Jump to content
Dogomania

Chimera

Members
 • Content Count

  165
 • Joined

 • Last visited

About Chimera

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Podkarpacie
 1. Chimera

  CWC Krosno 9.05.2010

  Wielkie dzięki!
 2. Chimera

  CWC Krosno 9.05.2010

  Czy ma ktoś może zdjęcia z BOG gr X? Moja sunia zdobyła I miejsce a mi aparat padł :-(
 3. Chimera

  Linki na temat chartów

  Zapraszam ponownie na moja strone [URL="http://www.chartypolskie.cso.net.pl/"][COLOR=#800080]http://www.chartypolskie.cso.net.pl/[/COLOR][/URL] Jest tam kilka nowych, ciekawych rzeczy i w niedlugim czasie tez sie cos nowego pojawi.
 4. Chimera

  6-cio tygodniowy Tygrysek :)

  Tygrysek to chart polski?
 5. Chimera

  Zapytanie

  Owszem są rasy, które nie nadają się do trzymania w bloku, ale tu była mowa konkretnie o cp. Ty zaś poruszasz szereg innych problemów związanych z psami. Idąc tym tropem myślenia łatwo dojść do przekonania, że należy wprowadzić zakaz trzymania w miastach psów większych niż pekińczyk oraz że duży pies (cp) to luksus i żeby go posiadać trzeba wykazać się odpowiednim poziomem życia no i oczywiście czasem żeby zapewnić psu wszystko co mu potrzebne. Ja mam na ten temat całkowicie odmienne zdanie bo nie lubie radykalnych i skarajnych poglądów.
 6. Chimera

  Zapytanie

  Blanka nie wiem po co wpadasz w taki oficjalny ton, znamy się przecież nie od dziś i po prostu jestem zdziwiona nagłą zmianą w Twoich poglądach i to zmianą w kierunku radykalnym. Dobrze wiesz, że planuję przenieść się na wieś nie dlatego, że uważam, iż cp w bloku się męczy czy nie mam odpowiednich terenów spacerowych, bo jest wrecz przeciwnie, tylko dlatego, że marzy mi się ich większa ilość i hodowla. Jest chyba dla każdego oczywiste, że to czy pies będzie szczęśliwy zależy tylko od jego właściciela. Zarówno w bloku na kanapie jak i na wybiegu przed budą czy w ogródku pies będzie umierał z nudów, jeśli nie zapewni mu się odpowiednich spacerów i możliwości wybiegania się. Osobiście uważam, że najlepsze warunki dla cp to dom ze sporym ogrodem, gdzie pies będzie miał swoje miejsce i będzie spędzał czas w ciągu dnia gdy właścicieli nie ma lub są zajęci, a potem może swobodnie wejść do domu i rozłożyć się na kanapie :-))) Oczywiście przy jednoczesnym zapewnieniu odpowiedniej dawki spacerków w teren.
 7. Chimera

  Chart perski saluki

  A Kreseczka jak ma rodowodowo? No i kto jest tatusiem zapowiadanego miotu?
 8. Chimera

  Chart perski saluki

  [quote name='cisa&fritz']...mysle, ze na przestrzeni kilku lat bedziemy ich mieli w Polsce znacznie wiecej. A.[/quote] Być może tak właśnie będzie :) jest kilka młodych fajnych suczek, które pewnie wejdą do hodowli.
 9. Chimera

  Chart perski saluki

  To jest bardzo dziwne dla mnie, że saluki jakoś nie mogą zdobyć w Polsce większej popularności. Przecież są piękne i niezwykle efektowne, a przy okazji ich pielęgnacja nie jest tak trudna i uciążliwa jak np. u afgana.
 10. Chimera

  Charty Polskie

  [IMG]http://img58.imageshack.us/img58/7286/twispinsmokyjoeim8.jpg[/IMG] Bogarka to jest ten pies.
 11. Chimera

  Linki na temat chartów

  Duża fotorelacja z ringu chartów polskich z wystawy światowej w Pozaniu [URL]http://www.chartypolskie.cso.net.pl/[/URL] Zapraszam!!!
 12. Chimera

  Antoninek

  [quote name='Marysia_i_gończy']Ktoś prosił o charty? :) Niestety polskich nie mam :cry: [img]http://img248.imageshack.us/img248/8656/imgp32790kn.jpg[/img][/quote] A to jest właśnie młoda charcica polska Duszka Arcturus :D .
 13. Chimera

  Antoninek

  Ja również dziękuje za charty, szczególnie polaki! :D
 14. Chimera

  CHOJNICE 7.07.2005

  A ja prosze pięknie o stawke chartów polskich :)
 15. Chimera

  Warszawa międzynarodówka 9-10 lipca

  Czy ktoś ma jakieś wieści z charcich ringów?
×