Jump to content
Dogomania

Irys, uczy się żyć poza schroniskiem


Recommended Posts

Proszę się częstować banerkiem. U mnie w podpisie.

ha udało się, dziękuję, dziękuję, super:) wierzę, że uda się Go wyciągnąć, poznać i znaleźć domek, na miarę Jego potrzeb:)

 

Podoba mi się imię Stańczyk :) Jest bardzo oryginalne i zwraca uwagę :)
Mam sporo deklaracji, więcej niż 10 zł miesięcznie nie wydolę..

doskonale Cię rozumiem, deklaracji mam więcej niż włosów na głowie; 

 

jest nas trochę i jestem wdzięczna za każde 10 zł i 5 zł i za obecność i jak kto może:)

 

i dziękuję głos w sprawie imienia, czyli na razie 1 głos na Stańczyka:)

 

0heart.gifsciskam mocno kciuki za malentasia 

oby sie udalo 

cudny kokany malutek

porywam banerek

0heart.gif

asiuniab slij  swoj num konta

 

ewuniu dziękuję, prześlę, jak tylko będę wiedziała na pewno, że wszystko się uda, teraz nie chcę zamrażać Twoich finansów;

 

jak tylko Piecho będzie bliżej wyjścia, na pewno wyślę, bo i na transport i na przegląd wet. na wyprawkę przyda Mu się każda złotówka:)

 

 

uda się, musi się udać:)

Link to comment
Share on other sites

Sciskam mocno kciuki 0heart.gif

ciocia Aldrumka wyczarowalal sliczny bazarusio 0heart.gif

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/147465-szybki-ubrankowy-bazarek-letni-do-3-lipca-do-2200/

 

:) :)

 

no i ciocia Aldrumka nic się nie chwali, że taki piękny bazzarek stworzyła, dla naszego trójłapka, dzięki ciociu ewo, że nam "sprzedałaś" linka:)

Zapisuję malucha, mnie się nasunęło imię Irysek.

 

Moja tymczasowiczka Nelcia też nie ma tylnej łapki, lecz w niczym jej to nie przeszkadza. Jest radosna, lubi zabawę i spacerki

 

Irysek, Irys, super, czyli czekamy na komentarze, głosy:)

oczywiście, dla psa takie "kalectwo" to żadna przeszkoda, ale ludzie tak tego nie postrzegają:(

Link to comment
Share on other sites

Biedactwo :( Kradnę banerek. 

 

dziękuję, jak najbardziej potrzebni są tacy rabusie:)

 

Irysek-pięknie ,głosuje za.i na razie jednorazowo 50 zł na weta lub inna potrzebę .

dziękuję za głos czyli 1:1

 

Przyszłam z bazarku Aldrumki ,mamy na głowie Tomiego z Cushingiem,więc ,przynajmniej na razie nie mogę się zadeklarować,ale postaram się pamiętać o Stańczyku przy bazarkach .Bo to przecież JEST Stańczyk - widać na pierwszy rzut oka

stokrotne dzięki cancer43, za pamięć przy bazarkach o Stańczyku, czyli 2:1 na razie dla Stańczyka;

 

dzieki5ss.jpg kciuki mocno mocno za psie serduszko

trzymaj kochana, bo musi być dobrze:)

 

Z bazarku Aldrumki mnie tu przywiało.

Na razie zapisuję chłopaka. Niestety stałej teraz dać nie mogę :(

Zapiszę sobie wątek, podczytam w wolnej chwili

witam Was bardzo serdecznie, i proszę o głos w sprawie imienia:)

Link to comment
Share on other sites

Kochani mamy na razie:

deklaracje stałe:

asiuniab-siostrzenica - 40 zł

Aldrumka - 20 zł

agat21 - 10 zł

 

razem 70 zł

 

deklaracje jednorazowe:

tiggi - 50 zł

 

bardzo Wam dziękuję:)

 

będę rozsyłać wątek z takim tekstem, jeśli ktoś chciałby pomóc, i chciałby skorzystać z tekstu to bardzo proszę, a jeśli chodzi o adresatów będę korzystać z listy do zaproszeń bazarkowych i będę "szła" od tyłu:

 

Zapraszam na wątek takiego oto "Cudaka"

"Cudak", bo ma tak cudowną urodę,

"Cudak", bo ma 3 a nie 4 łapki, choć to nie cud  natury, a niestety ingerencja weta,

Cudak, bo to cud, że Go wypatrzyłam, On jest szczeniakiem, a moją miłością są staruszki;

i oto taki cudny pies zaprasza do siebie:

3lapy_zpsuaknugen.jpg

 

Sprawa nr 1 - będzie nam bardzo miło gościć Ciebie na wątku, wiadomo im więcej osób tym weselej:)

Sprawa nr 2 -chłopak nie ma jeszcze wybranego imienia, możesz zatem wejść i się wypowiedzieć na, na razie są 3 propozycje, Stańczyk, Kleks, Irys

Sprawa nr 3 -jeśli możesz coś na Cudownego słodziaka zadeklarować, będziemy wdzięczni (hotelik u Szfirki jest w planach)

 

mam nadzieję do zobaczenia na wątku

Link to comment
Share on other sites

O Boże jaki biedak:(

Asiu stałej nie dam rady ale 100 zł jednorazowo  przekażę od mojej córki.

