Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

Czesc!!!
Mozna jakos zapobiegac ciążom urojonym? Kiwi całkiem ześwirowała i naprawde mysli ze jest ciężarna- nie pomagają ani dłuuuuuuuuuuugie spacerki ani nic innego.... oby do rozwiązania- to juz 3 tydzien "ciązy" ;)

Wyobraźcie sobie ze wczoraj napisałam do administratora epsów z pytaniem za co wyleciałam i... oczywiscie odpowiedzi nie dostałam :lol:. Ale w sumie nie dziwie się bo wyleciałam za nic wiec co Draczyn ma mi niby napisac hahaha :evil_lol:

Mamy nowego sąsiada... sznaucerka :) swiat jest mały!! bo jest to... synuś Kenzia Natalii :) [FONT=Tahoma][SIZE=1][COLOR=#3d3c1c][FONT=Tahoma][SIZE=2][COLOR=#000000] JOHN STEED AGENT . Juz się wczoraj zapoznali z Kiwi... dopiero przy takim szczeniaczku widac ze z mojego Kiwulca juz stara dupa :loveu:

Sławku dziękuje za życzonka!!


[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]synuś Kenzia Natalii :smile: [FONT=Tahoma][SIZE=1][COLOR=#3d3c1c][FONT=Tahoma][SIZE=2][COLOR=#000000]JOHN STEED AGENT [/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/QUOTE]

synuś Kenzia Natalii i Delci Agatki :smile: [FONT=Tahoma][SIZE=1][COLOR=#3d3c1c][FONT=Tahoma][SIZE=2][COLOR=#000000]JOHN STEED AGENT of Dolina Rivendell FCI[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma]pozdrowienia z Krakowa ;)[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Witajcie dziewuszki...:loveu:

MArto, przy szczeniaku, to Kiwi zawsze będzie na starą d*** wyglądać.
A jak sąsiedzi dobrze będą karmić i dbać o pieska, to będzie super. ;)
Nie ukrywam, ze Kenzo mi się podoba :)

Witaj Aga, opowiadaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:loveu::loveu:

Krysiu, ja już umieram.....:cool1:

Link to comment
Share on other sites

Mialam na ten temat sie nie wypowiadac i zignorowac poczynannia Kuternogi vel Kozy vel Orsini, ale poniewaz rozpetala sie burza wokol malutkich szczenioat to pragne wyjasnic, ze na moja prosbe dnia 07.03.2007 zostala przeprowadzona kontrola w siedzibie hodowli Bella FRaga czyli w moim domu. Protokul zamieszczony zostal wyzej. Chyba tylko umyslowo ograniczeni nie wyczytai by z kontekstu wypowiedzi o co chodzi i co sie sugeruje. Nie myslalam o kryci Ostrygi Bella Fraga Koniakiem Sasquehanna gdyz zbyt blisko spokrewnione sa ze sobą. Ojciec Ostrygi to Foremniak a matka Koniaka to Flasza, wiec wszyscy bystrzy powinni wiedziec, ze Flaszka i Foremniak to rodzenstwo z jednego miotu. Nie jestem producentem szczeniat ani handlarzem, a milosnikiem rasy i hodowca, ktory stara sie w hodowaniu psow z pokolenia na pokolenie dochowac sie coraz to lepszych eksterierowo zwierzatek. Kazda z suczek bedacych w naszej hodowli wielokrotnie uczestniczy w wystawach zdobywajac tytuly. Wszystkie posiadaja Ml.Ch.PL.,CH.Pl. BOB, BOS CACIB(po za Krewetka, ktora nie jest wystawiana).ZA DUZO MAMY DO STRACENIA ZEBY BAWIC SIE W HODOWLANE 'PODCHODY'!!!!!

