkę więc jak ktoś chce to zparaszam a Ciebie Pasaverko prosiłabym o jakis banerek dobrze? wybierz sobie jakies zdjęcie ze strony i żeby pasowało tłem jakoś do strony (jeśli ci potrzebne to kolorki których użyłam: do tła - E5C573 i do tła tabeli - F79DDE) z góry ci bardzo bardzo dziękuję!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

juz sie w galerii wkleilam ale jeszcze tu:))

I AM THE WINNER , I AM THE WINNER, I AM THE WINNER!!!!!!


a nie mowilam, ze to TA suka i ze 13-14.luty?)))))))))

I AM THE BEST NACZELNY ŚLEDCZY OF DOGOMANIA FORUM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ps-jOSTRA skolka placisz za transport?przywioza Ci za darmo, czy tez sponsorujesz ich wycieczke do Warszawki?)))
:chainsaw: :new-bday: :laola: :megagrin: :terazpol: :chainsaw: :2gunfire: :smilecol: :shocked!: :laola: :diabloti: :chainsaw:

Link to comment
Share on other sites

I AM THE BEST NACZELNY ŚLEDCZY OF DOGOMANIA FORUM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I AM THE BEST NACZELNY ŚLEDCZY OF DOGOMANIA FORUM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I AM THE BEST NACZELNY ŚLEDCZY OF DOGOMANIA FORUM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I AM THE BEST NACZELNY ŚLEDCZY OF DOGOMANIA FORUM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I AM THE BEST NACZELNY ŚLEDCZY OF DOGOMANIA FORUM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ehhh,wpadlam w samozachwyt :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']a jak w Trencinie Agatce poszlo???[/quote]
Hehe, no wlasnie mialam napisac, bo dostalam sms-a :angel: .
No wiec nasz maluch troszke powalczyl wygrywajac tytuly:
Zwyciestwo Mlodziezy i Najlepszy Junior, a nastepnie porownanie o rase, na bis juniorow byl 2 i zalapal sie na grupie do pierwszej 8!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jeeeessssuuuuuuuu ale jestesm szczesliwa :angel: :angel: :angel: :angel: :BIG: :BIG: :BIG: :BIG: :laola: :laola: :laola: :laola: :multi: :multi: :multi: :multi: :klacz: :klacz: :klacz: :klacz: :grins: .
Agatko mam nadzieje, ze mi wybaczysz, ze ja to pierwsza napisalam, ale nie mogalm juz wytrzymac :wink: :D .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']juz sie w galerii wkleilam ale jeszcze tu:))

I AM THE WINNER , I AM THE WINNER, I AM THE WINNER!!!!!!


a nie mowilam, ze to TA suka i ze 13-14.luty?)))))))))

I AM THE BEST NACZELNY ŚLEDCZY OF DOGOMANIA FORUM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ps-jOSTRA skolka placisz za transport?przywioza Ci za darmo, czy tez sponsorujesz ich wycieczke do Warszawki?)))[/quote]

A skąd wiedziałaś, że 13-14 luty?
Ja dowiedziałam się wczoraj!
To mnie bardzo nurtuje, co wiesz, czego ja jeszcze nie wiem?????
Mów natychmiast!!!!!!!!! :evilbat:
płacę tylko opłatę za psa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini'][quote name='Ka-Vanga']Jesssssssuuuuuuuu jestescie THE BEST, normalnie nie umiem az tago wyrazic :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: .[/quote]
Ty nie masz co wyrazac ino zahlen,zahlen,zahlen :D :roll: :D :D[/quote]
Hihihihi, a Ty tylko o jednym :P :evilbat: :lol: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostra'][A skąd wiedziałaś, że 13-14 luty?
Ja dowiedziałam się wczoraj!
To mnie bardzo nurtuje, co wiesz, czego ja jeszcze nie wiem?????
Mów natychmiast!!!!!!!!! :evilbat:
płacę tylko opłatę za psa[/quote]

aaa to OK,bo juz myslalam,ze zciagna od Ciebie kase na swoj przylot:)))))
Oni przylatuja tu po szczeniaka stad wiedzialam:)))tzn. podejrzewalam,ze tak to zalatwia ,ale myslalam,ze kaza Ci zaplacic za bilet albo cus:)))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']aaa to OK,bo juz myslalam,ze zciagna od Ciebie kase na swoj przylot:)))))
Oni przylatuja tu po szczeniaka stad wiedzialam:)))tzn. podejrzewalam,ze tak to zalatwia ,ale myslalam,ze kaza Ci zaplacic za bilet albo cus:)))[/quote]
Aaaaaaa to spryciarze :wink: :evilbat: :lol: 8) .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']KaVanga Ty to nie badz taka sprytna, bo polowa psa tez jest Twoja a za Lorda to nie wiem jak sie nam odplacisz!!! :evilbat: :evilbat: :lol: :lol: :evilbat:[/quote]
Ciiiiiiiiiiiiii ja sie teraz ukrywam jak mowa o stawianiu :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']
aaa to OK,bo juz myslalam,ze zciagna od Ciebie kase na swoj przylot:)))))
Oni przylatuja tu po szczeniaka stad wiedzialam:)))tzn. podejrzewalam,ze tak to zalatwia ,ale myslalam,ze kaza Ci zaplacic za bilet albo cus:)))[/quote]
Tak czułam, że coś wiesz, Ty to jesteś :(
Nie lubię Cię wcale :evilbat:
A skąd biorą szczenka?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostra'][Tak czułam, że coś wiesz, Ty to jesteś :(
Nie lubię Cię wcale :evilbat:
A skąd biorą szczenka?[/quote]

od kolezanki biora:))))chinczyka:)))
ale ja wiecej nie wiem, tylko,ze po niego przylatuja 13 lutego, a wyjezdzaja 14 lutego, dlatego pisalam,ze albo 13 albo 14:)))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...