Jump to content
Dogomania

Quincy, Hiro i Masza - Norweska przygoda


jolkablaszczyk

Recommended Posts

tak, region Rogaland byl centrum olejowym tu w Norge gdy ropa staniala i norwegia przestała wydobywać to tu sie wszystko posypało... w tym i w zeszłym roku pozwalniano tysiące osób, wysłano na bezplatne urlopy częśc. np wlasciciel domu zeby zachowac pracę ma obnizone zerobki o 15% i musiał przejąć dodatkowo funkcje 3 osób ktore zwolniono... wiec presja jest zajebista...

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, *Magda* napisał:

No to nie wesoło :/

No a co jeśli znajdziesz tam pracę? Przeprowadzka?

Tak, całkiem możliwe.. :) jeśli nie znajdę pracy do nowego roku to w lutym będę chyba musiała zjechać z psami n a około rok do Polski... także fajnie by było coś znaleźć...

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, angineuuka napisał:

Masza śliczniutka :) U mnie na osiedlu tez jest malamutek, tez wiekowy(chyba tez 11 właśnie ). I z bardzo podobnym imieniem - Dasza :D 

No widzisz, fajnie :) bo malamuty to super psy są :) 

 

Dobra kochani ja się żegnam na jakiś czas, nie wiem kiedy wracam. Wszystko zależy od kierownika,  z którym jutro będę rozmawiać. Zdjęć na pewo będzie sporo bo tereny, w które jadę są cudownie piękne, totalne zadupie więc musi być ślicznie :) psy zostają pod opieką Bartka, więc już za nimi tęsknię.. Hiro chyba coś przeczuwa bo od wczoraj nie odstepuje mnie na krok, jakby chciał mnie zatrzymać...

Laptopa nie zabieram więc będę tylko dorywczo korzystać ze sprzętu znajomych, więc zdjęć im tam zrzucać nie będę.

Miejscowość, w której bedę mieszkać nazywa sie Eggedal, w regionie Buskerud, kto ciekawy to może sobie wygooglać :)

Wyruszam pociągiem o 9:13 a w Kongsberg będę po 15, potem godzina z hakiem czekania na tych znajomych, u ktorych będę mieszkać. Jak się nie uda to wrócę w przyszlym tygodniu, a jak się uda to nie wiem kiedy...

Pozdrawiam was ciepło.. J. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...