Link to comment
Share on other sites

No i co Orsini,znowu okazało się że z Ciebie super aferzystka:angryy: :angryy: Ilu jeszcze ludzi oplujesz???????Kto będzie Twoim następnym celem??????Póki co masz za koleżankę Mkr,która nieświadoma jest Twoich gierek,może powinnam jej coś wysłać,żeby ją oświecić????Nie......nie zrobię tego,niech się sama przekona kim jesteś naprawdę.....:diabloti: :diabloti: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaG']No jeśli chodzi o TĘ Jolę R. z Mierzyna to wiem, że jest od wielu lat szefem sekcji sznaucera w Związku Kynologicznym i sama hoduje sznaucery. Ja u niej strzygę od kilku lat i nie narzekam. Zdarzyło się, że dostałam łysego prawie psa, bo tak dokładnie wytrymowała. :evil_lol:

Ale jaki piękny włos odrósł.

Pytaj co jeszcze chcesz wiedziec. :lol:

Bardzo dobrze robi też Mariola K., ale bierze więcej.[/quote]
Dzięki za informację na pewno będę więcej pytał. Nie było mnie 3 tygodnie a tu sie ruch zrobił.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MartaReksKiwi']Czesc!!!
Mozna jakos zapobiegac ciążom urojonym? Kiwi całkiem ześwirowała i naprawde mysli ze jest ciężarna- nie pomagają ani dłuuuuuuuuuuugie spacerki ani nic innego.... oby do rozwiązania- to juz 3 tydzien "ciązy" ;)

Wyobraźcie sobie ze wczoraj napisałam do administratora epsów z pytaniem za co wyleciałam i... oczywiscie odpowiedzi nie dostałam :lol:. Ale w sumie nie dziwie się bo wyleciałam za nic wiec co Draczyn ma mi niby napisac hahaha :evil_lol:

Mamy nowego sąsiada... sznaucerka :) swiat jest mały!! bo jest to... synuś Kenzia Natalii :) [FONT=Tahoma][SIZE=1][COLOR=#3d3c1c][FONT=Tahoma][SIZE=2][COLOR=#000000] JOHN STEED AGENT . Juz się wczoraj zapoznali z Kiwi... dopiero przy takim szczeniaczku widac ze z mojego Kiwulca juz stara dupa :loveu:

Sławku dziękuje za życzonka!!


[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]Niestety, ja nic nie dostalam. To jakies nieporozumienie. Po co siac tyle zametu . To niczemu nie sluzy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tiesto_kennel'] Nie myslalam o kryci Ostrygi Bella Fraga Koniakiem Sasquehanna gdyz zbyt blisko spokrewnione sa ze sobą. Ojciec Ostrygi to Foremniak a matka Koniaka to Flasza, wiec wszyscy bystrzy powinni wiedziec, ze Flaszka i Foremniak to rodzenstwo z jednego miotu.[B] Nie jestem producentem szczeniat ani handlarzem[/B], a milosnikiem rasy i hodowca, !![/quote]
Jakie afery?????
Ja zadalam tylko pytanie, konkretne: bo masterton pisala, ze Koniak mial 2 narzeczone-niestety tego postu nie potrafie znalezc. Ale trudno , bo sama napisala pozniej to, wiec sie przyznala , ze taki fakt jednak mial miejsce!!!
[quote name='"masterton"'][Było zamieszczone zjęcie Ostrygi,i nad nim podpis,i jeszcze jedna narzeczona.......[/quote]
Widzisz bellafraga Ty moze nie myslalas o inbredowaniu na Phantoma-i chwala Ci za to, bo nie jest to pies , na ktorego nalezy inbredowac-dla chcacych na priv sluze listem od p. B.Verny hodowla Regency-ci co siedza w miniaturach wiedza kto to. No wiec Ty nie myslalas, ale masterton MYSLALA, wkleila fote Ostrygi podpisujac jako narzeczona, mnie sie pytala, co sadze o takim inbredzie!!!mam to skopiowane mam;-))))ale nie mam w zwyczaju wklejac ani privow, ani mejli, ani z GG rozmow.A mam przerozne hihihihihi niektore bardzo ciekawe... Wiec Ty i owszem nie jestes ani producentem, ani handlarzem skoro tak madrze podchodzisz do hodowlii-chyle czola przed Wacpanna!!!Ale jak zwykle masterton namieszaaaaaalaaaaaaaaaa, prosty dowod ze ona myslala nad kryciem Ostrygi Koniakiem-ot swoja droga ciekawa to osoba co wkleja zdjecie cudzej suki podpisujac, ze to taka a taka suka- narzeczona jej psa NIE KONSULTUJAC TEGO Z WLASCICIELEM SUKI!!!:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

