Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

[b]Megi N[/b], witaj :hand:

[b]Madzior_ko[/b], filmik Denisa z koleżanką uroczy :iloveyou: Natomiast co do tego "tańca" to mam mieszane uczucia... Co innego gdyby Denis reagował na Twoje gesty... Ale tak to można "tańczyć" z pluszowym misiem. Widać, że Denis bardzo się denerwował i próbował Cię podgryzać po rękach... Nie rób mu tego... Jest taka konkurencja jak taniec z psem. Możecie poćwiczyć różne figury jak "kółeczka" czy slalom między nogami...

Teraz czekamy na filmiki szkoleniowe :D

[b]Elitesse[/b], bądź dzielna, wytrzymaj! :cunao:

Link to comment
Share on other sites

no fakt - najlepiej maja ci co na panstwowym siedza - wali sie czy pali wybija 15 a oni do domku maszeruja :) ...ale problem jest ze jak sie zmienia wladza w panstwie to razem z nia wiekszosc pracownikow bo przeciez trzeba poupychac swoich :( doswiadczyla teraz tego kolezanka pracujaca w agencji rolnej skarbu panstwa - zwolnili ponad 30 osob i tylko dwie zostawlili na tymczasowe umowy zlecenie :(

Link to comment
Share on other sites

witajcie, dorotak oczywiscie wiem ze "taniec" nie jest dla deniska przyjemnoscia ale naprawde nie robime tak z nim całymi dniami tylko raz nam tak odbiło wczasie zabawy i koniec:))) a Deniskowi chyba az tak starsznie to nie przeszkadzało bo jednak tylko zabawnie podgryzał nasze rece tak jak podczas kazdej zabawy a szybciutko skonczyłysmy i zaczelismy bawic sie piłeczką:)

Link to comment
Share on other sites

Witajcie kochani!!!
Nareszcie udalo mi sie dorwac jakis komp...bo w moim osrodku net padl i nikt go nie umie naprawic :( :evil:
Na poczatku przesyłam sloneczne pozdrowionka z Kołobrzegu :D
Jest super...pogoda super, morze lodowote ale zostaje basenik, odpoczywam :D przed klubowka...bo to z pewnoscia beda silne emocje.... :wink:
Gratuluje wszystkim Olsztynskim zwyciezca :D :D :drinking: :drinking: :drinking:
Mam nadzieje, ze teraz juz czesciej bede wpadac... przynajmniej do srody (bo w srode jade do gdyni...) a pozniej do domku.... :wink:
POZDROWIONKA :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romas']Eee ,Jostra Rossman !!!No jakas nie kumata jestem ,oczywiscie ,ze jest taki u nas .Ale ciekawe czy takie kocyki fajne ma :-)[/quote]
Chyba wszędzie mają to samo? W końcu to sieć :roll:
U nas było na artykułach dla zwierząt upchnięte gdzieś na najniższej półce, więc trudno było znaleźć ale się udało :D
Jest super przede wszystkim ze względu na łatwe utrzymanie czystości.

Link to comment
Share on other sites

Troche widac na zdjeciu.Kocyk fajny.Jeszcze zastanawiam sie nad tymi kocami z polaru albo w porownywalnej cenie takimi puchatymi.Tylko te puchate to duze sa i jak piesek nasika to calego upchanc do pralki byloby trudno...albo przeciac go....ide pogrzebac na allegro :-) i w karusku :-)

Link to comment
Share on other sites

a ja mam dla was złą wiadomość;((( serwer na który ten kolega wgrywał filmiki cos nawala i nie moze dalej wgrywac;/ napisał do administratora czy kogos tam i czeka na odp. wiec dzisiasj z filmików nici:( niestety ale moze jutro sie uda!

Link to comment
Share on other sites

ja tez ciagle zmieniałam Denisową stronke ale wreszcie ta jest chyba ok, zreszta powiedzcie sami co o niej myslicie, ale mnie sie wydaje ze jest nie najgorsza i walsnei wpadłam sie pochwalic ze wreszcie uaktualniłam galerie, dodałam dział wystawy i banerek do stronki malawaszki:)) wiec troche nowosci jest zatem goroca z deniskiem zapraszamy i prosimy o komentarze w ksiedze gosci i głosowanie na nas w topliscie bo cos ostatnio spadlismy na 42 miejsce :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzior_ka']tylko raz nam tak odbiło wczasie zabawy i koniec:))) a Deniskowi chyba az tak starsznie to nie przeszkadzało bo jednak tylko zabawnie podgryzał nasze rece tak jak podczas kazdej zabawy[/quote]

Nie no, ja nie zarzucam, że biednego Denisa męczycie. Rozumiem taką głupawkę :) Ale na przyszłość warto też pomyśleć, co o takim "pokazie" sądzi pies ;) Moim zdaniem to podgryzanie było ze stresu - Denis nie rozumiał co się dzieje i chciał, żeby się to wreszcie skończyło.

Aha, [b]Madzior_ko[/b], ostatnio w IKEI widziałam bardzo fajny tunelik dla dzieci, który śmiało mógłby Ci posłużyć jako tunel do agility dla Denisa. Jest niewymiarowy (w sensie standardu FCI), ale do zabawy przy domu chyba jest idealny ;) Zobacz [url=http://www.ikea.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?catalogId=10101&storeId=19&langId=-27&productId=52952]tutaj[/url]

Jak masz problem z miejscem na serwerze, to możesz mi podesłać filmiki i przez jakiś czas mogę je potrzymać u siebie ;)

No i dostałam wreszcie potwierdzenie - będziemy skakać w sobotę i w niedzielę na wystawie. Ciekawe ile dyskwalifikacji możemy zdobyć przez dwa dni :cunao:

Link to comment
Share on other sites

dzieki za chęci Dorotak ale juz wysłałam te filmiki koledze a wysyłały mi sie straaaaasznie długo wiec nie chce sie juz z tym po raz drugi meczyc moze jutro juz bedzie działał mu serwer, a poza tym filmiki nie uciekną na pewno wkrótce je pokaze:)

co do tunelu to rzeczywiscie bardzo fajny, a nie wiesz czy moznaby go wyginac tworząc zakręt dla utrudnienia? acha i jaki jest pełnowymiarowy tunel wg regulaminu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzior_ka']co do tunelu to rzeczywiscie bardzo fajny, a nie wiesz czy moznaby go wyginac tworząc zakręt dla utrudnienia?[/quote]

Oczywiście. Chociaż na tej długości to chyba uda Ci się wygiąć tylko jeden zakręt.

[quote name='madzior_ka']acha i jaki jest pełnowymiarowy tunel wg regulaminu?[/quote]

Średnica 60cm (ten z IKEI ma 46cm, ale dla miniatury to żaden problem ;)), długość od 3 do 6m (ten z IKEI ma tylko 1,76m).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorotak'][quote name='madzior_ka']co do tunelu to rzeczywiscie bardzo fajny, a nie wiesz czy moznaby go wyginac tworząc zakręt dla utrudnienia?[/quote]

Oczywiście. Chociaż na tej długości to chyba uda Ci się wygiąć tylko jeden zakręt.
).[/quote]
:o :o :o :o :o :o
to ile moze byc w nim zakretow?????????????
i ja mam namowic moje psy zeby tam wlazly??????????????????? :o :o :o :o :o :o :o

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...