Jump to content
Dogomania

Koty w potrzebie, które stanęły na mojej drodze...


Ferox

Recommended Posts

Proszę o przesłanie na PW numeru konta do wpłat :)

Dla kociaczków 118 zł 90 gr z bazarku :)

Podaję link do bazarku :)

http://www.dogomania.com/forum/topic/147252-fashion-by-milady-edycja-iv-z-nowo%C5%9Bciami-zapraszamy-1306-2000/#entry16248431

a jak pieniążki dolecą pięknie proszę o potwierdzenie również na bazarku :) Dziękuję :)

wróciłam i nadrabiam szybciutko zaległości :) pieniążki powinny byc już na koncie :) pięknie proszę o potwierdzenie abym mogła zamknąc bazarek :) link powyżej :) dziękuję :* :)

Link to comment
Share on other sites

Proszę o przesłanie na PW numeru konta do wpłat :)

Dla kociaczków 118 zł 90 gr z bazarku :)

Podaję link do bazarku :)

http://www.dogomania.com/forum/topic/147252-fashion-by-milady-edycja-iv-z-nowo%C5%9Bciami-zapraszamy-1306-2000/#entry16248431

a jak pieniążki dolecą pięknie proszę o potwierdzenie również na bazarku :) Dziękuję :)

wróciłam i nadrabiam szybciutko zaległości :) pieniążki powinny byc już na koncie :) pięknie proszę o potwierdzenie abym mogła zamknąc bazarek :) link powyżej :) dziękuję :* :)

Link to comment
Share on other sites

wróciłam i nadrabiam szybciutko zaległości :) pieniążki powinny byc już na koncie :) pięknie proszę o potwierdzenie abym mogła zamknąc bazarek :) link powyżej :) dziękuję :* :)

Martiko, sprawdzałem przed chwilą konto, ale pieniążki jeszcze nie doszły.  Jak tylko dotrą dam znać ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dziś kociaki odwiedziła Ciocia Little_My :) Przywiozła paczkę z super jedzonkiem dla naszego rekonwalescenta :)

DSCF5024.jpg

 

i spędziła dużo czasu z dziećmi w przedszkolu :D Wszystkie kociaki lgnęły do Cioci, wszystkie wyprzytulała i wygłaskała, ale chyba najbardziej chwycił ją za serce Tygrysek i Sandi. A Anetka okazała się bardzo całuśną kotką :)

DSCF4949.jpg

 

Ciociu Litle_My, bardzo dziękujemy :wub:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dziś kociaki odwiedziła Ciocia Little_My :) Przywiozła paczkę z super jedzonkiem dla naszego rekonwalescenta :)

DSCF5024.jpg

 

i spędziła dużo czasu z dziećmi w przedszkolu :D Wszystkie kociaki lgnęły do Cioci, wszystkie wyprzytulała i wygłaskała, ale chyba najbardziej chwycił ją za serce Tygrysek i Sandi. A Anetka okazała się bardzo całuśną kotką :)

DSCF4949.jpg

 

Ciociu Litle_My, bardzo dziękujemy :wub:

 

O tak, zdecydowanie Tygrysek skradł moje serce. Sandi też. Anetka w sumie też, bo taka całuśna :)

Feniks to cudowny koteczek, biedak dla własnego dobra musi siedzieć w klatce :( A wypuszczony z klatki od razu przychodzi się łasić i główkę pcha pod rękę żeby go głaskać. Takie biedne, skrzywdzone zwierzę nadal potrafi kochać człowieka.

Ludzie powinni się wstydzić za to, że doprowadzili go do takiego stanu i zostawili, Gdyby Krzyś go nie uratował, to pewnie już by tego przytulaska nie było. Ludzie są milion razy gorsi od pozostałych zwierząt.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Ludzie powinni się wstydzić za to, że doprowadzili go do takiego stanu i zostawili, Gdyby Krzyś go nie uratował, to pewnie już by tego przytulaska nie było. Ludzie są milion razy gorsi od pozostałych zwierząt.

 

Gdzieś kiedyś przeczytałam, że psy to wspaniali ludzie, a ludzie to... wściekłe psy. Duuuuuużo w tym prawdy, niestety i naprawdę często trzeba się wstydzić za przynależność do tego gatunku :(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Gdzieś kiedyś przeczytałam, że psy to wspaniali ludzie, a ludzie to... wściekłe psy. Duuuuuużo w tym prawdy, niestety i naprawdę często trzeba się wstydzić za przynależność do tego gatunku :(

Kiedyś mój mały piesek przestraszył chłopca na podwórku. Przestraszył a nie ugryzł, jak twierdzili rodzice i czemu zaprzeczył lekarz.

Ale i tak psina musiała być poddana obserwacji (!) i ileś tam razy musiałam z nią jeździć do weta.

Była to czysta "życzliwość" sąsiedzka, bo chłopcu nic się nie stało i nawet miał dobrą zabawę, że jest w centrum zainteresowania dorosłych.

Na zakończenie wizyt, po wypisaniu stosownego zaświadczenia wet stwierdził, że "wścieklizna" częściej występuje u ludzi niż u zwierząt.

Bardzo mi się to spodobało  :) i wiele w tym prawdy niestety :(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...