Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

Tak, zdjęcie doszło, teraz poznaję!!:loveu:
Magda ma mnóstwo zdjeć, a portreciki, to moja pasja ;)

Te fotki na jpg. są dośc mocno skompresowane i takiego uroku nie mają.;)

Następnym razem porobię (jak się zgodzi)Twojemu synkowi, bo dzieciaki, to wdzięczny obiekt do fotografowania :)

Eee, cicho, bo wystawka jutro, już nie mogę sie fotek doczekać.Mam nadzieję, ze Agatka z przyjacielem pojedzie i zasypią nas fotkami!!;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

bo teraz rozmowy to sie kleja tylko w temacie o kopiowaniu uszu i ogonow-tam wypowiadaja sie same znakomitosci!behawiorysci,znawcy historii,znawcy prawa,znawcy hipiki,kynologowie,weteryniarze,aktywisci-boze-same perelki!zapraszam tam wszystkich-bo dobijamy do 500 stron-i juz na wszystkie tematy tam rozmawiamy....:)-jest zajefajnie i odlotowo!zdjecia nawet sa......zahaczamy tam nawet o lapowkarstwa i rodzenie szczeniat przez samce rasy sznaucer olbrzym.....-o takie dziwy!chodzcie-chodzcie z nami-poczytajcie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lutomskak']bo teraz rozmowy to sie kleja tylko w temacie o kopiowaniu uszu i ogonow-tam wypowiadaja sie same znakomitosci!behawiorysci,znawcy historii,znawcy prawa,znawcy hipiki,kynologowie,weteryniarze,aktywisci-boze-same perelki!zapraszam tam wszystkich-bo dobijamy do 500 stron-i juz na wszystkie tematy tam rozmawiamy....:)-jest zajefajnie i odlotowo!zdjecia nawet sa......zahaczamy tam nawet o lapowkarstwa i rodzenie szczeniat przez samce rasy sznaucer olbrzym.....-o takie dziwy!chodzcie-chodzcie z nami-poczytajcie![/quote]
Nie pędzicie, tak, z tą piećsetką na mnie poczekajcie :).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Siemka:hand: Czy byliście już tutaj?:razz: Ja chciałabym taki kalendarz ze sznupkami, ale jest tam jeszcze zamało zdjęć. Może ktoś coś dorzuci:razz:
[URL="http://www.kalendarz.ergiebe.pl"]www.kalendarz.ergiebe.pl[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Z gębokim żalem zawiadamiam, że kochające serduszko Beksy przestało bić dzisiaj o 3.05 nad ranem.
Jego wielki duch nie umiał juz podtrzymać słabnącego ciała.

Topic o jego odejściu jest w Tęczowym Moście:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=70102[/url]

Nie wiem jeszcze co i jak, ale zrobimy wszystko aby uprzykrzyć życie pseudo hodowcom... :mad:
Niech im tak kasa w gardle stanie !!

BTW:
Założyłem topic w którym poszukuję małego przyjaciela, który wypełni pustkę w naszych sercach.
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=5829576#post5829576[/url]

Link to comment
Share on other sites

Tak, to plaga niestety Ci pseudohodowcy.
Tylko wiesz nawet wśród rodowodowych mogą wyskoczyć jakieś wady. Niestety nie na wszstkie choroby są testy niestety, a te co są też nie są w 100 % miarodajne. Rozumiem Twoją złość, bo niestety całe cierpienie spada na właściciela. Wiesz kupując rodowodowe też słyszy się, że ktoś coś zataił, albo nie przyznaje się otwarcie. Zresztą czytaliśmy już tu kiedyś posty zrozpaczonego właściciela chorego rodowodowego miniuszka czarnego.

Link to comment
Share on other sites

Dlatego nie szukam na ślepo po necie.
Dlatego pytam się tutaj, o hodowle które znacie, z których macie zdrowe pieski.
Wiem, że nie ma gwarancji, ale chce zminimalizować ryzyko.
Jeżeli zachoruje, to bedziemy go leczyć (na ratowanie Beksy wydaliśmy w ciągu ostatniego 1,5 roku równowartość 5-6 rodowodowych szczeniaków po championach ... i gdyby tylko dało się go uratować, to dalibyśmy znacznie więcej ...
M.in. dla niego podjęliśmy decyzje o przeniesieniu się do domku z ogródkiem (niestety nie doczekał, a to już tylko za miesiąc...)
Aby szceniaczek nie był samotny jak jesteśmy w pracy, chcemy mu dokupic towarzysza (psa ze schroniska) - taki był plan od dawna - Beksa miał mieć tego towarzysz, aby się nie nudził, wiecej ruszął i lepiej filtrował nadmiary amoniaku ...

UPDATE:
Każdy pies może zachorować.
Mogą być nie wykryte choroby dziedziczne.
My to rozumiemy.
Ale powiem ci szczerze, że dla tego co nam sprzeda psa byłoby lepiej, gdyby niczego ŚWIADOMIE nie zataił ...
Jesteśmy ludźmi spokojnymi i dobrego serca, ale potrafimy być pamiętliwi i konsekwentni.
Podjęliśmy kroki w celu odnalezienia pseudo-hodowli z której pochodził Beksa.
Jeżeli nam sie uda dotrzeć do źródłą i okaze się, że ŚWIADOMIE były reprodukowane chore psy, to będzie przykro ... już nie tylko nam ...

Nie damy rady walczyć z całym światem ale TA pseudo hodowla niech się strzeże...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...