Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

orsini, jak pisalam wyzej nie mam "przynaleznosci stadnej" jak to socjologicznie sie pisze hihi Ja jestem samotnikiem z natury i strasznie bronie swojej osobistej wolnosci i moze dlatego przynaleznosc do kogos i czegos uwazam za w miare niewolnicze. Przynaleznosc ma swoje wymagania, czyli prezencje (a mi sie nie zawsze chce), przytakiwanie w wiekszym czy mniejszym stopniu (a mi sie nie zawsze chce) itp

[quote]tylko czy zawsze ludzie pisą prawde ?
czy tylko tak się pisze , zeby nie zrobić komuś przykrosci ????[/quote]

wlasnie dlatego sie pisze :wink: nie mozna w spoleczenstwie zyc jak zawalidroga, a takie male klamstwa z jednej strony wygladzaja obyczaje, a z drugiej daja nam osobiscie egoistyczna wyzszosc zrobienia dobrej przyslugi :P

Agatko, Grasant jest u mnie w rejonie znany jako hodowla i to tez byl punkt ktory zdecydowal za. Nawet duzy punkt.

I jeszcze jedno, nie bede sie cofac wstecz....... bo mnie to naprawde nie interesuje. Chce tylko jednego zeby mnie traktowano jak PINK bez dodatkowego ogona fz czy dgm. Jestem juz od czterech latach na roznych forach i zawsze tak jechalam i tak bede jechac :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

[quote name='Elitesse']i na dodatek była juz listonoszka i oczywiście nie przyniosła potwierdzenia na BB :evilbat: :evilbat: hmm jak jutro nie przyjdzie to nie wiem co mam zrobic ??[/quote]
no wlasnie dobre pytanie???
ja wyslalam mejla pare godzin temu i cisza:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pink']orsini, jak pisalam wyzej nie mam "przynaleznosci stadnej" jak to socjologicznie sie pisze hihi Ja jestem samotnikiem z natury i strasznie bronie swojej osobistej wolnosci i moze dlatego przynaleznosc do kogos i czegos uwazam za w miare niewolnicze. :[/quote]
kurcze PINK strasznie sie to czyta:)))jakbys byla jakas feministka:))))
bez urazy oczywiscie:)))))

Link to comment
Share on other sites

SPox PInk :) ja nic o szcznieaku nie mówie, bo dopuki nie zobacze na własne oczy to nie gadam - zycie mnie naucyzło - tylko mówie ze mis suka nie podobała.
To tak jak wszyscy sie zachwycaja Alwaysem a ja wole Collina.
Wszyscy sie zachwycaja Luckim LEE a ja wole Quino .
I głosno o tym mówie, nie :)

Całe szczescie ja wysłałam maila 2 tyg temu i powteirdzili mi cąły samochód ;) wiec mam spokój :)
Z przykroscia stwerdzma, ze sa strajki poczty polskiej . Kolezanka wysłała mi karte krycia poleconym ponad tydzień temu i do dzis nic nie przysżło...
Nie wiem co o tym myslec...
prponuje dzwonic i im powiedziec ze poczta w Polsce strajkuje i moze by podali gdzie katalog przedwystawowy....

Link to comment
Share on other sites

jostra spoko, do Ciebie sie nie doczepilam hihi poprostu Twoje slowa pozwolily mi wyjasnic swoje stanowisko.

orsini a co ma poczucie wolnosci, do femini hihi ja lubie facetow 8) :lol:

a teraz ide z Waciakiem, bo zamiast w wolny dzien wybiegac psiaka to siedze przy kompie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini'][quote name='jostra'] Jak to przeczyta to napewno mnie sprzątnie :evilbat:
[/quote]
hehehehee rodzina brutali :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]
a pewnie :lol: :evilbat:
[b]Elitesse[/b] nie poprawiam i nie słucham gadania :P 8)
A poza tym zawsze mogę się odwdzięczyć :lol: :lol: :P 8)
hehe

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostra'][
A poza tym zawsze mogę się odwdzięczyć :lol: :lol: :P 8)
hehe[/quote]
no tak to ja juz rozumiem , czemu Piotr tak z pokora wsio robi:))on sie boi, ze mu sie odwdzieczysz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostra']Przekażę mu, że wątpisz w moje zdolności :P
Pogadamy w BB :evilbat:[/quote]
nie nie wrecz przeciwnie:))sobie wyobrazilam, jak sie odwdzieczasz i juz sie nie dziwie, ze on i sprzata i gotuje i robi wszystko :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...