Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

[FONT=Tahoma]Co tak pusto jest tutaj od wczoraj :placz: . Orsini byłaś w takich dalekich krajach, pewnie wiele wrażeń przywiozłaś to podziel się z nami :lol: . Zdjęcia z wystawy są imponujące. Ludzkie i psie modele prezentują się bardzo elegancko :lol: . Czy możesz podać stawki sznaucerków ? Mnie interesują średniaki p&s, czarne, no i miniatury cz-s :lol: .[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Guciu w takim razie najlepiej w Katowicach skierowac ich do Pana Widery na Brynowie.

A ja sie musze Wam pochwalic !
W sobote moj mała Piwowarka pokazała sie slicznie na Specjalnej Wystawie Sznaucerów w Nitrze. Najpierw pokonała suczke z Hodowli Dai Medici z Wegier. A na koniec pokonała wszystkie szczeniaczki i wybiegała Best in Show Puppy !!!!
Zdjecie mam obiecane od organizatorów i jak tylko je dostane to zaraz sie pochwalimy :)

Link to comment
Share on other sites

tak chciałam zobaczyć sznaucery w katowicach, a tu mi wystawa sprzed nosa ucieka, bo w pracy chorują:( kurka wodna...:( i sa duze szanse że w sobotę nikt mnie nie zastapi
a ja już od miesiąca planuję co i jak, robię listę zakupów;) , ale najważniejsze było zobaczyć min. dogomaniowe sznaucerzątka, bo chyba też sie wybieracie, prawda?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angelka']Sznaucery górą :D[/quote]
No ba! :loveu:

Ale niestety nie będzie nas w Katowicach :shake:. Atos musi jeszcze poćwiczyć, żeby dorównać borderom :evil_lol: :evil_lol: :diabloti:

Agatko, pięknie Ci się panienka sprawiła :loveu: :laola:

Link to comment
Share on other sites

Witam, mam na imię Aśka. Jak spojrzałam na liczbę postów Szanuceromaniaków, to widze, że jestem zupełną nowalijką i nie wiem, czy tak mogę wparować w środek dyskusji...Chciałabym sobie po prostu poklikać z miłośnikami sznaucerków. Ten przystojniak na zdjęciu obok to Dropsik, nie ma go już z nami od 1,5 roku:-( . Strasznie mi go brakuje, żył 18 lat, nie poddawał się do końca.. nawet teraz , jak to wspominam, to łzy same płyną.. Zimową porą wyglądał na 5 kilo więcej hihi. Był cudownym kochanym stworzeniem, chodzil bez smyczy, czekał przy jezdni, zeby przejsc razem ze mna, nie ganiał kotow, ani innych psów i w ogole jak slysze, ze sznaucery to glupie psy to mam ochote tak lopata przez łeb...:mad:
Przyznam, że jestem lekko w tyle, jesli chodzi o 'dzisiejsze' sznaucerki, byłoby mi bardzo miło, gdyby ktoś z was trochę mnie uśwaidomił..:p Chodzi mi np. o takie kwestie, jak wielkość, uszki itd. Dropsik urodził się w 1986 roku, wtedy uszki się cięło, teraz już się (mam nadzieje) od tego odeszlo? Czy zdarzają się jeszcze ? Jak to jest? I co z wielkością, bo często widuję miniatury miniaturek według mojego zacofanego oka:cool1: Z góry 'sorki' za moją małą wiedzę:oops:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!Kavang Epoka Lodowcowa DWA:)))))wchodzi za kilka dni do kin:)))))))))))))))))))Tosia: Marysia Ci zrobi wyklad na temat sznaucerow w obecnej IV Rzeczpospolitej:)))))wiec ja sobie daruje:)))))))))a wzrost?tu sie nic nie zmienilo jesli chodzi o wzorzec: 30-35cm:)))

