Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

[quote name='lutomskak']ja to mysle sobie-ze jak mowicie o szerokosci glow-to nie nalezy wstawiac zdjec glow z profilu-gdyz na nich mozna ocenic jedynie ich dlugosc...szerokosc jest niezwykle ciezko-zeby nie powiedziec-ze jet to niemozliwe.....:p[/quote]
nie no co Ty:)))))
nie widac waskiej glowy z profilu?
a łOlivka widzi;-))))))))))))))))))))))))))))
ucz sie kochana;-)))))))))))))))))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

[quote name='lutomskak']sympatyku-jak to jest?
tu drze morde na wszystko co sie rusza-tutaj brakuje mu wigoru-tu jest mily i przytulanski-moze ten pies to jest chory psychicznie-albo ty nie do konca obiektywny......:diabloti:-no nie moze byc inaczej-tylko rozmemlany i dracy morde-jankes jeden cholerny-i jeszcze mial czelnosc miec waska glowe-ktora na 95 procent mu nie schamieje.....[/quote]

EEE niepotrzebnie tak Cię to poruszyło:-) Ja tylko próbuje porównac słynny amerykański charakter z europejskim. U Marisi akurat mozna przeprowadzic badania porównawcze:-) Wszystkie tak podkreślacie te cudowne charaktery amerykanów więc szukam przewagi świąt bożego narodzenia nad wielkanocnymi:-)
I stwierdzam: Nikuś jest spokojny -takie miały być amerykany, zgadza się. To że mi troche brakuje w nim temperamentu to mój subiektywny punkt widzenia. Jest przylepa- tez tak miało być. To że drze morde- to akurat sie nie sprawdza - amerykany są przecież w ogólnej opinii mniej szczekliwe.
Inaczej -jest to bardzo spokojny na ogół piesek bardzo głosno reagujący na rózne zjawiska w otoczeniu:-)
Jest to w ogóle bardzo fajny maluch - i eksterierowo i jeśli chodzi o charakter. Ale nie mogę stwierdzić żeby pozostałe 2 mixy Marisi miały gorsze charaktery- ani ciu ciut . Są owszem troche inne ale nie gorsze.
I mówię to ja- sympatyk- w ogóle niezaangazowany w spór na temat wyższosci jednego typu nad drugim . Szczerze mówiąc miniatur niezależnie od typu raczej nie lubię:diabloti: (z wyjątkiem WSZYSTKICH 3 MINIKóW marisi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sympatyk'] ............Szczerze mówiąc miniatur niezależnie od typu raczej nie lubię:diabloti: (z wyjątkiem WSZYSTKICH 3 MINIKóW marisi)[/QUOTE]
Jeszcze kiedyś Cię namówię na miniatury – jak będziesz się bujać w fotelu na biegunach i nie będziesz już miała siły na średniaki :diabloti: .

Fakt, że najbardziej wrzaskliwy obecnie jest mały – Tutek spoważniał i od kiedy pojawił się młody, znacznie rzadziej szczeka. Teraz mały musi być czujny i sygnalizować starszym zbliżającego się wroga :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: . Stare wygi natomiast oceniają fachowo, czy warto się odzywać. Inna sprawa, że Nick wchodzi na takie wysokie tony, jak szczeka, że brzmi to mało poważnie :loveu: :loveu: :loveu: .

Link to comment
Share on other sites

Czesc :loveu:
co do niemieckich sznaucerków - ja mam takiego Reksia w domu, z pewnych zrodel wiem ze ma on w "rodowodzie" 75 % niemców a charakterek ma bardzo fajny :) nie jest w ogole szczekliwy (szczeka tylko w jendym wypadku- gdy ktos zapuka ale to nie jest pol godziny ujadania tylko kilka szczeków) i w ogole jest fajny :loveu:
wiec to roznie jest :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[URL="http://imageshack.us"][/URL]Kiedy Wielka Noc nastanie życzę Wam na Zmartwychwstanie dużo szczęścia i radości, które niechaj zawsze gości w dobrym sercu, w jasnej duszy i niechaj wszystkie żale zagłuszy.


Wszystkiego naj, naj, naj na te Święta!!:loveu:

[COLOR=red][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img369.imageshack.us/img369/8718/kartka11jd7.jpg[/IMG][/URL][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich w watku o miniaturkach!

Sama od tej niedzieli będe posiadaczką miniaturki 3 miesięcznej z tego co mi na razie wiadomo czarnej lub pieprz i sól .

Piesek miał niestety to nieszczęscie że był prezentem "imieninowym" dla 6 latka( mój siostrzeniec) ( pozostawie wiek bez komentarza ) . Jako że ochrzczony został Stefanem ( 6latek upierał się przy Spike'u ) postanowiłam dorobic Batory do imienia . Wiem na razie tylko ze piesek jest z hodowli z okolic Warszawy . Na razie mam nadzieję skutecznie go "uprowadzic " z obecnego miejsca zamieszkania , żeby krzyku nie było .

Piesek wyjątkowo czasowo sie zgrał bo sama szykowałam sie do zakupu sznaucerka albo Yorka , jako małego towarzysza dla mojego 12-letniego owczarka , który wyjątkowo lubi ojcowac , a moze powinnam napisac matkowac? :-D

W każdym razie mam nadzieje z e przyjmiecie nas do katku z otwartymi ramionami :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...