Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

Wy tu gadu -gadu a ja problem mam.
Prosze zobaczcie na ten watek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=3673942#post3673942[/URL] moze ktos z Was bedzie mogł pomoc !!!!


Marta a dlaczego Ty tak biegałas z rana !? cos mi chyba umkneło :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']Olivko,
przepraszam Cie bardzo ale ja startujac bez konkurancji nigdy nie dostalam oceny bdb, albo sedzia odmowil mi przyznania CWC i BOBa, CACIBa i innych tego typu, wiec chyba mam prawo sie wypowiedziec????
dla mnie zadna frajda bez konkurencji dostac jakikolwiek tytul-ale to kwestia AMBICJI chyba[/quote]
Orsini,tak się składa że ja bez konkurencji,dostałam bdb,w Budapeszcie,z Orionem,a jak wiesz może.....to pies 9 Bisów ma,i pełno innych tytułów,więc...?Na to wychodzi że mam peta,tak?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MartaReksKiwi']Orsni tak tak.. ale nie wymawiaj jego imienia- nie jestes godna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote]
Wiesz co.....był moment,że zaczęłam myśleć o tobie "Taka młoda,gniewna"
Lecz czytając Cię dochodzę do wniosku,że ten Twój wybranek,zanim się obejrzysz,tak Cię kopnie w dupę,że zakrętu nie wyrobisz:evil_lol: :evil_lol: ,jesteś tak zjadliwa,jak czarna mamba,a twój mózg,jest tak przeżarty tym jadem,że tylko już umiesz,kąsać i pluć jadem,żenujące jest to wszystko.....a teraz się rzuć na mnie gryż i kąsaj.......i tak mam to serdecznie w dup.......e
Miłego rzucania się jak wesz,na grzebieniu:diabloti: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Masterton']Albo nie mam ambicji,Orsini,tak?[/quote]
ot sie odezwala
[B]paszla na e-psy!!![/B]
jak nie rozumie tego co czyta:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
przeczyta jeszcze 5 razy szto łorsini napisali i pogadamy wtedy, a teraz paszła czytac:)))))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']Ty była w Nowosibirsku??????????????
:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:[/quote]
[FONT=Verdana][FONT=Tahoma]Nie tylko – w Moskwie, Kijowie, Rydze, Tallinie, Wilnie – O !!! a Ty chyba też tam byłaś i to jakoś całkiem niedawno :razz: :razz: :razz:, ale najdalej na wschód od naszego kochanego kraju to byłam w Tokio i Kioto – tak Japonia to chyba najbardziej egzotyczny kraj w którym udało mi się być :lol: :lol: :lol:. [/FONT][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romas']Wy tu gadu -gadu a ja problem mam.
Prosze zobaczcie na ten watek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=3673942#post3673942[/URL] moze ktos z Was bedzie mogł pomoc !!!!
[/quote]

Romas - daj ogłoszenia do lokalnej prasy papierowej - to najlepiej działa i plakaty z ogłoszeniami w lecznicy, na przystankach - rude kocisko powinno szybko dom znaleźć bo ludzie uwielbiają rude koty :razz: no i na miau też warto dać, bo tam też rudzielce jak ciepłe bułeczki sie rozchodzą ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MartaReksKiwi']Masterton i tak nigdy nie dorównam Tobie !!!!!!!!!!!
wiesz? jestes najbardziej dwulicową osobą jaką "znam"[/quote]
No!!!! i cały czas się jeszcze uczę,mam w dup...twoje opinie ,niedojrzała emocjonalnie dziewojo,nie ustawiaj mnie w swoim szeregu.....bo i tak nie ustoję:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']ot sie odezwala
[B]paszla na e-psy!!![/B]
jak nie rozumie tego co czyta:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
przeczyta jeszcze 5 razy szto łorsini napisali i pogadamy wtedy, a teraz paszła czytac:)))))[/quote]
umiem przemawiać takim językiem jak i Ty,lecz nie będę, aczkolwiek dziwi mnie fakt,że to właśnie Ty:crazyeye: nie zrozumiałaś mojego posta,a póki co,to będę sobie tu pisać,kiedy będe chciała,ot co.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Masterton']Czep,się ściany Orsini,w robieniu zadym NIGDY!!!!!!Ci nie dorównam......I tobie podobnym[/quote]
scjany to sje sama czepiaj, szto ja nietoperek jakiś???batman qr...???
a nie dorownasz nie ma szans!!!!bez bron!!!
a mnje podobnych to ja nie widzjeła:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
Jasne kak solnyszko?to paszła:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']scjany to sje sama czepiaj, szto ja nietoperek jakiś???batman qr...???
a nie dorownasz nie ma szans!!!!bez bron!!!
a mnje podobnych to ja nie widzjeła:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:
Jasne kak solnyszko?to paszła:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]
:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...