Link to comment
Share on other sites

[quote]Witam, mam na imię Aśka[/quote]Patrzcie, a ja sie nie przedstawiłem na samym początku :P
[quote]Strasznie mi go brakuje, żył 18 lat[/quote]Łał, gratuluję na prawdę!
[quote]sznaucery to glupie psy to mam ochote tak lopata przez łeb...[/quote]Głupi to są własciciele, którzy nie wychowują swouch psów ;)
[quote]Chodzi mi np. o takie kwestie, jak wielkość, uszki itd. Dropsik urodził się w 1986 roku, wtedy uszki się cięło, teraz już się (mam nadzieje) od tego odeszlo? Czy zdarzają się jeszcze ? Jak to jest? [/quote]Jeśli chodzi o uszka to przez prawo jest zabronione cięcie i zazwyczaj się już nie tnie, ale Związek Kynologiczny w Polsce, tak jak i w Czechach, Słowacji etc nie zabrania wystawiania kopiowanych psów, więc dopóki tego nie zabronią niektorzy hodowcy będą ciąc uszka i ogonek, bo wielu osobom się tak podoba.

Link to comment
Share on other sites

matko kochana, ale zanalizowałeś mój post Czarna Gwiazdo:eviltong:
no no wlasnie wlasnie!! wlascicielom - głupkom na pohybel!!! to najinteligentniejsze psy!! (a dziedziczą inteligencję po właścicielach:p )
wracając do psich uszu :cool1: pamiętam, jak moje biedactwo wróciło z operacji, cierpiał i musiał nosić przez miesiąc plastry, żeby mu nie klapły!!! bo moda była na chlastanie

Link to comment
Share on other sites

[quote]a dziedziczą inteligencję po właścicielach )[/quote]E, nie sądzę, moje psy są bardzo inteligentne :lol:
[quote]wracając do psich uszu pamiętam, jak moje biedactwo wróciło z operacji, cierpiał i musiał nosić przez miesiąc plastry, żeby mu nie klapły!!! bo moda była na chlastanie[/quote]IMO jakoś dziwnie ucięte jak aż tyle musiał w plastrach chodzić... ale mogę się mylić :)

Mi osobiście, jeśli chodzi o sam wygląd to się bardziej podobają kopiowane psy, nie wiem czemu, szczególnie olbrzymy z oklapniętymi wachlarzami nie wyglądają jak psy obronne :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarne Gwiazdy']E, nie sądzę, moje psy są bardzo inteligentne :lol:[/quote]
To współczuje Twoim psom, muszą się z Tobą męczyć..

Wiesz Czarna Gwiazdo, miałam wtedy z 6 lat, to może mi się teraz ten czas wydłużył do miesiąca, ale nie sądzę.

Lubię postawione, ale takie klapnięte też są urocze, nie mów!!;)

Link to comment
Share on other sites

[quote]To współczuje Twoim psom, muszą się z Tobą męczyć..[/quote]Nie widać tego po nich :lol:
[quote]Lubię postawione, ale takie klapnięte też są urocze, nie mów!![/quote]Urocze, urocze, ale napisałem, że mi się [b]bardziej[/b] podobają kopiowane, w szczególności olbrzymy ;)

Link to comment
Share on other sites

Agatko, gratuluję sukcesu w roli akuszerki.:multi: Czyżbys przymierzała sie do powiększenia swojej rodzinki o średniaka?
A ja sie tez muszę pochwalić: odważyłam się po raz pierwszy wziąć za skubanie mojej-twojej dziewczyny, wczoraj zoperowałyśmy większość płaszczyka. Na dzisiaj zostały nam boczki. do których zabrałam się wydrukowawszy uprzednio zdjęcia świeżo wytrymowanych amerykanów. Ale niestety sunia odmówiła wspólpracy i dziś jeszcze nie będzie koniec. :Help_2:Obawiam się,że ktoś bardziej fachowy będzie musiał to dokończyc:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agatka']Dzis w nocy miałam przyjemnośc odebrać miot sznaucerków średnich !
Mamusia jest znana niektórym Amiga :)[/quote]
O ho ho! To gratulacje! :laola: Aleksandra zaglądała kiedyś na Dogomanię, ale chyba już tego nie robi :shake: Niech maluszki rosną zdrowo :drinking:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...