Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

[quote name='Pink']


teraz czekamy na ochy i achy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:[/quote]


to gratuluje nowego nabytku.

A co do ochów i achów to nie widze powodów . Szczeniak jak szczeniak .

mnie tam tak łatwo nie jest wzruszyć

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

Jostra, to "bo jezeli z nami piszecie" - to sorry, ale nie kazdy musi poczuwac sie do przynaleznosci grupowej :evilbat: Ja sie nie poczuwam hihi juz taka jestem, ani tu ani gdzie indziej. I to gdzie co pisze, prosze zostawic mojej decyzji :wink: :wink: :wink:
aha i nie bylo to zlosliwie napisane, tylko poprostu jako informacja. Bo ogolnie wogole nie wpadlam na pomysl zeby tu tez to pisac, jezeli wiem ze i tak fora sa czytane obojetnie ktore. Na dgm tez nie pisze stale, ale czytam i jestem w miare na bierzaco.

orsini, nowych fotek niet........ bo jak to z niektorymi bywa hihi nie maja bateryjek do aparatu :wink:

Mek, wlasnie dlatego ze szczeniak....... bo tylko szczeniaki sa slodkie i zasluguja na ochy i achy. Pozniej pies jest jak pies :wink:
A to zdanie bylo przekopiowane z postu i wcale sie nie tyczylo tej informacji tutaj

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']o przepraszam, ale mi osobiscie szkoda czasu na inne fora, wiec siedze tylko tu ! inne przeczytalam po tym co napisala nasza Justynka...[/quote]

ale jak widac nie wszystkim szkoda czasu :lol: :lol: :lol: :lol: i info sie samo roznosi :wink:

Link to comment
Share on other sites

[b]orsini[/b]popieram
Ja dopiero po poście Justy wpadłam na FZ zobaczyć kto o nas brzydko pisze, już wiem i to mi wystarczy, a przy okazji dowiedziałam się też wiele innych ciekawych rzeczy :evilbat:
Ja czuję przynalezność grupową oraz nie zmuszam nikogo by z nami pisał 0X

Link to comment
Share on other sites

i nie wiem jak reszta, ale ja to sie czuje przywiazana do tej grupy osob, ktora tu siedzi-z jednymi sie smieje, z innymi kloce, ale generalnie [b]WSZYSTKICH[/b] bardzo lubie :angel: :angel: :angel: :angel:
i mysle, ze wiekszosc tak ma dlatego ten agent tak zabolal:((((wlasnie przez to nasze przywiazanie do siebie nawzajem:(((((
Pink oczywiscie chyba nie Ty jestes ta osoba,nie wiem bo nie mam sily czytac innych forow-dla mnie strata czasu tylko czytac i szpiegowac co sie tam dzieje-po co?ja wole tu czytac i tu sie odzywac

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pink']Jostra, to "bo jezeli z nami piszecie" - to sorry, ale nie kazdy musi poczuwac sie do przynaleznosci grupowej :evilbat: Ja sie nie poczuwam hihi juz taka jestem, ani tu ani gdzie indziej. I to gdzie co pisze, prosze zostawic mojej decyzji :wink: :wink: :wink:
aha i nie bylo to zlosliwie napisane, tylko poprostu jako informacja. Bo ogolnie wogole nie wpadlam na pomysl zeby tu tez to pisac, jezeli wiem ze i tak fora sa czytane obojetnie ktore. Na dgm tez nie pisze stale, ale czytam i jestem w miare na bierzaco.

orsini, nowych fotek niet........ bo jak to z niektorymi bywa hihi nie maja bateryjek do aparatu :wink:

Mek, wlasnie dlatego ze szczeniak....... bo tylko szczeniaki sa slodkie i zasluguja na ochy i achy. Pozniej pies jest jak pies :wink:
A to zdanie bylo przekopiowane z postu i wcale sie nie tyczylo tej informacji tutaj[/quote]

Pink nie newicuj się bo złośc urodzie szkodzi.
oczywiście , ze masz racje , że kazdy ma prawo pisac i czytac gdzie i co chce .
zmojej strony to tylko taki zart ;)

Link to comment
Share on other sites

Jakby nie patrzyl to Rodzina Dengiego, ale tutaj moge byc przynajmniej szczera - nie pasi mi jego Mama - poprostu ta suka mi sie nigdy nie podobała. NO i zycze, zeby piesek poszedł w dziadków i w Tatusia, CO by nic z Mamy nie miał ;)

Jostra, a wielu ciekawych rzaeczy jeszcz enie wiesz i obys sie nigdy nie dowiedziała - bedziesz zdrowsza....

Link to comment
Share on other sites

A zi nnej strony co do tych ochów i achów to co by sie tu jakiego psa nie pokazało to wszyscy ochuja i achują w niebogłosy itp.
Jest to miłe przeczytac takie miłe słowa o swoim psie ....

tylko czy zawsze ludzie pisą prawde ?
czy tylko tak się pisze , zeby nie zrobić komuś przykrosci ????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agatka']

Jostra, a wielu ciekawych rzaeczy jeszcz enie wiesz i obys sie nigdy nie dowiedziała - bedziesz zdrowsza....[/quote]



HAHAHAHAHA dobre , to jest motto i podsumowanie tej rozmowy hahahahahahahhahahahahahahah

Link to comment
Share on other sites

jostra, jeszcze raz sorry ale mnie rozsmieszylas. Czyli w Twoim pojeciu nie ma czegos takiego jak pisanie na forach nie poczuwajac sie do przynaleznosci grupowej. Jezeli piszesz na dgm, to jestes przeciw fz, jezeli piszesz na fz, to znaczy ze jestes kontra dgm ???

