Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

Ja się dołacze chociaż po czasie.... 8 msc temu musiałam uspić mojego najlepszego przyjaciela- Gutka, sznaucera olbrzyma. Był ze mną przez 14 lat.... i o kolejne 14 lat za mało. Miałam wielkie szczęście ze mogłam z nim spedzić kawał zycia. Pomimo upływu czasu dalej nie mogę się pozbierać...

Życie nas zaskakuje, ponad 3 tygodnie temu pojechałam na działke, odwiedzić Gucia ( jest tam pochowany ) i znalazłam psiaka....i został u mnie chociaz jest tak różny od Gucia. Może to znak od mojego psiaka.

Jak byscie chcieli sie coś bliżej dowiedzieć na temat tej rasy, problemów , chorób- Gutek miał trzy nowotwory i dwa razy udało mi sie uratować mu życie a ostatni okazał się WIELKĄ KLĘSKĄ!!!- piszcie do mnie.

Wiele z Guteczkiem przeszliśmy i może komuś nasze przygody pomogą...

Dorota

Link to comment
Share on other sites

Witaj Kredens !
Bardzo mi przykro ze straty którą poniosłas!
Mam nadzieje ze zagoscisz u nas na stałe:))))

Meggy jak tam przygotowania? ;) jeszcze jakies 2 tygodnie :crazyeye: rany jak to szybko zleciało! przeciez niedawno jechałas na krycie a tu juz lada momen bedziecie rodziły!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Witaj Kredens...

Marto, czas leci okropnie ;)
No, mile wspominam wyjazd na krycie, tyle sie wydarzyło ;)
Wrocław ma fajne nazwy kawiarni...:lol:
Nawet spokrewnione są tuż koło siebie.. ;)


Tak na dobrą sprawę, to już pod koniec przyszłego tygodnia może coś być...Matko, chyba umrę :crazyeye:
Musze policzyć dokłądnie który to dziś dzień....49....Eee, to jeszcze troszkę..Poczeka, chociaż już ciężarówka okropna, za niedługo sama ocenisz ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kredens']Ja się dołacze chociaż po czasie.... 8 msc temu musiałam uspić mojego najlepszego przyjaciela- Gutka, sznaucera olbrzyma. Był ze mną przez 14 lat.... i o kolejne 14 lat za mało........[/quote]
[FONT=Tahoma]Witaj – wiesz co, ale jak na olbrzymka 14 lat to i tak pięknego wieku dożył - olbrzymki z reguły żyją krócej niż średniaki i miniatury. W ogóle duże psy żyją krócej. Mój średniak żył prawie 14,5 lat i również przeszłam z nim pod koniec życia perypetie zdrowotne włączając w to nowotwór :shake: – taki jest po prostu koniec życia naszych psiaków :shake: . [FONT=Tahoma]Gdybyśmy ich na siłę nie zatrzymywali – w naturze, gdzie trzeba walczyć o byt, odeszłyby jeszcze szybciej :cool1: .[/FONT]
[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']Romas dlaczego nie zglosilas Bianki do NDM ?[/quote]


Własnie nie wiem ,chyba zapadłam w sen zimowy i nie moge sie obudzic .
Brutalna prawda jest taka ,ze Bianka nie jest specjalnie show i chyba nie ma sie co pchac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romas']Własnie nie wiem ,chyba zapadłam w sen zimowy i nie moge sie obudzic .
Brutalna prawda jest taka ,ze Bianka nie jest specjalnie show i chyba nie ma sie co pchac.[/quote]
[FONT=Tahoma]No coś Ty a kto Ci tak powiedział – jakie ma wady ?[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

