Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

216 zł za 15 kilo - performance frank's pro gold - dla psów wystawowych, można ją dostać tylko w KAKADu i innych hiprmarketach;)
Oczywiście są różne rodzaje tej karmy, ale każa jest super:p
Np. z jagnięciną dla uczuleniowców, czy light dla otyłych itd., itp.;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga_beta']ja chciałabym ją dawać rottkowi, bo sznaucer chyba zostanie przy royalu.a czy wasze sznaucery lubią wodę?? bo moja sie strasznie boi wody[/quote]
Moje kochają:loveu:
[quote name='aga_beta']a czy są jakies sposoby na rude wybarwienia przy pyszczku??[/quote]
Ja stosuję płyn KW DIAMANTOJNE - jest to płyn do przebarwień;)

Link to comment
Share on other sites

[B]aga_beta[/B] przygotowała niezłą ankietę :cool3:

[quote name='aga_beta']a jak często kąpiecie i czeszecie wasze pieski??[/quote]

Kąpiel tylko jak potrzeba czyli po wytarzaniu się w paskudztwie lub czymś podobnym. Broda i grzywka czesana codziennie, całość 1 x w tygodniu chyba że ktoś wlezie w zarośla i przyniesie ze sobą ich zawartość. Ostatnio przoduje w tym Dirki :mad:

[quote name='aga_beta']a czy trymujecie swoje psy samemu czy robi to fryzjer??[/quote]

Sama :p

[quote name='aga_beta']a czy wasze sznaucery lubią wodę?? bo moja sie strasznie boi wody[/quote]

Uwielbiają :p

[quote name='aga_beta']a czy wasze psy chodzą zimą w ubrankach??[/quote]

Moje nie. Olbrzymom nie wypada :diabloti: Chociaż staruszka Bunia (13 latka) jest tak chudziutka że nie wiem czy nie będzie konieczne wdzianko jak będą duże mrozy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga_beta']a czy wasze sznaucery lubią wodę?? bo moja sie strasznie boi wody[/QUOTE]

moja sznupka do niedawna bala sie wody, ale malymi kroczkami udalo sie jej pokazac, ze woda nie taka straszna;) juz potrafi biegac po wodzie za patykiem albo pilka:) ale jeszcze nie odwazyla sie plywac

co do karmy: slyszalem o karmie Bozita Robur, podobno super:) jeszcze nie wyprobowalem, jest tania, ekologiczna i szwedzka;)

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich.Od kilku dni jestem włascicielem szn.mini cz.sr.
Na początek mam jedno pytanie.Suczka jest kopiowana.
Jedno uszko ma proste,a drugie troszke u góry jest załamane.
Czy to sie wyprostuje?Jezeli nie czy moze to miec wplyw na
ocene sedziego?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brodacz']Witam wszystkich.Od kilku dni jestem włascicielem szn.mini cz.sr.
Na początek mam jedno pytanie.Suczka jest kopiowana.
Jedno uszko ma proste,a drugie troszke u góry jest załamane.
Czy to sie wyprostuje?Jezeli nie czy moze to miec wplyw na
ocene sedziego?[/quote]

Uszy mają duży wpływ na ocenę sędziego - musisz je plasterkiem zakleić, a najlepiej zwróć się do naszej forumowej Lutomska k - ona najlepiej Ci wyjaśni co i jak zrobić;)
No i witamy nowych forumków:p:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga_beta']ja tez nie byłam w rybniku, ale do zabrza na 1000%. ac zym karmicie swoje psy?? gotowane czy suche??
( ten temat na pewno juz był ale nie chce mi sie czytać 3374 stron forum)[/quote]
Moja mama rozpieściła i suche je bleee... No i jest ryż + kurczak + czasami jakieś warzywka. Ale teraz przyzwyczajamy i jest za każdym razem tak: daję za pierwszym razem - nie, daję za drugim razem - dalej nie, za trzecim razem - sukces!! Potem wcinamy. Przychodzi trzecia, pora żarełka już ryż i kurczaczek... Normlanie się załamuję xD. No a tak to ostatnio próbujemy Brita (dobre, prawda?) no a tak to zawsze był RC.

