Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

Słuchaj Ty,zdezelowana, panno,powiem krótko,mnie możesz obrażać,ale moja matka,to moja matka,uwierz mi,spotkamy się w realu,ty brakujące ogniawo w teorii Darwina,obaczym jaka mocna jesteś,bo twoje chamstwo i krzywe nogi,na forum tylko pokazać możesz,schizofrenio paranoidalna,a uwierz mi przyjdzie taki czas,przegiełaś.......

Link to comment
Share on other sites

moje mile dziewczeta-dajta se po razie i bedzie wszystko w porzadku-kazda-kazdej....:shake: -przeciez wy klocicie sie za kogos!zebyscie chociaz konkretny powod mialy.....:crazyeye: w sumie to nie moja sprawa-fakt--ale.......wasz wszystkie znam i lubie.......i jakos tak......bez sensu-zazdroszcze marisiu podrozy.......mam nadzieje ze jutro wraz ze sniegiem-znikna wszystkie animozje.....:evil_lol: (wcale nie jestem moderatorem....:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: )-wiec-zeby nie bylo....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Masterton'](...) i krzywe nogi (...)[/QUOTE]

widzialas te foty na charcim forum?????? zajefajne no nie?


hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lutomskak']moje mile dziewczeta-dajta se po razie i bedzie wszystko w porzadku-kazda-kazdej....:shake: -przeciez wy klocicie sie za kogos!zebyscie chociaz konkretny powod mialy.....:crazyeye: w sumie to nie moja sprawa-fakt--ale.......wasz wszystkie znam i lubie.......i jakos tak......bez sensu-zazdroszcze marisiu podrozy.......mam nadzieje ze jutro wraz ze sniegiem-znikna wszystkie animozje.....:evil_lol: (wcale nie jestem moderatorem....:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: )-wiec-zeby nie bylo....[/quote]
Karola,ja wszystko mogę znieść,ale to już lekkie przegiątko,może lubisz Orsini,ale ja już nie,i proszę nie próbuj nas godzić,bo to i tak nic nie da,zatłukę,jak spotkam niech tak spiernicza.......... i co by osiągi miała na tych krzywych nogach,bo jak dopadnę,zatłukę:mad: A cierpliwa jestem poczekam,a z motłochem się już imać nie będę.

Link to comment
Share on other sites

czy jest jakis moderator tego topiku:angryy: ?? bo wychodzi na to, ze nie:mad:

co te Wasze pyskowki wnosza:crazyeye: ? jak macie ochote na przepychanki to te forum chyba nie jest najodpowiedniejszym:shake:

swoje animozje i refleksje przekazujcie na pw, lub wracajcie na e-psy, tam chyba dobrze to wychodzilo(nie bylam, nie jestem zarejestrowana, ale z Waszych postow wynika, ze dobrze to Wam wychodzi)

99% czytajacych nie ma przyjemnosci (no chyba, ze ma) czytac Waszych pyskowek i opinii o wyzszosci Swiat Bozego Narodzenia, nad Swietami Wielkiej Nocy

Nie dziwie, sie, ze tylko kilka osob wypowiada sie w tym temacie, bo pewnie wiekszosc woli poczytac i odpuscic sobie, ten temat to temat[B] sznauceromaniacy [/B]a nie sznauceromianiackie przepychanki:mad:

Mam pieska z hodowlii(typowo amerykanskie linie) cholubionej przez Orsini, nigdy nie pisalam, ze to pet, chociaz czekalam, na niego 9 m-cy i bylo wiadomo, ze to ma byc wystawowy pies (suczka i za to zaplacilam) ale tego nie wypominam, bo jest dla nas najukochanszym psiakiem pod sloncem