A moje pytanie brzmialo jaki znacie najliczniejszy miot 1 suki miniaturki o wzroscie 33-34 wiec wzorcowym:)))o 9 slyszalam, teraz sie dowiedzialam ze 10 nawet moze byc!
[B]GRATULUJE!!!!!!!!!!!!![/B]
ot ale afera!!!!:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: zamiast kazac masterton kasowac posty trzeba bylo NORMALNIE powiedziec, a nie wszedzie afer szukac???co Wy z PiSu????WSI rozwiazali, Macierewicz od szukania afer tez juz jest:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Masterton']może powinnam jej coś wysłać,żeby ją oświecić????Nie......nie zrobię tego,niech się sama przekona kim jesteś naprawdę.....:diabloti: :diabloti: :diabloti:[/quote]
TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAKKKKKKKKKKK
wyslijjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
a nie jak Stan Tyminski tu straszysz czarnymi teczkami:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
Najpierw mnie straszylas , ze jak mnie dopadniesz na show to nie wiem co mi zrobisz, teraz czarne teczki...swoja droga CZARNA LISTA juz byla:evil_lol: :evil_lol: wiec nie jestes orginalna Kochaniutka:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Witam :)
Bellafrago fajnie ze wyjaśniłaś całą sprawę... kto wprowadził zamęt nie bede pisac bo zrobiła to juz orsini. Równiez b. dobrze pamietam post w którym Masterton chwaliła sie narzeczonymi Konikaka, post zniknął wiec wnioski nauneły sie same. Po co Masterton to usuneła? wygląda to tak jakby miała cos do ukrycia.
Najważniejsze ze sie wyjaśniło.

Draczyn.. tak to bardzo dziwne ze mail nie doszedł (nigdy mi sie to nie zdarzyło jeszcze).. ale wysłałam teraz tego samego maila 3 albo 4 razy- mam nadzieje ze nie będzie teraz problemów i chociaz jeden dojdzie.

Masterton moj mail [email][email protected][/email] bardzo prosze prześlij mi te swoje"informacje". A nie mowisz ze cos masz a za chwile ze nie prześlesz... na słowo to ja Ci nigdy nie uwierzę. Skoro powiedziałas A to czekam na dalsze ruchy.

Link to comment
Share on other sites

No masterton CZEMU USUNELAS POSTA Z OSTRYGA???
pozostal tylko post z kopiowana suka-dokladnie na stronie numer 17, strona zostala zapisana, wiec mozesz sobie darowac juz kasowanie i tego posta. Post brzmi ni mniej ni wiecej "i jeszcze druga narzeczona+fotka"
[B]a co sie stalo[/B] z pierwszym postem [B]z pierwsza narzeczona???[/B](z Ostryga-bardzo ladna fotke zreszta wkleilas wtedy)
Przyznasz moze w koncu,zes namieszala, bo wkleilas 2 suki z czego druga narzeczona zostala pokryta przed pierwsza, bo pierszej wlascicielka [B]NIE CHCIALA W OGOLE KRYC KONIAKIEM-tak sama napisala[/B].
Wiec zanim zaczniesz na mnie krzyczec sama badz w porzadku Aniu nasz kochana