To moze nie chodzi o konkretne wady ,ona poprostu prawie zawsze przegrywa o włos.Nie ma tego czegos czego szukaja sedziowie.
Pewno gdybym jezdzila na sile to bym wyjezdzila championat .
Tylko mi nie o to chodzi.Powiedzialam kiedys ,ze jesli moj pies bedzie piekny to go rozmnoze ,wystawy sa niejako przygotowaniem/droga do hodowli.Skoro moj pies nie jest zachwycajacy i wystawy to losowanie to bez sensu jest rozmnazac itd
Mysle ,ze niedlugo wysterylizuje Bianke .
Ale poza tym ,ze nie jest show nic jej nie brakuje i jestem z niej bardzo zadowolona.Jesli chodzi o wystawy to poprostu pewno musz e poczekac na swoje piec minut jeszcze troche :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote]
Miniki toz biegaja :eviltong: .
[/quote]
Wiem, bo ja z Nettem też zaczynam i powiem że idzie nam nieźle jak na początek. Narazie źwiczyliśmy tylko w domu, bo niestety mieszkam w bloku, ale w miarę zmiany pogody chodzimy na działkę i tam zrobiliśmy sobie kilka przeszkód, takich prostych, ale zawsze ;).

Oby maluszki rosły pięknie i były zdrowe :). No i mamusia też oczywiście :D.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']Hejka,
Xenniu ja tan pa polski to nie bardzo, ale ja moge tak?;-)))
A Was pozdrawiam z Ustrzyk Gornych, to spadam pa
odezwe sie we wtorek[/QUOTE]
Ale, jak znajdzie jakiś błąd w j.angieskim to zaraz wytyka :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: .
A co Ty w Ustrzykasz robisz - o tej porze roku :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: ?

Link to comment
Share on other sites

psiakość, tę na drugi koniec polski poniosło a ja tu siedzę jak ta dupa, całe ferie przesiedziałam w Sanoku półtora roku nie byłam a w Ustrzykach juz prawie 6lat. Za chwilę zapomnę na czym życie polega jak bedę tylko słuchac mękolenia mojego starego. Chyba muszę przynieśc sobie ten młotek gumowy od syna z garażu...

Link to comment
Share on other sites

Xsenno było to tylko przejęzyczenie.
Ale skoro jestesmy przy szczegółach
[quote]Marta, na ile ty zdałaś z tego polskiego?[/quote]Nie mowi sie Marta w mianowniku gdy sie do mnie zwracasz tylko w wołaczu- Marto.

Nigdy nie wytykam nikomu błedów ortograficznych bo wiem ze sama je czasami popełniam. Tobie Xsenno tez radzę tak robic bo kto jak kto ale Ty powinnas dawac nam przykład.


Krysiu jak wrócisz czeka Ci dłuuuuugie pisanie i relacjonowanie :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ach, to Wasza lecznica !!!! No super !!!!Dostałam Wasza reklamowke !
A powiedz Pani Karolino czy bedziecie sterylizowac zwierzaki 24 marca w ramach akcji ogolnopolskiej ?? Bo ja mam dwa dzikie koty do sterylizacji i zastanawiam sie gdzie to zrobic zeby nie popasc w dlugi :-)
No i mam nadzieje ,ze jak przyjde w czwartek to szampan bedzie :-)

Link to comment
Share on other sites

Ja własnie dzisiaj byłam u siebie na sląsku u weterynarza....... "Jaki ładny sznaucer...." - tak skomentowano moją sluczną 3miesieczną sunie - mieszanke CTRa z ONkiem :diabloti: ...
Bo gdybym skopiowała uszy i ogon.... to faktycznie - sznaucer jak sie patrzy...

Link to comment
Share on other sites

Karolino, wielkie gratulacje!Idziecie, jak burza!!Szkoda, że nie jesteście bliżej :)
Życzę Wam wszystkiego naj, naj, naj!!!:multi:

Witaj Krysiu wśród żywych ;)
Fotki, fotki!!!:loveu:

My sie meldujemy po kolejnym USG Ariki ;)
Maluszki dają w kośc mamie, kopią, Arika gruuuba, jakby miała w każdej chwilii urodzić..Niech poczeka do piątku!!:evil_lol:
MArta wstawił na moją www. małe conieco ;)
[url]www.basza.republika.pl[/url]
KRYSIA, CZWARTEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...