Co do hodowli Masterton( i pieskow z tej hodowlii), tez mam wiele, do zyczenia, ale tego nie wywlekam i nie bede

dajcie se po pysku dziewczyny i nie mieszajcie na forum, akurat na [B]tym [/B]forum, bo rzygac sie chce jak sie te Wasze wypociny czyta


to by bylo na tyle, wiecej sie nie bede odzywac, ino poczytam co tam znowusz namieszacie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Masterton']Słuchaj Ty,zdezelowana, panno,powiem krótko,mnie możesz obrażać,ale moja matka,to moja matka,uwierz mi,spotkamy się w realu,ty brakujące ogniawo w teorii Darwina,obaczym jaka mocna jesteś,bo twoje chamstwo i krzywe nogi,na forum tylko pokazać możesz,schizofrenio paranoidalna,a uwierz mi przyjdzie taki czas,przegiełaś.......[/quote]

ahahahahahhahahahahahahahahahhahahahahahahahha
wiesz co masterton.....
brak mi slow, bo nie wiem czy Ty taka mundra czy sobie tylko ze wszystkich jaja robisz?????
GDZIE JA CI MATKE OBRAZILAM hahahahhahahaha
1.to cytat z filmu-ja rozumiem, ze filmow TAKICH nie ogladasz, a sadzac po nicku to raczej inne;-))))))
2.madjer kafjer to po angielsku ni mniej ni wiecej matko je.... tak????ja pomijam fakt ze to jest poprostu przeklenstwo jak skurczysyn (TO SKURCZYSYN TEZ OBRAZA MATKE???pierwszy raz sie spotykam z taka interpretacja tego slowa hahahahahahaaah) no wiec wyjasnij mi prosze jak kobieta moze ..... druga kobiete???chyba ze tymi magicznymi kulkami za 28zl?:)))))))))))
3.mam wrazenie ze cos przycpalas wczoraj-napisz prosze CO zebym tego g... nigdy nie wziela:)))))))))))))))))))
4.jeszcze raz hahahahahahahhahahahahahahahahahaha
usmialam sie do lez:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Masterton']może lubisz Orsini,ale ja już nie,i proszę nie próbuj nas godzić,bo to i tak nic nie da,zatłukę,jak spotkam niech tak spiernicza.......... i co by osiągi miała na tych krzywych nogach,bo jak dopadnę,zatłukę:mad: .[/quote]
ahahahahahhahaaahahahaha
dopiero doczytalam:)))))))))))))))))))))))))))))
ło matko umieram ze smiechu:))))))))))))))))))))))0
tez Cie kocham:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SzOlka']czy jest jakis moderator tego topiku:angryy: ?? bo wychodzi na to, ze nie:mad:

co te Wasze pyskowki wnosza:crazyeye: ? jak macie ochote na przepychanki to te forum chyba nie jest najodpowiedniejszym:shake:

swoje animozje i refleksje przekazujcie na pw, lub wracajcie na e-psy, tam chyba dobrze to wychodzilo(nie bylam, nie jestem zarejestrowana, ale z Waszych postow wynika, ze dobrze to Wam wychodzi)

99% czytajacych nie ma przyjemnosci (no chyba, ze ma) czytac Waszych pyskowek i opinii o wyzszosci Swiat Bozego Narodzenia, nad Swietami Wielkiej Nocy

Nie dziwie, sie, ze tylko kilka osob wypowiada sie w tym temacie, bo pewnie wiekszosc woli poczytac i odpuscic sobie, ten temat to temat[B] sznauceromaniacy [/B]a nie sznauceromianiackie przepychanki:mad:

Mam pieska z hodowlii(typowo amerykanskie linie) cholubionej przez Orsini, nigdy nie pisalam, ze to pet, chociaz czekalam, na niego 9 m-cy i bylo wiadomo, ze to ma byc wystawowy pies (suczka i za to zaplacilam) ale tego nie wypominam, bo jest dla nas najukochanszym psiakiem pod sloncem

Co do hodowli Masterton( i pieskow z tej hodowlii), tez mam wiele, do zyczenia, ale tego nie wywlekam i nie bede

dajcie se po pysku dziewczyny i nie mieszajcie na forum, akurat na [B]tym [/B]forum, bo rzygac sie chce jak sie te Wasze wypociny czyta


to by bylo na tyle, wiecej sie nie bede odzywac, ino poczytam co tam znowusz namieszacie[/quote]
A tak właściwie o co Ci chodzi?Chcesz robić za matkę Teresę z Kalkuty?To może zostań wolontariuszką....:evil_lol: :evil_lol: A jeśli chodzi o moje pieski......to serdecznie Ci życzę takich,a tak wogóle to nie koncert życzeń,zanim się wypowiesz,to zastanów się jak rzadko tu wchodzę,i po raz pierwszy wypowiedziałam się takim tonem,bo co w koryto,to i świni za dużo:angryy: :angryy:
Pozdrawiam życząc miłego dnia

