Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

[quote name='Natalia_W']Hehe no to dobrze ze ja sie wyrobilam z przedstwieniem Wam Gucia przed wznowieniem kar ;)
A jak sie Wam maluszek wogole podoba (lub nie podoba) :D??[/quote]
to wstaw wiecej fotek a nie jakas jedna na odczepnego!!!:)))

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

Romans,jeśli twoja suczka ma faktycznie twardą ,i prostą okrywówke,i czarny podszerstek,to nie musisz skubać do łysego,wystarczy że będziesz ją robić grabkami,a póżniej drobnym trymerem,np.karlie lub trixie,dokładnie wyczesz podszerstek,a Marisia ma racje można ścinać podszerstek maszynka,ale tylko u mocno szorstkich psów,które nie mają "kolorowego podszerstka":lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romas']Chcialabym jednak wiedzic co robic z taka Bianka po wyrwaniu/wyczesaniu tego okrywowego wlosa.Trymowac dalej gestszym trymerem do lysego czy ten podszerstek zostawiac ?Czy takie zostawianie podszerstka nie da w konsekwencji czegos gorszego ( matowy wlos,slaby) niz golenie ,ktore funduje np Zuzi.
Ale ...tylko ten nie popelnia bledow kto nic nie robi :-)
[/QUOTE]

[B]Romans[/B] trudno doradzić tak na odległość, jak się nie widzi jaki stan włosa pozostał po trymowaniu :lol: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Natalia_W']Hehe no to dobrze ze ja sie wyrobilam z przedstwieniem Wam Gucia przed wznowieniem kar ;)
A jak sie Wam maluszek wogole podoba (lub nie podoba) :D??[/QUOTE]

[B]Natalia[/B] wszystkie szczeniaczki są śliczne, słodkie i kochane a najbardziej są kochane jak śpią :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

widze z tutaj rozwija sie rozmowa o trymowanku:) a ja zapomniałam powiedziec, że wczoraj odwiedzila nas rodzinka i przywieźli swoją jamniczkę szorstkowłosą z prośbą czy moge ja wytrymować bo tak ładnie Deniska robie (nie chodza z nia do fryzjera czasem tylko byla skubana palcami) bo to ja pewnie ze sie zgodzilam i jejku co to za pies!! ona zobaczyla trymer (trymowalysmy sie na polku) i od razui kładzie sie szczesliwa brzuchem do gory i mruczy:)) ciezko byla ja usadowic zeby sie nie krecila z radosci:) al w koncu sie udalo i trymowąło sie tak fanie i szybciutko bo nie dośc że tigra stgrasznie to lubi a dwa to włos miała taki ze hoho:)) potem wlasciciele jej poznac nie mogli:) zrobiła sie sliczna brązowa i niemalze gładkowłosa:) gdyby nie bródka oi łapki:)

a co do Denisa to tez niew iem czy tak sie robi czy nie ale ostatnio zazcęłam praktykowac własnie scinanie podszerstka maszynką i chyba jest to dla niego akurat też ni najgorsza metoda bo włos ma bardzo szorstki, podszerstka troche ma i po wyrwaniu tego długiego okrywowego, gole mu ten podszerstek zeby mial jeszcze krotsza sersc na lato:) a potem jak odrasta okrywówka to wyczesuje trymerem:) och chyba w długi weekend majowy bede sie musiała za niego zabrać:) bo już niedługo to mu gorąco będzie

Romas no to supr ze juz nie macie problemu z rozproszeiami, ja w sumie z denisem ciagle nad tym pracuje i jest coraz lepiej, jak mowilam juz jesli mam przy sobie s i on o tym wie to nawet w bliskiej obecnoci psa potrafi pracowac i sie skupic, przy wczorajszej wizycie tigry zawazyłam różnice ze sie wyciszył, wieksza uwage zwracal na to gdzie ja jestem a nie gdzie tigra (ostatnio to latal za nią jak głupi i nie patrzył na mnie a wczoraj jak bylismy w pokoju i ja poszłam do kuchni to Denis zostawił Tigre i poszedł za mną, wiec na pewno jest lepiej):) musimy popracowa nad socjalizacja czyli musze poszukac narazie ludzi do karmienia:))

a co do poszczególnych cwiczen to dzisiaj rano bylo bardzo fajnie bo wzielam sniadanko czyli byl glodny i strasznie mu zalezalo na nagrodach i cwiczylam zetke mowiac do neigo i chwalac bardzo dzieki czemu patrzyl sie na mnie, hyba to nie jest blad w poczatkowej fazie nauki patrzenia? to ze do niego duzo mowie i chwale? tak wiec dzisiaj bylo super zostawal na pol minuty w siadzie i waruj ( na dluzej tez chba by zostal ale wole stopniowo do tego dojsc)

