Jump to content
Dogomania

Chimera

Members
 • Content Count

  165
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Chimera

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Podkarpacie
 1. Chimera

  CWC Krosno 9.05.2010

  Wielkie dzięki!
 2. Chimera

  CWC Krosno 9.05.2010

  Czy ma ktoś może zdjęcia z BOG gr X? Moja sunia zdobyła I miejsce a mi aparat padł :-(
 3. Zapraszam ponownie na moja strone [URL="http://www.chartypolskie.cso.net.pl/"][COLOR=#800080]http://www.chartypolskie.cso.net.pl/[/COLOR][/URL] Jest tam kilka nowych, ciekawych rzeczy i w niedlugim czasie tez sie cos nowego pojawi.
 4. [quote name='Canaveral-staff']a ja mam staffiki i kupiłam sobie borzoja,wspaniałe psy polecam każdemu kto może choć raz dziennie pójść z nim na łąkę lub pole aby zrobił sobie kilka kółek,to jest wspaniały widok,po za tym pies niekonfliktowy ,kocha ludzi każdego wita na ulicy jak dobrego kolegę,opanowany,ostrożny jeszcze nigdy nic w domu nie strącił,przy tym jest piękny i dostojny serdecznie polecam >[/quote]</p> Z jakiej hodowli pochodzi Twoj borzoj? Pamietaj jednak kiedy samiec zacznie dojrzewac to moze juz nie byc tak przyjazny zwlaszcza do innych samcow.
 5. Tygrysek to chart polski?
 6. Chimera

  Zapytanie

  Owszem są rasy, które nie nadają się do trzymania w bloku, ale tu była mowa konkretnie o cp. Ty zaś poruszasz szereg innych problemów związanych z psami. Idąc tym tropem myślenia łatwo dojść do przekonania, że należy wprowadzić zakaz trzymania w miastach psów większych niż pekińczyk oraz że duży pies (cp) to luksus i żeby go posiadać trzeba wykazać się odpowiednim poziomem życia no i oczywiście czasem żeby zapewnić psu wszystko co mu potrzebne. Ja mam na ten temat całkowicie odmienne zdanie bo nie lubie radykalnych i skarajnych poglądów.
 7. Chimera

  Zapytanie

  Blanka nie wiem po co wpadasz w taki oficjalny ton, znamy się przecież nie od dziś i po prostu jestem zdziwiona nagłą zmianą w Twoich poglądach i to zmianą w kierunku radykalnym. Dobrze wiesz, że planuję przenieść się na wieś nie dlatego, że uważam, iż cp w bloku się męczy czy nie mam odpowiednich terenów spacerowych, bo jest wrecz przeciwnie, tylko dlatego, że marzy mi się ich większa ilość i hodowla. Jest chyba dla każdego oczywiste, że to czy pies będzie szczęśliwy zależy tylko od jego właściciela. Zarówno w bloku na kanapie jak i na wybiegu przed budą czy w ogródku pies będzie umierał z nudów, jeśli nie zapewni mu się odpowiednich spacerów i możliwości wybiegania się. Osobiście uważam, że najlepsze warunki dla cp to dom ze sporym ogrodem, gdzie pies będzie miał swoje miejsce i będzie spędzał czas w ciągu dnia gdy właścicieli nie ma lub są zajęci, a potem może swobodnie wejść do domu i rozłożyć się na kanapie :-))) Oczywiście przy jednoczesnym zapewnieniu odpowiedniej dawki spacerków w teren.
 8. Chimera

  Zapytanie

  Blanka a od kiedy Ty uważasz, że trzymanie psów w bloku jest niehumanitarne i złe??? Sama tak kiedyś mieszkałaś i przecież sprzedajesz swoje szczenięta osobom nieszkającym w bloku, w mieście.
 9. Chimera

  Chart perski saluki

  Masz moze zdjęcia przyszłych rodziców?
 10. Chimera

  Chart perski saluki

  A Kreseczka jak ma rodowodowo? No i kto jest tatusiem zapowiadanego miotu?
 11. A gdzie można zobaczyć rodowód?
 12. Chimera

  Charty Polskie

  [quote name='Dagi'] A ten chart z lat 90 to z Gdańska Majki Bruskiej OŻENEK z Wielgowa no chyba ,że się mylę ;)[/quote] Wiesz, że jest to bardzo prawdopodobne, bo coś pamiętam, że pies był z pomorza i umaszczenie miał bardzo jasne.
 13. Chimera

  Charty Polskie

  A mnie się przypomniało, że na początku lat 90' widziałam w programie 'Podaj łapę' wyszkolonego charta polskiego, który prezentował skoki i inne rzeczy na komende. Pamiętam, że prowadzący mocno podkreślał, iż nie jest prawdą, że cp nie można wyszkolić :lol: . Niestety nie wiem co to był za pies.
 14. Chimera

  Charty Polskie

  No prosze, Łajdak Celerrimus i Litwa Pogoń z Klanu Kusego, to prekursorzy szolonych chartów:multi: Dziękujemy bardzo za informacje!!!
 15. Jest gdzieś temat ze zdjęciami z Głogowa?
×
×
 • Create New...