Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

[quote name='Justa'][quote name='jostra'][b]Justa[/b]
Badania robi się z krwi
Taki cennik znalazłam w necie:
IgE całkowite (RIST) 55,00 zł
IgE spec. pojedyncze alergeny 66,00 zł
IgE spec. RAST pokarmowe (komplet) 200,00 zł
Ige spec. pokarmowe (komplet20) 380,00 zł[/quote]

Dziękuję.
Tylko które będą dotyczyć małej? :roll:[/quote]

Napewno IgE całkowite, bo po wyniku można ocenić czy wogóle jest alergia
A później którychś z tych kompletów, ale nie wiem który :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Natalia_W']To jest Amsterdam Winner...
No ale mozna wypudrowac i juz by bylo lepiej... a wiadomo jakie maja podejscie do takich srodkow za nasza zachodnia granics :wink:[/quote]
On napewno był wypudrowany, jak znam Ingrid ;) :roll:
Widzialam go na wystawie europejskiej i mi się tak bardzo nie podoba, wolę tego, który w zamian za niego pojechał do Izraela 8)

Link to comment
Share on other sites

a co za roznica na co?sprobuj metoda prob i bledow najpierw daj mu jakas karme niealgerizujaca czy jakos tak:)))jakies zagraniczne slowo
lamb&rice np. a jak i na to sie drapie to jakas dermatosis ale nie eukanuby bo na nia sie czesto drapia pieski

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka'][quote name='Madziara'][quote name='orsini']uuu a co mu jest bidakowi????[/quote]
wszystko po kolei :( a najbardziej serducho i prostata - no cóż 11 lat :evilbat:[/quote]

a to sznaucerek? :oops: mój Boluś też miał problemy z prostatą i musiał być kastrowany w wieku 11 lat :roll: bo inaczej byłoby kiepsko bo miał torbiele i baaardzo powiększoną, ale na szczęście serducho jak dzwon więc można było robić zabieg[/quote]
nie - to kundys :) zastanawiam się też nad kastracją :)

Link to comment
Share on other sites

Ja dziekuje uprzejmie. Już experymentowałam... I oto co z tego wyszło. A uczucielnia dostała właśnie po karmie z serii L&R :( :-?
Eukanuba jest to specjalna weterynareyjna wersja... I przynajmniej nie rzyga nią na prawo i lewo i sie mniej troche drapie...

A alergeny trzeba będzie znaleźć, nie ma wyjścia, bo cho chwila będa problemy :(

Link to comment
Share on other sites

Witajcie dziewczyny ;)

Czy któraś z Was może mi powiedzieć za co Agatka wyleciała z FMZ? :o
To dziwne... Przecież wyraziła tylko swoje zdanie...

Czy MATYLDA od Siwego Kota i Scedir YVES MONTAD to dobre skojarzenie?

Bo ja ciągle mam jakieś wątpliwości i wydaje mi się, że Goran ma odstajęce uszy, bo się czasami zawijają...

Ja również życzę wszystkim powodzenia w NDM.

Link to comment
Share on other sites

Tak jak Aga mowi, psy mieszkajace na rzecznych piaskowych terenach maja niestety brazowe skarpety :roll: I nic nie da sie z tym zrobic, no chyba ze farbowac..... albo nie wychodzic do tej piaskownicy :wink:

[img]http://img43.imageshack.us/img43/3121/img180511xd.jpg[/img]


Tu jest narysowane jak kleic uszyska

[img]http://img125.imageshack.us/img125/387/hoppe20572cu.jpg[/img]

M-ajka, zawsze jest tak jak dorosli kupuja dzieciom zabawke a pozniej kaza sie nia bawic jak oni sobie tego zycza :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

hura !!! wlasnie sie dowiedzialam ze moja coreczka ( a konkretnie Zadry hihi)[b] BACCARA Elitesse [/b]zadebiutowala na Francuskich ringach:
27.11 - na krajowej wyst. w Laval i 04.12 na miedzynarodowej wyst. w Ruen.
dwukrotnie zostala Najlepszym Szczenieciem i uhonorowana pucharami :) :) :)
opisy:
Bardzo dobrze zwiazana, z wybitnym jak na wiek- ruchem,
Bardzo ladna glowa, doskonale osadzone ucho,
Bardzo dobre, pelne uzebienie,
bardzo dobrze rokujaca na przyszlosc suka z doskonalym charakterem!!!

:laola: :laola:

coreczko oby tak dalej !!!!

Link to comment
Share on other sites

hura !!!! :angel: :angel:
musze sie troche pochwalic nieskromnie bo dzis mam dzien dobrych wiadomosci :) :) :)

w Nowym Dworze dzis walczyly moje dzieciaczki :
moja coreczka [b]ALBA ASTRA Elitesse [/b](Lanc x Tess) - [b]Zwyciezca Mlodziezy [/b]!!
moja wnuczka (Lancelotowa) [b]INKA Zbojecka Saga [/b]- [b]CWC[/b] - zakonczyla [b]CHAMPIONAT POLSKI [/b]!!!

:laola: :laola:

Link to comment
Share on other sites

Ja sie też pochwalę :

Oliwka- CWC i NS w R
Fancy- Zw Młodzieży

Chciałam jeszcze raz podziękowac Oli za pomoc w wystawianiu i całej reszcie dogomaniaków wiernie mi kibicującym. :D
Jestem bardzo szczęśliwa ,bo sędzia napisała oprócz wspaniałego uzasadnienia oceny jeszcze to, że suczki są perfekcyjnie przygotowane i wystawiane , a przecież ja sama je przygotowuję do wystaw.
Iza wyślij mi zdjęcia, to troszkę powstawiam do galerii ok?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...