Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

[quote name='lately']Dzięki waszym zdjęciom zrobiliśmy już projekt Sznaucerowego kalendarza.
Dostępny na [URL="http://www.rasowykalendarz.pl"]www.rasowykalendarz.pl[/URL]
czekamy na uwagi zanim pojedzie do drukarni[/quote]
Kalendarz SUPER!!!!!!!!!!!!!!:loveu::multi::multi::multi:Czekam tylko aż ukaże się w sklepiku i kupuję:multi::multi::multi:( conajmniej 4-5)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

[quote name='lately']Dzięki waszym zdjęciom zrobiliśmy już projekt Sznaucerowego kalendarza.
Dostępny na [URL="http://www.rasowykalendarz.pl"]www.rasowykalendarz.pl[/URL]
czekamy na uwagi zanim pojedzie do drukarni[/quote]

Teraz spojrzałam na opis okładki i jednak mam uwagę. Nie używa się nazwy sznaucer olbrzymi tylko sznaucer olbrzym. Dobrze by było to zmienić.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

witam wszystkich sznauceromaniaków:)
mam pytanie czy ktos z was wybiera sie na wystawe do Rybnika albo Zabrza??

jestem tu nowa więc teraz cos o mnie:
mam 3 psy: 2 rottweilery i sznaucera mini. Sznaucer wabi sie beta i ma 2.5 roku. Jest kolorku czarno-srebrnego i jest kochana :calus::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga_beta']witam wszystkich sznauceromaniaków:)
mam pytanie czy ktos z was wybiera sie na wystawe do Rybnika albo Zabrza??

jestem tu nowa więc teraz cos o mnie:
mam 3 psy: 2 rottweilery i sznaucera mini. Sznaucer wabi sie beta i ma 2.5 roku. Jest kolorku czarno-srebrnego i jest kochana :calus::loveu:[/quote]
Witam! :D Ja się wybieram do Rybnika prawdopodobnie. Ale również w roli fotografa. A galeryjka jest już?

Link to comment
Share on other sites

Oj tak sucha karma to zbawienie dla brodatych :) Dirki i Sympa wcinają suche ale Bunia od pewnego czasu z racji problemów jelitowych jest na gotowanym, domowym jedzonku. Bardzo jej smakuje i służy. Zjada rybkę, jarzyny, biały ser, jogurt, jajka, olej lniany i wiesiołkowe kapsułki. Wcześniej jadła Intestinala Eukanuby ale nawet ta karma okazała się juz zbyt drażniąca.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...