Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

No właśnie tez tak myslałam, nie na darmo nie ma na to punktu w regulaminie. Każdym amm prawo do własnego zdania. Ja nie widziałam, ale być może gdzies kiedys była krytyka poszczególnych osob i to wtedy podlegałoby regulaminowi. Na razie tyle, nie ma co sie martwic na zapas.

Ale i tak jestem wściekła :evilbat:
0X temu forum :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

[quote name='florance']orsini a Ty zaraz bana dostaniesz za oczernianie :evilbat: :evilbat:[/quote]
hehehehe....oj zaraz oczernianie:))
ja tak kochac sie klocic z Robin, bo on taki byc slodki :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[b]WE ARE THE BEST AND OTHER FORUMS SA BLEEEEEE!!!!![/b]
[b]WE ARE THE BEST AND OTHER FORUMS SA BLEEEEEE!!!!![/b]
[b]WE ARE THE BEST AND OTHER FORUMS SA BLEEEEEE!!!!![/b]
[b]WE ARE THE BEST AND OTHER FORUMS SA BLEEEEEE!!!!![/b]
[b]WE ARE THE BEST AND OTHER FORUMS SA BLEEEEEE!!!!![/b]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alexandra']Do florance:) Wymioary ubranka: długość zamka (czyli zarazem długość ubranka na grzbiecie)31 cm plus 3 zm stójka. Dlugość przedniej nogawki od pachwiny 18,5 cm, a od piersi (tak od obojczyka) 24,5 cm ; tylnia nogawka 23 cm, obwód klatki tzn ubranka w kalcie 57 cm ake sa ściagacze, obwód szyji 36 cm i tezściagacze. To tak mniej więcej bo trochę cięzko wymierzyć takie ubranko :/
Dobranoc wszystkim :)[/quote]

znalazłam te post w końcu i zaraz zamawiam, tylko.... Ola skąd się wzięło 5 cm różnicy między przednią nogawką, a tylnią? :o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']Olivko jak masz na mysli mnie to ja nie obgadywalam a pisalam PRAWDE!I sa na to dowody:)))))a ze prawda bywa bolesna coz....
Bolesna tez bedzie jak wkleje rodowod tego slepego pieska razem z glejtem od doktora Garncarza-bo tego autorytetu nie sposob podwazyc, jak napisze ze PRA to PRA a nie uraz mechaniczny na obu oczach naraz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

Nie orsini, Olivce nie chodziło na pewno o Ciebie :wink: Justa sądzę że Oliwka mogłaby parę rzeczy Ci napisać ;)

Florance pisałam o tych wymiarach chyba 1 maja :wink:

Link to comment
Share on other sites

Florance, ze mnie marniutka krawcowa, to i mierzyć nie umiem, więc aż tak dosłownie tych wymiarów nie bierz :lol: Ja mam czarny, z matowego ortaionu ocieplany, ale wiem że Oliwka zamawiała i ma taki sam jak ja tylko nieocieplany, więc może jeszcze jej podpytaj o wymiary ubranka ;)

Link to comment
Share on other sites

Wiesz najlepiej to tam zadzwonić. Ja tak zrobiłam , powiedziałam Pani co potrzebuję i na jakiego psa, i Pani zaproponowała mi ubranko które jeszcze wtedy nie widniało na stronie, czyli podszywane pikowaną , śliską nie kołtuniącą podszewką, a nie polarem który dużo bardziej kołtuni sierść. Życzę dobrego wyboru :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']
...no ale poza tym to bylo bardzo zabawnie, bo stalismy super grupka (Gombar i Hondka-b.milo bylo WAS poznac!!!) i tak nam sie swietnie gadalo i smialo przy tym ringu....[/quote]
No witajcie dziewczynki :) Mi też miło było Was poznać osobiście.

Orsini gratulacje dla Mafi za rozpoczęcie dorosłego Ch.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...