Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

Co do nicka u kosmetyczek to uwazam ,ze "Pazurek " byloby w sam raz :lol: :lol:
Dostaje gesiej skorki jak klientka mowi do mnie "moze zrobimy pazurki" odrazu jawi mi sie jako kurka albo jakis gryzon :lol: brrryyy.

Orsini ,ja jestem z prowincji :lol: wiec moge ak najbardziej podac ceny ,tylko zalezy co chcesz zrobic.
Jesli poprawic facjate mam na mysli czyszczenie to koszt zaczyna sie od 60 zl.
Jesli henna to od 15 zl
Jesli wosk kopytek :lol: to cena za 1/2 nogi od 30 zl.
Im nizsza cena tym gorsze kosmetyki i gorszy efekt ,ale tego pewno nie musze pisac :D

Ale co z ta ravik :o ,nie dowiedzialam sie kto to .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

[quote]wlasnie nie wiemy kto to ravik bo to jest czyjs klon:)))hahaha i ja szukam czyj [/quote]

Ale chyba nie u nas na dgm ?I co tez nie lubi bicia pieskow gazetka po lebkach :lol: :lol: :lol:

U mnie pradzik tez jest za darmo,dla ulubionych osob moge nawet podkrecic na maksa :D
Ty Orsini zanim pojdziesz do kosmetyczki to zrob sobie dietke oczyszczajaca,odstaw slodycze ,pij duzo wody ,pomysl o swoich hormonach ( duzo krostek to czesto sprawa hormonalna szczegolnie te na lini brody) i zainwestuj w kosmetyki apteczne .Jednorazowa wizyta niewiele Ci da ,bo leczenie trzeba zaczac od przyczyny nie od objawu.

Link to comment
Share on other sites

[quote]a co to ten pradzik jest i co to daje ?[/quote]

D`Arsonvalizacja czyli dzialanie na skore drganiami elektromagnetycznymi o czestotliwosci ok.300-500kHz :D Inaczej mowiac za pomoca pradu wytwarza siew tkanakch cieplo a miesnie i nerwy zostaja lekko porazone.Podczas zabiegu wytwarza sie ozon dzialajacy bakteriobojczo.No i rozszerzaja sie naczynia krwionosne.
To zabieg leczniczy majacy na celu dezynfekcje lub koagulacje .

To musze juz leciec ,okna co prawda umylam ale teraz firanki czekaja na zalozenie.Jeju ,ja to chyba w grobie odpoczne :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romas'][quote]a co to ten pradzik jest i co to daje ?[/quote]

D`Arsonvalizacja czyli dzialanie na skore drganiami elektromagnetycznymi o czestotliwosci ok.300-500kHz :D Inaczej mowiac za pomoca pradu wytwarza siew tkanakch cieplo a miesnie i nerwy zostaja lekko porazone.Podczas zabiegu wytwarza sie ozon dzialajacy bakteriobojczo.No i rozszerzaja sie naczynia krwionosne.
To zabieg leczniczy majacy na celu dezynfekcje lub koagulacje .

To musze juz leciec ,okna co prawda umylam ale teraz firanki czekaja na zalozenie.Jeju ,ja to chyba w grobie odpoczne :lol:[/quote]
wo matko!!!!jaki straszny opis!!!!
a ja tak lubilam ten pradzik!!!
a tu koagulacja, porzaenie... :o :o :o :o
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini'][quote name='Romas'][quote]a co to ten pradzik jest i co to daje ?[/quote]

D`Arsonvalizacja czyli dzialanie na skore drganiami elektromagnetycznymi o czestotliwosci ok.300-500kHz :D Inaczej mowiac za pomoca pradu wytwarza siew tkanakch cieplo a miesnie i nerwy zostaja lekko porazone.Podczas zabiegu wytwarza sie ozon dzialajacy bakteriobojczo.No i rozszerzaja sie naczynia krwionosne.
To zabieg leczniczy majacy na celu dezynfekcje lub koagulacje .

To musze juz leciec ,okna co prawda umylam ale teraz firanki czekaja na zalozenie.Jeju ,ja to chyba w grobie odpoczne :lol:[/quote]
wo matko!!!!jaki straszny opis!!!!
a ja tak lubilam ten pradzik!!!
a tu koagulacja, porzaenie... :o :o :o :o
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

A co Ty Orsini? Chciałaś prądzik bez porażenia??? Na fizyce chyba spałaś :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote]a jutro musze isc na pobranie krwi a ja NIENAWIDZE tego[/quote]
szczerze wspolczuje bo ja tez tego nienawidze:((( uch... po co mi o tym przypomnialac ja musze min. co pol roku robic bo do badan sportowych, ktore sa do startu w zawodach jezdzieckich potrzebne musze miec..... ale czego sie nie robi dla pasji i zwierzat:)))

a co do fizyki to please nie przypominajcie mi, bo jutro z samego rana mam cos co sie wlasnie tak zwie, nic nie umiem i chyba tego nie przezyje!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...