Dla mnie osobiscie jest to rybka, wisi mi co kto do kogo ma. Jezeli ktos pisze cos na temat innych z forum, nie interesuje mnie to. Staram sie byc poza i dlatego tez chciala bym zeby inni mnie tak traktowali. Czyli zeby nikt obojetnie na ktorym forum, nie wrzucal mnie do jakiegos jednego wora, tylko dlatego ze jestem gdzies obecna.

Jestem juz starszawym krasnoludkiem i takie zabawy i przepychanki mnie nie interesuja i szkoda mi na to czasu.

Link to comment
Share on other sites

Pink nie no spoko mozesz pisac i tu i tu, tylko dziwi mnie , ze nie odczuwasz zadnej solidarnosci z zadna grupa, ani z nami , ani z nimi, bo mysle, ze zdecydowana wiekszosc jednak czuje przynaleznosc czy to do DGM czy fz, mozna pisac i tu i tu, ale z jakas grupa chyba wtedy ta osoba sie czuje blizej zwiazana, nie?

Link to comment
Share on other sites

Pink - cofnij sie wstecz i sprawdx kto takie przepychanki zaczął.. :(
To wcale nie jest miłe i naprawde życze CI żeby Ciebie nigdy cos takiego nie spotkało na żadnym forum , nigdy i od nikogo i nic juz wiecej nie powiem :(

PAX FINITO

Link to comment
Share on other sites

hihi zawsze chciałam być agentem :) ale kurcze nie jestem tu jedyna :( moze zronbimy jakies zawody agentów ?

ehh poszłąm poodkurzać i nastawic pranie i juz mnie nie lubicie :( a na dodatem mam okres i jestm ZŁA ZŁA ZŁA wrrrr !! i brzuch mnie boli !!

a o Waciaka pytajcie Pink bo to tez jej dziecko :)

Link to comment
Share on other sites

Elitesse pare kartek wstecz jest wsio:))))
a ja tez jestem ZLA ZLA ZLA bo wlasnie dzwonil facet z idei i go zjechalam na maxa, ze mam dosc ich telefonow i jeszcze 1 i ide do Plusa :lol: :lol:
co ja nie wiem , ze mi sie umowa skonczyla?skoro nie ide jej przedluzyc to chyba z jakiegos konkretnego powodu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pink']jostra, jeszcze raz sorry ale mnie rozsmieszylas. Czyli w Twoim pojeciu nie ma czegos takiego jak pisanie na forach nie poczuwajac sie do przynaleznosci grupowej. Jezeli piszesz na dgm, to jestes przeciw fz, jezeli piszesz na fz, to znaczy ze jestes kontra dgm ???
[/quote]
Pink - nie rozmumiem Twojego ataku na moją osobę?
Nie jestem przeciwko nikomu, wręcz przeciwnie, ale tu jestem, bo osoby tu piszace lubię - to chyba jasne.
I nie piszę, że to czy inne forum jest beeeeee, bo ich nie czytam, a jesli już to baaaaaardzo rzadko, tak jak mi się zdarzyło ostatnio
Każdy ma prawo pisać, gdzie i z kim mu się podoba
Zdziwiła mnie tylko odpowiedż na moje pytanie, to chyba jasne, akurat nie takiej się spodziewałam.
Ale teraz już wiem czego mogę się spodziewać, więc nie będę już kierować żadnych pytań
No i oczywiście cieszę się, że wpłynęłam pozytywnie na Twój humor :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

orsini to chyba musi byc bardzo duzo stron wstecz bo jedyne co znalazłam to cos takiego ze ktos tam się na innym forum czuje jak na dogomani ? czy to o to chodziło ? ja chyba mam problemy z myśleniem dzisiaj alebo jeszcze za mało tego forum czytam czy jak ?

Jostra jeśli cie uroaziłam to przepraszam - nie miało to negatywnie zabrzmiec, ale ja ogólnie dzis nie w humorze jestem

Link to comment
Share on other sites

no to JA sie dziwie, ze nie czujesz przywiazania do zadnej grupy ludzi:)))))
ja sie zawsze latwo przywiazuje, ale nie do wszystkich tzn. jak jestem tu to czuje solidarnosc z ludzmi tu, nie oznacza, ze bym nie pisala gdzie indziej, ale po prostu czuje przywiazanie do tych ludzi...
mysle, ze wiekszosc tak ma...jedni tu sie lepiej czuja , inni tam, a pisza i tu i tu, nie ma nic w tym zlego, puki nie leci jakas krytyka tej drugiej grupy, bo w sumie u nas nikt nie krytykuje fz, a oni nas i owszem, dlaczego?:(((

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...