Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

Bafiego nie wystawiam bo mial kiepska siersc i troche sie roztyl...a poza tym on jest dosc duzy :-? my kupilismy psa do poduszki a nie na wystawy ale i tak po paru wystawach na ktorych bylam goscinnie zapragnelam wystaw 8) no i tak oto mamy Kenzia... a Bafiego moze jeszcze kiedys wystawie z pare razy...zobaczymy :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']zadanie bojowe kochani bo ja zielona w tych sprawach:

[quote]Na początku maja znaleziono suczkę sznaucer miniaturowy, pieprz i sól z
tatuażem w lewym uchu nr R36 (lub R3b). Suczka błąkała sie w okolicach
Rzeszowa - Zaczernie, Trzebownisko. Teraz jest w schronisku "Kundelek" tel.
017-8595203. Ma około 2 lat.
Poszukujemy właściciela lub informacji o tatuażu[/quote]


czy to może być tatoo związkowy????[/quote]

słuchajcie ponawiam prośbę - poprzednia została niemal niezauważona - więc może wyobraźcie sobie że to je pies znienawidzonego przez Was hodowcy i chcecie wyśledzić z jakiej hodowli - bo w ZK w Walbrzuchu nie ma sznaucerki o takim numerze - prosze pomóżcie jakoś :( czy to może być np. importowana sunia? jak wyglądają tatoo zagraniczne?

Link to comment
Share on other sites

Tatuaże z Wałbrzycha i okolic mają wzór R000, a tatuaże z Wrocławia z kolei to 000R, nie ma więcej tatuaży z R, inne miasta mają z innymi literkami. A tatuaż robi się dowolnie albo w uchu albo w pachwinie, to zalezy od weta, od hodowcy. A Waszeczko jesteś pewna że jest to R :-? ??

Link to comment
Share on other sites

Hmm, no tak :( Więc trzeba brać pod uwagę że może to być inna literka niż R :-? Np literka B; a wzór B000 ma Bielsko-Biała a 000B ma Bydgoszcz . Cżesto gęsto tatuaże robione tatuowanicą a nie pisakiem robią się nie wyraźne po pewnym czasie :-?

Link to comment
Share on other sites

Waszko, wydaje mi sie ze jezeli sa tylko dwie cyfry po literze, to moze oznaczac to ze jest z mniejszego miasteczka. Nie jestem pewna ale na zasadzie dedukcji. Moj Waciak ma litere i trzy cyfry (Polska) w pachwinie.
Kociamber (Tutejszy), ma wlasnie tatuaz w uchu, jest litera (do miasta) i piec cyfr.
A moze psiak jest wogole nie rejestrowany w zwiazku ??? Moja mam, ma suczke ktora tez zostala wytatuowana a jest kundlem podobnym do owczarka belgijskiego :wink:

Link to comment
Share on other sites

witajcie wreszcie przebiłam sie przez wasze posty ale to nie to co inne forum tu czyta sie z cioekawoscia i nie uspya po 2 gim poscie!!! natalko czekam na fotki kenzia po fryzjerze bo juz sdobie wyborazam jak cudownie musi wyglądać:))) aja denisa sama podstrzygam i podtrymowuje a tylko raz w roku teraz jezdze do Agatki na trymowanko do łysa:))) i własnie w najblizszym czasie sie udamy - juz nie moge sie doczekac~!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Natalia_W']Malawaszka bannerek jest juz na stronie:) zobacz czy Ci sie tak podoba [url]www.sznaucermini.dog.pl[/url][/quote]

o ja ciee :calus: Kochana pytasz czy się podoba??? TO JEST CUDOWNE!!! Dzięki w imieniu tych biedaków odsiadujących wyrok za istnienie... :modla:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...