Link to comment
Share on other sites

Jakie Wy jesteście dziwne!!!!Chcecie teraz odwrócić kota ogonem,ale nie Orsini tym razem Ci się nie uda!!!!!!Gdybyś dobrze czytała,to ktoś Ci odpisał apropo usuwania postów!!!!!Aferę zrobiłaś Ty!!!!Chcąc uderzyć we mnie,a niestety,w tej twojej głowie nie iskrzyło że możesz jeszcze kogoś zamieszać,i nie kłam nigdy nie rozmawiałyśmy na temat inbredu Koniak +Ostryga,proszę wklej tą rozmowę!!!!!owszem zamieściłam zdjęcie suki,ale 14.11.2006,więc nie wycieraj tyłka szkłem,że mogło Ci się nasunąć,takie podejrzenie,jakie Ci się nasuneło.......Poprostu MUSISZ robić afery,z poklaskiem innych tobie podobnym.
Mkr-powiem krótko,napisałam to specjalnie,wiedząc że zaczniecie drążyć temat,nie dam wam satysfakcji,i nie będę się w waszym bagienku taplać.
A tobie Orsini,nie pomogą uniżone słówka do Fragi,zresztą.......Tobie już nic nie pomoże!!!!
Nie zamierzam już więcej z Wami dyskutować,ani z niczego się tłumaczyć.......W ten sposób zakańczam tą bezsensowną dyskusję.
Życząc Wam mimo wszystko miłego dnia!

Link to comment
Share on other sites

Masterton a mow se co chcesz!
powiedz dlaczego usunelas post z pierwsza narzeczona???i czemu bellafraga mowi ze nie chciala w ogole kryc Ostrygi Koniakiem , [B]a Ty wkleilas fote tejze suki PODPISUJAC ja po imieniu i piszac ze to pierwsza narzeczona???[/B]
To jakie odwracanie kota ogonem????
Namieszalas kasujac posty i swoje najpierw i moje potem ot co!wiec sie Ciebie nie boje-bo taka prawda-pisalas co pisalas, wszyscy pamietaja Twoje posty
Wkleilas cudza suke podpisujac ja i piszac ze to narzeczona Koniaka, teraz bellafraga sie odzywa, ze NIE CHCIALA jej kryc Koniakiem
ot cala afera hahahahaha
tak czy siak TY namieszalas kochana TY!!!

Link to comment
Share on other sites

Masterton ale po co te nerwy?
przy okazji zdjęcia- to osób które to pamietają jest kilka- wiec nie wmawiaj nikomu ze wymyśliłyśmy to sobie ok? bo w tej chwili tylko sie osmieszasz. A na stronie ktorą Orsinii podała przed chwilą widac czarno na białym ze czegoś brakuje wiec plisss nie klam i nie mow ze tego nie bylo.

[QUOTE]Mkr-powiem krótko,napisałam to specjalnie,wiedząc że zaczniecie drążyć temat,nie dam wam satysfakcji,i nie będę się w waszym bagienku taplać.[/QUOTE]
taaa jasne! :evil_lol::evil_lol::evil_lol: poprostu powiedz ze nic nie masz... chciałas kolejne osoby skłócic ale sie nie udało... :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"kuternoga"']a z tego co wszyscy pamietaja byly kryte 2 suczki...czyli zaszla tylko jedna i ma taki liczny miot?10 sztuk, dobrze rozumiem?
GRATULUJE SERDECZNIE!
:maly aniolek: :maly aniolek: :maly aniolek:[/quote]

a cala afera o TEN post:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
kuternoga zadala pytanie
w zamian mkr dostala BANA, post o Ostrzydze jako pierwszej narzeczonej w przedziwny sposob WYPAROWAL, cuda cudenka normalnie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Masterton'],i nie kłam nigdy nie rozmawiałyśmy na temat inbredu Koniak +Ostryga,proszę wklej tą rozmowę!!!!!owszem zamieściłam zdjęcie suki,ale 14.11.2006,więc nie wycieraj tyłka szkłem,że mogło Ci się nasunąć,takie podejrzenie,jakie Ci się nasuneło.......![/quote]
wiesz skasowalas ten post, wiec nikt nie bedzie w stanie tego zweryfikowac o czym mowisz:)))choc ja mam conajmniej 5 swiadkow, ktorzy widzieli go i wszyscy tak wlasnie to interpretowali no ale coz....
a co do rozmowy...te rozmowe o Srubce tez Ci mam wkleic???

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...