Jump to content
Dogomania

zdjątka naszych chartoli ;)


Tilia

Recommended Posts

  • Replies 500
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zamczysko :lol: :lol: trochę mały jak na zamczysko ;)

jenn, Kwadrat zwany Kwadratusem to był duży, czarny podpalany kundel, który mieszkał oficjalnie w Janowcu ale tak na prawdę pomieszkiwał to tu- to tam, u nikogo nie mieszkał dłużej jak kilka dni, taką miał naturę włóczęgi. Był bardzo spokojny, łagodny do ludzi i zwierząt, i bardzo kochliwy- jednak miał coś dziwnego w genach, bo większość dzieci wychodziłą zupełnie niepodobna do niego ani do mamy ;) nieźle był sprytny, potrafił się dostać do suczych kojców ;) Gerneralnie pies taki jakich wiele, najczęściej polegiwał na Rynku w Kazimierzu, wszyscy go głaskali, takich psów jest tam sporo, takich "półpańskich". Teraz wszyscy mówią, że jak się dotknie jego nosa to będzie się miało szczęście, dlatego ma taki wybłyszczony nochal :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

nie wiem gdzie Wam to wkleic bo poprostu rece mi opadaja jak takie newsy slysze; rzecz dotyczy chartow a nie mojej grupy 9 i gdyby bylo potweirdzenie i dowod czarno na bialym ze ta osoba wysyla takie smsy do innych hodowcow to dla mnie sie kwalifikuje do sadu zarowno kolezenskiego jak i normalnego za obraze i szkode na rzecz hodowli;
jak w ogloe cos takiego moze ludzim przychodzic do glowy;albo sa chorzy psychicznie albo calkiem niedowartosciowani;
cytuje:

" suka pusta gówniana suka to i pusta z gównianej hodowli u gówna (tu wykonywany zawod)dorównaj mi to pogadamy"

"gorący news bo pęknę ze śmiechu, lepszego newsa być nie mogło, gówniane krycie u gówna (tu nazwa hodowli)"

nie miesci mi sie to w glowie!!!!!!!!!!!

jesli osoba zajmujaca sie hodowla chartow czyta teraz swoje smsy to niech sie cieszy ze sprawa nie mnie dotyczy bo mam mozliwosci ukrocenia szybko takich praktyk! jesli srodowisko charciarzy tak wlasnie wyglada to serdecznie wspolczuje!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anna1']nie wiem gdzie Wam to wkleic bo poprostu rece mi opadaja jak takie newsy slysze; rzecz dotyczy chartow a nie mojej grupy 9 i gdyby bylo potweirdzenie i dowod czarno na bialym ze ta osoba wysyla takie smsy do innych hodowcow to dla mnie sie kwalifikuje do sadu zarowno kolezenskiego jak i normalnego za obraze i szkode na rzecz hodowli;
jak w ogloe cos takiego moze ludzim przychodzic do glowy;albo sa chorzy psychicznie albo calkiem niedowartosciowani;
cytuje:

" suka pusta gówniana suka to i pusta z gównianej hodowli u gówna (tu wykonywany zawod)dorównaj mi to pogadamy"

"gorący news bo pęknę ze śmiechu, lepszego newsa być nie mogło, gówniane krycie u gówna (tu nazwa hodowli)"

nie miesci mi sie to w glowie!!!!!!!!!!!

jesli osoba zajmujaca sie hodowla chartow czyta teraz swoje smsy to niech sie cieszy ze sprawa nie mnie dotyczy bo mam mozliwosci ukrocenia szybko takich praktyk! jesli srodowisko charciarzy tak wlasnie wyglada to serdecznie wspolczuje![/quote]

Nie wnikam,gdzie to umiescic ale na pewno nie pasuje to tutaj.... :-? Tu jest miejsce na fot.naszych czworonoznych towarzyszy zycia,a nie na slowne potyczki.....
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Śliczne macie te psiaki. Ja miałam 2 Charty Afgańskie. Czarny o imieniu Oskar niestety zginął :cry: ... Bardzo był usłuchany, ale instynkt był silniejszy i wpadł pod samochód bo się zapędził za kotem :( .
Miałam też Kremową charcice też Afgan [jasno brązowegą], ale niedawno odeszła.. :cry: . Miała już 14 lat i miała nowotwór z przeżutami :cry: . Nie chcieliśmy jej "kroić" bo była już staruszką i wet powiedział, że może tego nie przeżyć :cry: ...Miała na imie Ochara.
Teraz mam 2 Husky, ale w przyszłości kto wie może znowu zagoszczą u mnie Charciki - Afganki :) .
Niestety nie mam ich zdjęć na komputerze :-? .
Pozdrawiam serdecznie, będę częściej wpsać tutaj do was :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Marta..']Śliczne macie te psiaki. Ja miałam 2 Charty Afgańskie. Czarny o imieniu Oskar niestety zginął :cry: ... Bardzo był usłuchany, ale instynkt był silniejszy i wpadł pod samochód bo się zapędził za kotem :( .
Miałam też Kremową charcice też Afgan [jasno brązowegą], ale niedawno odeszła.. :cry: . Miała już 14 lat i miała nowotwór z przeżutami :cry: . Nie chcieliśmy jej "kroić" bo była już staruszką i wet powiedział, że może tego nie przeżyć :cry: ...Miała na imie Ochara.
Teraz mam 2 Husky, ale w przyszłości kto wie może znowu zagoszczą u mnie Charciki - Afganki :) .
Niestety nie mam ich zdjęć na komputerze :-? .
Pozdrawiam serdecznie, będę częściej wpsać tutaj do was :lol:[/quote]
może znajdzie się jakaś zagubiona foteczka afgana>>?? :modla:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Przepiękne foty obejrzałam wszystkie cudaaaa !!!! Może dla smaku i ja dodam kilka fotek moich charcików :D Uwaga dodaję raz dwa ...

[b]KOMETA I JEJ SYN ASTON[/b]
[img]http://www.psy.mgt.pl/psy/images/signatures/1602972083425fd5b8e0a63.jpg[/img]

[b]ASTON SYN KOMETY[/b][img]http://img142.echo.cx/img142/8589/komciazima8ch.th.jpg[/img]

[b] ... KOLEJNA FOTA ASTONA[/b]
[img]http://img209.echo.cx/img209/8923/00020553yg.th.jpg[/img]

[b]POWIEDZ "A" ...[/b]
[img]http://img138.echo.cx/img138/6501/00018474ky.th.jpg[/img]

[b]ASTON Z OJCEM ATTACHE-Borys[/b]
[img]http://img221.echo.cx/img221/6893/attacheaston023du.th.jpg[/img]

[b]KOMETA[/b]
[img]http://img181.echo.cx/img181/5121/komczepek0hk.th.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

przejzalam Wasza charcia galerie i jestem pod wrazeniem przepiekne psy widzialam i jestem szczerze zauroczona (od niedawna na puinkcie charcikow dostaje leTkiego zwichniecia, mimo ze nie oszukujmy sie jestem raczej molosowtym typem to charty robia na mnie neprawde wrazenie)

mam nadzieje ze nie bedziecie sie opuszczac i ze foteCki nowe beda calutenki czas :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...