Asiu zadzwoń do mnie koniecznie .

 

ewu stokrotne dzięki, nie wiem jak Ci dziękować:)

 

 

jeśli zaglądnie ktoś, lub zagląda, osoba, która potrafiłaby utworzyć wydarzenie na fb, będę wdzięczna

Link to comment
Share on other sites

ewu stokrotne dzięki, nie wiem jak Ci dziękować :)
 
 
jeśli zaglądnie ktoś, lub zagląda, osoba, która potrafiłaby utworzyć wydarzenie na fb, będę wdzięczna

Mogę zrobic wydarzenie,ale wieczorem Na wszelki wypadek podaje tel. 666 190 584 .Uprzedzam,nie należy się zniechęcać,zasięg albo jest albo nie ma,ale zawsze oddzwaniam
Link to comment
Share on other sites

Mogę zrobic wydarzenie,ale wieczorem Na wszelki wypadek podaje tel. 666 190 584 .Uprzedzam,nie należy się zniechęcać,zasięg albo jest albo nie ma,ale zawsze oddzwaniam

 

super, dziękuję, już sobie zapisuję; ja dziś jestem w rozjazdach, bo jutro na weselę się wybieram i mam umówione 2 kosmetyczki po dwóch stronach miasta; więc będę miała słaby dostęp do netu; mój za to mój nr tel. na wszelki wielki 601 44 02 44;

do usłyszenia:)

Link to comment
Share on other sites

Kochani mamy na razie:

deklaracje stałe:

asiuniab-siostrzenica - 40 zł

Aldrumka - 20 zł

agat21 - 10 zł

 

razem 70 zł

 

deklaracje jednorazowe:

tiggi - 50 zł

 

bardzo Wam dziękuję :)

 

będę rozsyłać wątek z takim tekstem, jeśli ktoś chciałby pomóc, i chciałby skorzystać z tekstu to bardzo proszę, a jeśli chodzi o adresatów będę korzystać z listy do zaproszeń bazarkowych i będę "szła" od tyłu:

 

Zapraszam na wątek takiego oto "Cudaka"

"Cudak", bo ma tak cudowną urodę,

"Cudak", bo ma 3 a nie 4 łapki, choć to nie cud  natury, a niestety ingerencja weta,

Cudak, bo to cud, że Go wypatrzyłam, On jest szczeniakiem, a moją miłością są staruszki;

i oto taki cudny pies zaprasza do siebie:

3lapy_zpsuaknugen.jpg

 

Sprawa nr 1 - będzie nam bardzo miło gościć Ciebie na wątku, wiadomo im więcej osób tym weselej:)

Sprawa nr 2 -chłopak nie ma jeszcze wybranego imienia, możesz zatem wejść i się wypowiedzieć na, na razie są 3 propozycje, Stańczyk, Kleks, Irys

Sprawa nr 3 -jeśli możesz coś na Cudownego słodziaka zadeklarować, będziemy wdzięczni (hotelik u Szfirki jest w planach)

 

mam nadzieję do zobaczenia na wątku

 

 

na dziś udało mi się od końca dotrzeć do nr 98 z tej listy:

http://www.dogomania.com/forum/topic/127560-komu-mo%C5%BCna-wysy%C5%82a%C4%87-zaproszenia/page-56#entry16013233

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za zaproszenie. Piekny chłopak, szkoda, że nie za bardzo mogę pomóc. Na stałą deklarację nie mogę sobie pozwolić. Ale jak już sprawa będzie wodpowiednim stanie, to wyskrobię jednorazowo 30 zł. Sory, że tylko tyle

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za zaproszenie. Piekny chłopak, szkoda, że nie za bardzo mogę pomóc. Na stałą deklarację nie mogę sobie pozwolić. Ale jak już sprawa będzie wodpowiednim stanie, to wyskrobię jednorazowo 30 zł. Sory, że tylko tyle

 

witam na wątku i pięknie dziękuję:) każda pomoc na wagę szczerego złota:)

Link to comment
Share on other sites

 

Spieszmy kochac ile sil 

bo raz tylko jestesmy wszyscy na tej Ziemi

 misi19ss.jpg

 

kciuki mocno mocno za wszystko  dobre dla malizny cudnego0heart.gif

 

slij mi ciociu nume konta 

 

 

ewuś, konto podeślę, jak będę wiedziała, że na pewno uda się Go wyciągnąć:) 

 

Zaglądam do maluszka. Czy są jakieś ustalenia odnośnie hoteliku?

ustalenia są, ale nie ma chłopak deklaracji, wczoraj przez pół dnia próbowałam się dodzwonić do wojtyszek i nie udało mi się, zaczynam się martwić:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...