Jump to content
Dogomania

Sznauceromaniacy!!!!


Matt

Recommended Posts

[quote name='Ka-Vanga'][quote name='orsini']a ten kawalek o wirtualnym psychopacie to...eeee, KaVanga o Tobie nawet napisali :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]
Wszedzie mnie docenia :evilbat: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .[/quote]

Ola, jestes niesamowita :cunao: :cunao: :cunao: zaplulam monitor :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 34k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • orsini

    6588

  • Ka-Vanga

    2744

  • Elitesse

    2487

  • jostra

    2374

[quote name='Pink'][quote name='Ka-Vanga'][quote name='orsini']a ten kawalek o wirtualnym psychopacie to...eeee, KaVanga o Tobie nawet napisali :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]
Wszedzie mnie docenia :evilbat: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .[/quote]

Ola, jestes niesamowita :cunao: :cunao: :cunao: zaplulam monitor :wink:[/quote]

Trzeba się w szmateczkę wyposażyć ;) 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']jestem, ale na moment.
JA WAM POKAZE...tylko niechaj wroce do roboty:))))
[/quote]


Orsini i tak Cię zbanują , albo bedą wykasowywać Twoje posty . Moze lepiej podaj sie za kogos innego albo pod jakimś pseudonimem artystycznym występuj . :lol: :lol: :lol: :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']Den nie jest wogóle zarośnięty to co się martwisz [/quote]
no to fajnie, że nie widać jaką ma już sierść:)) ja się w sumie niemartwie tylko nie moge sie doczekać aż bedzie takią króciusienką miał:)) a na grzbiecie to ma juz chyba z 5 cm tej siersci ale ze wyczesuje mu podszerstek to łądnie przylega i nie wygląda na zarośniętego:))

właśnie wrócilismy ze spacerku i jestesmy padnieci i wyczarpani tym gorącem....ufff

a co do disiaj są jakies pokazy obedience czy zawody? wiecie coś więcej? i gdzie startuje Zuzia i Atos? w takim razie trzymam mocno kciuki za nich i za elitesse (tylko, czy aby nie za późno tu weszłam :roll: )

a ja wklasnie skonczyłam prace z historii (4,5 stron) geigrafi (3 strony) i fizyki (3 strony) i to by było na tyle tego pisania bo mam serdecznie DOSĆ!!! teraz jescze mue\sze popoprawiac moje literówki i poucyzyc sie na spr. z historii

acha... Natalio!! mialas wstawic fotki Kenzia po wizycie u fryzjera... i gdzi one sA? mam nadzieje ze z Inowrocławia wraz z wieściami przywieziesz tez zdjecia bo.. CZEKAMy

as próbowałam nauczyc Denisa skakac przez rece ale mi sie nie udało samaj musz esiostre albo mame wziac do pomocy bo wiecie co on kombinuje? rzucam mu piłezke potem układam rece jak dorotak i on zamiast skakac podchodzi i wącha i zerka czy nie mam w ręcach smakołyka.... :roll: chyba go bedzie musiała mama z drugiej strony wołac to wtedy chopnie zamiast gapic sie co mam w rece (a raczej czego Nie mam)...

Link to comment
Share on other sites

Witajcie...m wracamy nie do konca szczesliwi...kenzo dostal ocene dosk I CWC ale mial szanse na rase tylko dzieki jednemu panu nie wygral (asystent :-? ) sedzia nawet za bardzo nie umial wytlumaczyc dlaczego..cos krecil o ruchu a w karcie oceny napisal ze bdb w ruchu :-?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Natalia_W']Witajcie...m wracamy nie do konca szczesliwi...kenzo dostal ocene dosk I CWC ale mial szanse na rase tylko dzieki jednemu panu nie wygral (asystent :-? ) sedzia nawet za bardzo nie umial wytlumaczyc dlaczego..cos krecil o ruchu a w karcie oceny napisal ze bdb w ruchu :-?[/quote]

hmmm...a kto to byl Natalko? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: czyzbym wiedziala co to za fachowiec?hahaha

a tak na serio GRATULUJE zaczetego championatu!!!

Link to comment
Share on other sites

aaa Natalko podaj pliz stawke pieskow!

Wanio natomiast dzis w Slupsku wygral rase, i zdobyl BIS JUNIOR!!!
ale on nie mial zadnego asystenta na ringu pewnie dlatego sedzia mogl na spokojnie przyjrzec sie pieskowi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: i dac mu Zwyciestwo:))))

Link to comment
Share on other sites

Orsini znasz tego fachowca :wink: to pan w.. :-? :wink: a sedziowal Myszkowski... a oto stawki...oj skromne skromne :wink:

Czarno-srebrne:
Psy.otwarta: Szkic Pauliny Vis a vis – I CWC, BOB
Suki
posrednia: Ostryga Bella Fraga

otwarta: Eskapada Esseni
Sasquehanna Faworka

Pieprz i sol
Psy
posrednia: Dar Walentego Piwowar – I CWC

Championów: sasquehanna Campari – I CWC NPwR,BOB

Suki
Młodzieży:Astra z Ogrodu Fauny - nieobecna

posrednia irish Cofee Essentia

Otwarta : ice Tea Essentia – CWC NSwR

Link to comment
Share on other sites

Dzieki Natalia :lol: :lol: :lol: :lol:
no to trafilo Ci sie nie ma co 2 TAKIE osobistosci na ringu no no no :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Wow, Szkic BOB, hmm, to chyba sie nie doczytali pelnej nazwy, bo panu w... sie psy od Ewy nie podobaja,wiec dziwne, bardzo dziwne :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...