Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

Ja to nawet się ciesze z tego zakazu Rosyjskiego. Bo ja to bym tylko ogoniaste miała. :) Ale tez bardzo madrze, ze ograniczenia w wystawianiu stawiaja psom urodzonym po wprowadzeniu zakazu, a nie jak Czesi. teraz kazdy moze zdecydowac o tym co kupi dla siebie.
No i bedzie wiecej ogonkowych olbrzymów!!! HURA!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
spodziewalam sie ze Rosja bedzie ostatnim bastionem kopiowania w Europie ![/quote]

ostatnim bastionem to Hiszpanie zostana .... z koridy nie zrezygnuja, to co im takie uchlastane ogony i uszy.

Link to comment
Share on other sites

РКФ уведомляет все кинологические организации о том, что с 1 июня 2006 года на территории России вводится ПОЛНЫЙ ЗАПРЕТ на КУПИРОВАНИЕ ХВОСТОВ и УШЕЙ у следующих пород: ротвейлер,ризеншнауцер,шнауцер,цвергшнауцер,пинчер ,цвергпинчер,немецкий боксер,немецкий дог.
Данное решение принято на основании изменения в стандартах FCI для вышеуказанных пород (требование стандарта : хвост, уши - натуральный).
Собаки, вышеуказанных пород, рожденные после 31 мая 2006 года с купированными хвостами и ушами к выставкам допускаться НЕ БУДУТ.
Президент РКФ А.И. Иншаков.
Советник РКФ по Кинологии Р.Р. Хомасуридзе

[B][SIZE=3]A strona RKF od prawie roku nie była aktualizowana[/SIZE][/B] :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pink']ostatnim bastionem to Hiszpanie zostana .... z koridy nie zrezygnuja, to co im takie uchlastane ogony i uszy.[/quote]
dla mnie Ruski gorsze!pal szesc z corrida, u nich mozesz przerwac nawet wysoka ciaze!!!a gdzie malemu juz czlowieczkowi do jakis ogonkow psich????ogonka nie obetniesz, ale czlowieczka wyskrobiesz. Dziwny kraj....Marysiu dzieki, choc ja krzaczków nie paniemaju:)))))

Link to comment
Share on other sites

Orsini, ale to i tak jest tylko kwestia sumienia i nawet zakazy nic nie pomogą. I przykazania i prawo zabraniaja zabijania, a ciągle sa morderstwa.
A obcinanie psom ogonów nie leży w sferze sumienia i tu muszzą być zakazy dla hodowców i zakaz wystawiania ciętych, bo jak będzie można wystawiać ( tak jak u nas) to i ciąć będą .

Link to comment
Share on other sites

iwonka u nich PRAWO dopuszcza aborcje nie chce sklamac ale chyba do 6 miesiaca. To gdzie tu sumienie????6 miesieczny plod to juz male dziecko, a oni maja na tzw. życzenie, dlatego swego czasu od nas kobiety jezdzily do kaliningradu, ale teraz mozna w Polsce nielegalnie, wiec nie jezdza.

Link to comment
Share on other sites

Mam smutne wieści Charli nie wystąpi na wystawie w Opolu. Wczoraj uległ wypadkowi, ma złamana łopatke i chodzi w gorsecie. :(
Jest bardzo biedny, bo nawet siusiu ciezko mu zrobic :(
Raczej szybko go nie zobaczycie na ringach ;(

Orsini tak sie składa, ze ja byłam w Rosji i sie jeszcze wybieram, może nawet wkrótce :)
Elitesse, moze pojedziemy tam razem :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']to sie nie pytaj a poprostu przynies do domu:))))))albo jak bedziecie mieli szczeniaki to moze sie cos nie sprzeda:)))))))))[/quote]
Orsini ja bym chyba wyleciała z domu z dwoma psami na zbity pysk jakbym tak zrobiła ;)
Pozatym Sonki kryc nie bede.
Po trzecie nie mam kasy by tak sobie przyniesc psa :lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agatka']Mam smutne wieści Charli nie wystąpi na wystawie w Opolu. Wczoraj uległ wypadkowi, ma złamana łopatke i chodzi w gorsecie. :(
Jest bardzo biedny, bo nawet siusiu ciezko mu zrobic :(
Raczej szybko go nie zobaczycie na ringach ;([/QUOTE]
:glaszcze: :glaszcze: podrapkuj go za uszkiem !!

[QUOTE]

Orsini tak sie składa, ze ja byłam w Rosji i sie jeszcze wybieram, może nawet wkrótce :)
Elitesse, moze pojedziemy tam razem :)[/quote]

bardzo chetnie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PUENTA imszar']Orsini ja bym chyba wyleciała z domu z dwoma psami na zbity pysk jakbym tak zrobiła ;)
Pozatym Sonki kryc nie bede.
Po trzecie nie mam kasy by tak sobie przyniesc psa :lol: :evil_lol:[/quote]
pierwsze odpada:)))nie wyrzuca ukochanej córeczki:))))no ale 2 pozostale punkty to juz gorzej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agatka']Mam smutne wieści Charli nie wystąpi na wystawie w Opolu. Wczoraj uległ wypadkowi, ma złamana łopatke i chodzi w gorsecie. :(
Jest bardzo biedny, bo nawet siusiu ciezko mu zrobic :(
Raczej szybko go nie zobaczycie na ringach ;(
[/quote]

:( :( :(:-( :-( :-(

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...