Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

A ja sie wogóle tym nie przejmuje. Bo jeśli ktos ma ochote opowiadac wyssane z palca opowieści to niech potem ma odwage sie za to wstydzic...
A kiedys wyjdzie wszystko na jaw.

Wiec krysia naprwde mnie to juz ani ziebi ani grzeje, a jak kogos to bawi to niech sie bawi paproszkami jak dizecko w piaskownicy.

Zmykam juz na umówione spotkanie z kims znajomym :) No i trzymajcie kciukasy za Kielce , będe potrzebowała wsparcia duchowego i moralnego :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

Niestety nic nie możemy poradzić na to, co ludzie czytają i opowiadają.
Ale nie sądzę aby forum to służyło nam do tego aby się stresować przed napisaniem jakiejkolwiek informacji bo może ktoś inaczej zinterptetuje nasze posty. :evil:
Wkońcu piszemy tu ponieważ kochamy :iloveyou: pełne energii sympatyczne kudłacze [size=6]SZNAUCERY[/size].

Link to comment
Share on other sites

ojojo... sie porobiło... alew jak już kilka osób przede mna napisało GRUNT TO NIE PRZEJMOWAĆ SIĘ!! i ja też jestem tego zdania, nic do ukrycia nie mamy więc co się mamy chować:)

Agatka trzymać kciuki będę na pewno i czekam na relacjw powystawową:)


Romas z tymi uszkami to pewnie masz raaje, a Dens dodatkowo zraził sie jak kilka razy ja głupio mu od razu chcialam sie wziac za wyrywanie i kepke mu wyrwalam tyo potem tydzien ucha nie dal sobie dotknac, narazie wracamy do pewnej stabilnosci i powolutku, malutkimi kroczkami mysle ze nam sie uda... je choc nieco odwrażliwić...

Link to comment
Share on other sites

Właśnie skończyłam przygotowywac psy...
Jeszcze pare godzin snu i potem kilka godzin wystawy...
Ale jakos wcale sie nie ciesze, wszystko mi prysło jak bańka mydlana , mam wrażenie że coś sie za chwile zawali.

Obiecuje jutro relacje, przeciez wszystko musi byc dobrze!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agatka']Ale jakos wcale sie nie ciesze, wszystko mi prysło jak bańka mydlana , mam wrażenie że coś sie za chwile zawali.[/quote]

Chodzi Ci o plotki? Daj spokój. Dopóki jesteś przekonana do tego, co robisz, to żadne plotki nie powinny Cię obchodzić.

Trzymam :thumbs: i już składam gratulacje :ylsuper:

Link to comment
Share on other sites

Hej !

To ja się chwalę pierwsza.
Fancy startowała w klasie młodzieży i zdobyła Zw młodzieży , Najlepszy Junior. Ponieważ na halach było okropnie zimno , więc zastanawialiśmy się czy zostać na bisach, czy jechać do domu.
Zostaliśmy i opłacało się, bo Fancy zajęła 2 miejsce na BIS junior, otrzymaliśmy piękny puchar i sesję fotograficzną.
Gratulacje dla zwycięzców i wszystkich wystawiających.
A Mekowi gratuluję pięknej suni, bardzo ładnie wystawianej.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...