Link to comment
Share on other sites

bylem u [B]spowiedzi[/B] i modlilem sie za Was zeby wrocily wam wladze umyslowe, blagam, jako sznauceromaniacy zostaniemy okrzyknieci na kazdym podobnym forum jako banda niedorozwojow pliss wezcie sobie po malym proszeczku i idzcie na dlugi spacer uspokic sie hej

slawek

Link to comment
Share on other sites

Eee, nie jest tak źle, tylko championy czarne psy i szczenięta suki po jednej sztuce, reszta klas obstawiona...

Pieprzaków jak zawsze najwięcej, ale za to ładne...Ehh, już sie cieszę!!:loveu:

Hihi, dokłądnie Marisiu, to mnie cieszy najbardziej!!!
Już jakiś czas temu wiedziałam, że będzie zgłaszać, więc wiedziałąm, że Katowice, to będzie lepsza niż w ubiegłym roku wystawka :)

Spotkanie rodzinne.Właścicielka brata Subaru to przemiła kobieta, więc dodatkowo SUPER!!!!
No i będę mieć kogoś w klasie, myślałam, ze więcej, ale i to dobre!!!! EXTRA!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Meggy']Eee, nie jest tak źle, tylko championy czarne psy i szczenięta suki po jednej sztuce, reszta klas obstawiona...

[/quote]

mi nie chodziolo o ilosc a o jakosc zgloszonych psow - przy czranych pozostale sznaucery wygladaja zedecydowanie lepiej :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szymi']bylem u [B]spowiedzi[/B] i modlilem sie za Was zeby wrocily wam wladze umyslowe, blagam, jako sznauceromaniacy zostaniemy okrzyknieci na kazdym podobnym forum jako banda niedorozwojow pliss wezcie sobie po malym proszeczku i idzcie na dlugi spacer uspokic sie hej

slawek[/quote]
buahahahhahahahahahahahhahahahaha
Ty ale u spowiedzi to sie grzechy wyznaje a nie sie modli:))))))))))))))))))ahahahhahahaa
a ja Ciebie caly czas wysylam do meczetu a nie kosciola a Ty nie chcesz!!!:placz: :placz: :placz: :placz: :placz:

Link to comment
Share on other sites

Malawaszka , dzieki za pomysl ,wydrukuje ogloszenia i porozlepiam ,choc za wielkich nadzieji nie mam na ta droge szukania domu .Jakos ile razy bralam udzial w akcji szukania domu dla zwierzaka to zawsze przez net .
Na miau dzis bedzie temat wstawiony .Rud e jest piekne ,jak ktos powiedzial wiec moze ktos sie zakocha .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']..... a ja Ciebie caly czas wysylam do meczetu a nie kosciola a Ty nie chcesz!!!:placz: :placz: :placz: :placz: :placz:[/quote]
[FONT=Times New Roman][SIZE=2][FONT=Tahoma]No coś Ty i będzie potem w południe dywanik rozkładał i czołem bił w glebę :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: – chociaż śmiesznie by było na wystawkach – przerwa w ocenie, bo kolega musi modły do Allaha odprawić :loveu: :loveu: :loveu: .[/FONT][/SIZE]
[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romas']....Rud e jest piekne ,jak ktos powiedzial wiec moze ktos sie zakocha .[/quote]
[FONT=Tahoma]Ja wzięłabym takiego rudzielca do kompletu – mógłby po łąkach biegać nornice i krety gonić, ale chłop się nie zgadza :placz: :placz: :placz: .[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

ego [quote name='orsini']marisiu mi to bardziej o te 4 zony chodzi:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:[/quote]
[FONT=Helv]Rozumiem, że chciałabyś zająć miejsce tej pierwszej :razz: :razz: :razz: – ale w stroju bui-bui na wystawie też byś ciekawie wyglądała :loveu: :loveu: :loveu: – oj, nie mogłabyś Ty prezentować swoich zgrabnych nóżek :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/FONT][FONT=Helv]i ponętnego biustu [/FONT][FONT=Helv] :placz: :placz: :placz: .[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...