Jump to content
Dogomania

Na cito potrzebne wsparcie na ratowanie owczareczki Sary.Każda pomoc na wagę złota.


Recommended Posts

Piekne Andziu.Szkoda tylko ze mi zarzucilas to czego nigdy nie robilem.Ale spoko.Trudno czasami nie odniesc wrazenia ze kazdy dorabia sie na psach.Ja odpuszczam i pozdrawiam.Sarunia kwitnie :)

Tak samo probowali wmowic ,ze chce zagarnac kase za Kochanego Roja .Niby jak??? Przeciez konto nalezalo do  fundacji.Moze stad boli podwojnie.Niewazne.Wiadomo jak jest.Wszedzie sa szuje.Dlatego odpuszczam i szczerze pozdrawiam.Dlatego Cie szanuje bo wiem ze pomagasz zwierzakom .Tyle w temacie .

Link to comment
Share on other sites

ja też bym nie robiła...tylko u Anety w hoteliku psy są różne i często nieciachane...juz teraz ma wesoło :(

 

a my mamy kolejną sunię szukającą domu i...suka miała wypadek, w bylym domu nic nie zrobiono, miednica się krzywo zrosła i potrzebuje operacji resekcji glowki kości udowej, a przede wszystkim leczenia uszu i łapy...

 

Andzia - ma ok. roku- gdyby ktoś szukał, chcial przygarnąć to pamietajcie

 

11836764_1514175125494640_65043236555478

 

łapa

 

11695824_999174733449767_888295050589756

Link to comment
Share on other sites

Wracając do sterylki Sary, to lepiej byłoby pomóc w kastracji samców, ktore trafiaja do hoteliku Anety.

Sary nie narazajcie na kolejny zabieg. Tymbardziej, ze przeciez cały czas jej zycie jest zagrozone.

 

Belu, to mogą być "ludzkie" psy. I nie życzą sobie właściciele kastracji.

Ale też w jej przypadku zrobiłabym wyjątek od zasady. Jednak z jakąs gwarancją, że się nie przytrafi, bo to było by tragiczne.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

Belu, to mogą być "ludzkie" psy. I nie życzą sobie właściciele kastracji.
Ale też w jej przypadku zrobiłabym wyjątek od zasady. Jednak z jakąs gwarancją, że się nie przytrafi, bo to było by tragiczne.


No tak, masz racje. NIe miałam rozeznania jakie psy sa w hoteliku.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...