Jump to content
Dogomania

Quincy, Hiro i Masza - Norweska przygoda


jolkablaszczyk

Recommended Posts

Ja staram sie motywować jednym blogiem... codzienniefit.pl  lubie podejście blegerki tam piszącej. ma sporo planów treningowych, pisze z głową i zdrowym odzywianiu i jak dbać o zdrową sylwetkę itp.... jako nieliczna ma o tym pojecie i czesto obala krażące różne "fit" mity....

Kupilismy wczoraj Hiro  zabawkę z ktorej wypadają smaki jak sie ją odpowiednio potrąci nosem bądź łapą, szybko zakumał o co chodzi i teraz ma sie czym zając jak my nie mamy na to czasu. 

Wykąpałam kilka dni temu Maszę, więc teraz nie posmiarduje i jest gotowa na zimowe obrastanie. jeszcze ją do końca zczesuje, żeby usunąć resztę martwego włosa.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

O 11.10.2016 o 17:44, dwbem napisał:

Skąd ja to znam. Też mam za dużo kilogramów ale kocham słodycze i choć ograniczam to też trudno zrzucic więcej niż kilo. Ale w moim wieku to już normalne niestety.

A piesy śliczne jak zawsze.

Niestety ze zwolnieniem metabolizmu z wiekiem to prawda, kiedyś starczył tydzień i 4 kg mniej (wystarczyło trochę się ograniczyć). Teraz 4 kg to chyba w miesiąc chudnę.:P DWBEM w pewnym wieku odchudzanie nie służy, schudniesz 5 kg a na twarzy pięć lat więcej, więc nie martw się tymi kilogramami (twarz pulchniejsza jest gładsza :)))

Link to comment
Share on other sites

No fakt, nikt nie wierzy, że mam tyle lat, wyglądam na co najmniej 6 lat mniej bo zmrszczek prawie nie mam. A tuszą się za bardzo nie martwię, nie jest aż tak duża, spotykam dziewczyny grubo przed 30-tką trzy razy grubsze ode mnie.

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, dwbem napisał:

No fakt, nikt nie wierzy, że mam tyle lat, wyglądam na co najmniej 6 lat mniej bo zmrszczek prawie nie mam. A tuszą się za bardzo nie martwię, nie jest aż tak duża, spotykam dziewczyny grubo przed 30-tką trzy razy grubsze ode mnie.

teraz to epidemia, młode matki po 20 w legginsach, krótkiej bluzce i wylewającym się tłuszczu

Link to comment
Share on other sites

wiem o czym mowa :D Mam znajomą ze szkolnych lat podstawówki, dziecko, mąż i jak pamiętam ją jako prawie że anorektyczkę tak po dziecku (przepraszam za określenie) ale spasła się okropnie :/

Ja to bym tak chciała się pozbyć tylko oponki z brzucha bo tak to wszystko jest ok... Ale chyba motywacji brak :P

Link to comment
Share on other sites

O 13.10.2016 o 16:10, mar....ka napisał:

Niestety ze zwolnieniem metabolizmu z wiekiem to prawda, kiedyś starczył tydzień i 4 kg mniej (wystarczyło trochę się ograniczyć). Teraz 4 kg to chyba w miesiąc chudnę.:P DWBEM w pewnym wieku odchudzanie nie służy, schudniesz 5 kg a na twarzy pięć lat więcej, więc nie martw się tymi kilogramami (twarz pulchniejsza jest gładsza :)))

Ale właśnie ta Marta z bloga codzieniefit.pl sporo pisze o tym ,że metabolizm moza skutcznie podkręcic jesli zauważymy że zwolnił. w zasadzie to w skrócie można powiedziec że chodzi o to, żeby regularnie przyprawiać sie o ... zadyszkę... przyspieszony puls, tętno....  wiadomo sposobow jest wiele, bieganie, pływanie, ćwiczeia itp.... bo niestety człowiek z wiekiem robi wszystko żeby właśnie się nie zasapać... a w praktyce wychodzi na to, że zadyszka sprawia, że metabolizm jest szybszy...wiec to nie jest o tyle kwestiawieku co przyzwyczajeń, ustabilizowanego stylu życia.... 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...