[quote name='aga_beta']a czy trymujecie swoje psy samemu czy robi to fryzjer??[/quote]
Nie odwarzyła bym się z nim potem chyba na dwór wyjść ;). Fryzjer.

[quote name='aga_beta']ja chciałabym ją dawać rottkowi, bo sznaucer chyba zostanie przy royalu.a czy wasze sznaucery lubią wodę?? bo moja sie strasznie boi wody[/quote]
Ojej, kąpiel to żąden problem, ale żeby wejść do jeziorka chociaż do "kostek"... Chyba naprawdę wrzucę go do wody i niech się sam ratuje :evil_lol:.

[quote name='aga_beta']a czy są jakies sposoby na rude wybarwienia przy pyszczku??[/quote]
Podobno to od wołowego mięsa :eviltong:. Nie wiem, mój Necik ma malutko, ale sposobu żadnego nie znam.

[quote name='aga_beta']a czy wasze psy chodzą zimą w ubrankach??[/quote]
Nie, ale chyba trzeba kupić bo mycie 4 razy dziennie ze śniegowych kulek to prawdziwe utrapienie.

[quote name='LeCoyotte']moja sznupka do niedawna bala sie wody, ale malymi kroczkami udalo sie jej pokazac, ze woda nie taka straszna;) juz potrafi biegac po wodzie za patykiem albo pilka:) ale jeszcze nie odwazyla sie plywac[/quote]
Mój był tyle razy nad jeziorem, a jak chce się go wsadzić do wody to tak się wyrywa... Dlatego go nie zmuszam, bo też ine chcę ciągle wracać z mokrym psem ze spaceru ponieważ u nas na cegielni są dwa stawiki pełne wody :cool1:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarne Gwiazdy']Są różne teorie na ten temat, począwszy od twardej wody, poprzez nieodpowiednie odżywianie, kończąc na genach i "po prostu tak ma".[/quote]


napewno woda ma wplyw bo moje bury w Poznaniu mialy ladne brody we wroclawiu baaardzo brazowe a tutaj gdzie teraz mieszkam umiarkowanie brazowe :roll: a caly czas jedza sucza karme

i napewno wplyw maja cechy osobnicze bo o ile Tess praktycznie nie ma przebarwien, Zadra malutko to chlopaki maja cale brody brzydkie :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse'][CENTER]a dzis u nas swieto :smile:[/CENTER]


[CENTER][B]TESSIE konczy 5 latek[/B] :loveu:[/CENTER]


[CENTER]:BIG::new-bday::tort::new-bday::BIG:[/CENTER]

[/quote]

To my z Gordonem, Raperem i Miśką życzymy Tessie kolejnych szczęśliwych latek i sukcesów na wybiegu:loveu::laola::tort::new-bday::BIG::drinka::drinking::popcorn::beerchug::knajpa::pepsi::bye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monita']Moja, młoda sunia już ma przebarwienia, a wcina tylko suchą karmę ;-)[/quote]

[quote name='Czarne Gwiazdy']Są różne teorie na ten temat, począwszy od twardej wody, poprzez nieodpowiednie odżywianie, kończąc na genach i "po prostu tak ma".[/quote]
No to dlatego mówię że "podobno".



[quote name='Elitesse'][CENTER]a dzis u nas swieto :smile:[/CENTER]



[CENTER][B]TESSIE konczy 5 latek[/B] :loveu:[/CENTER]


[CENTER]:BIG::new-bday::tort::new-bday::BIG:[/CENTER]
[/quote]
Najlepszego :cunao::new-bday::BIG::drink1::pepsi::knajpa:.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...