a powiedz mi jak Bianka reaguje gdy sa rozproszenia a ty nie masz nagrod? czyli w takiej a'la zawodowej atmosferze? bo wlasnie o to sie boje ze o ile teraz raczej rozproszenia nie sa straszne jesli widzi ze go czesto nagradzam i chwale, ale nie wim co by bylo gdybym nagrod nie miala, tak samo z chodzeniem przy nodze... w drugiej czesi zetki moglby sie nie dosc ze nie patrzyc to jeszcze interesowac trawa...:/ jak nad tym pracujesz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']czy ktoś z Was miał w ręce mini maszynkę Wahl Pet Trimmer Pocket PRO 2200?? czy to będzie wystarczający sprzęcik do wykończeń typu - uszy, okolice oczu?
[IMG]http://www.beststuff.co.uk/images/wahl_animal_pocket_pro.jpg[/IMG]

czy lepiej kupić dwa razy droższą Wahl Proffesional 8900??
[IMG]http://photos.allegro.pl/photos/oryginal/98/9887/988777/98877725_1[/IMG][/quote]

??????? :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzior_ka']bo ja po krotkiej reflksji doszlam do wniosku ze chodzic przu nodze nie umiemy, zostawac na dlugo w rozproszeniach tez nie, poglaskac to juz w ogole sedziemu sie nie da.... i co ja mam zamiar zrobic na tych zawodach to w ogole nie wiem.....[/quote]
:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Każdy perfekcjonista ma taki etap, kiedy stwierdza, że to wszystko do bani :diabloti: Madzior_ko to jest tak - zawody nie zając, nie uciekną. Raczej z roku na rok będzie ich więcej a nie mniej. Jeśli czujesz jakąś presję, jeśli zdecydowanie nie jesteś pewna czy dobrze pracujecie, jak się Denis zachowa itp. to... pojedź na razie sama do tego Krakowa. Popatrz jak takie zawody wyglądają. Będziesz mogła ocenić jak na tym tle wypadlibyście z Denisem. Taka obserwacja wiele daje i - z moich doświadczeń - powiem Ci, ze raczej zachęca niż zniechęca :cool3: :lol: :lol: Jeśli macie problem z rozproszeniami to może te czerwcowe zawody nie będą najlepsze ze względu na to, że to wystawa. Może ring będzie gdzieś na uboczu i nie będzie to Wam przeszkadzało, a może zostanie zaadaptowany jeden z ringów na samej wystawie. Tego nie będziesz wiedziała wcześniej, a to duża różnica w "komforcie" psa.

Zastanów się więc. Na pewno warto, żebyś pojechała chociaż zobaczyć takie zawody sama, a nawet moim (ale to tylko moim prywatnym :razz:) zdaniem zgłoście się i pojedźcie razem z Denisem. Na miejscu zobaczysz jak to wygląda, jak się zachowuje Denis. Obowiązku startu nie ma - jeśli zobaczysz, że to za wcześnie po prostu nie wystartujecie. Fakt, stracisz troszkę pieniędzy za startowe, ale ten czas wykorzystasz na spokojne ćwiczenia gdzieś na boku z Denisem w atmosferze zawodów. Przy okazji zobaczysz jak to wygląda, jak ćwiczą inni.

[quote name='Malawaszka']??????? :mad:[/quote]
:niewiem: :niewiem: :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

:evil_lol: [quote name='orsini']a jest jedna osoba:)))))i siedzi cicho!!!:mad: :mad:[/quote]

NIE CICHO TYLKO CIERPLIWIE!!!!!!!!!!!!!!!:diabloti: :diabloti: :diabloti:
POCHWALE SIe JAK BĘDĘ JĄ MIAŁA W DOMU:loveu: :loveu: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Święta święta i po świętach... Mam nadzieje, ze miło Wam minęły...

Nam tak sobie:shake: :-(
Przedwczoraj na Galcika rzuciły się dwa boksery i ją pokaleczyły.
Dzięki Bogu, że tylko tak się to skończyło, bo gdybym ja z nią była (był tata), to by mi rą rezszarpały na miejscu. Psinka była na smyczy więc tacie udało się ją podnieść i uratować.
Oczywiście osiedlowa hołota nie raczyła nawet tym bydlakom kagańców założyć:angryy: Tylko takich do więzienia powsadzać i nie pozwolić trzymać nigdy więcej zwierząt:-( :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']ojjjj biedna Galcia - ucałuj ją mocno od nas - mocno jest pokaleczona???:shake:[/QUOTE]

ma 3 'dziury' w grzbecie - zarysowały ją zębami, ale cąłe szczęście się wyślizgnęła, wiec nie miały jak pochwycić.

Ale strachu sie najadłam:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GUCIA']PSIAKA KUPUJE ALE NIE JEDNEGO:lol: :lol: :lol: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
ALE RESZTE POWIEM JAK GO BĘDE MIAŁA :Dog_run: :bigcool: :bigcool: :bigcool: :bigcool: :ices_bla: :ices_bla: :ices_bla:[/quote]


Gucia nie badźże taka powiedz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']ma 3 'dziury' w grzbecie - zarysowały ją zębami, ale cąłe szczęście się wyślizgnęła, wiec nie miały jak pochwycić.

Ale strachu sie najadłam:shake:[/quote]

Oj biedaczka .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...