Jump to content
Dogomania

FAZI ODSZEDŁ ZA TĘCZOWY MOST....


Zofija

Recommended Posts

Fazi duży, piękny pies... Do cieszyńskiego schroniska trafił 1 kwietnia 2015 roku...

Stan jego psychiki jest fatalny....Fatalny...

Praktycznie nie reaguje już na nic. Nawet nie reaguje na podejście człowieka do kojca, siada mu całkowicie psychika. Stoi i patrzy w ziemię. Nie reaguje na zawołanie....

 

To ogromny pies, ale bardzo wrażliwy, za wrażliwy.... Jeśli nie pomożemy, to  odejdzie... Ze smutku, z rozpaczy,z tęsknoty, z niezgody na los bezpańskiego, porzuconego psa...

 

POMOC MEGA MEGA POTRZEBNA NA JUŻ!!!
 

Kontakt w sprawie Faziego:
Fundacja „Lepszy Świat”
Zosia: 508-063-271 e-mail:
[email protected]<script cf-hash='f9e31' type="text/javascript"> /* */</script>
Ania 699-682-482, e-mail: [email protected]

 

Fazi:

022f77f1a5c93525med.jpg

ad3c85979937895bmed.jpg

29127cbeb564c658med.jpg

Link to comment
Share on other sites

Napisalam juz do Skarpety, ale trzeba czekac na decyzje. Sadze, ze pozytywna, ale jednak...

Zadzwonie jeszcze do kierownictwa i porozmawiam. Zosiu szukaj hotelu !

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/117529-skarpeta-owczarkowa-dla-bezdomnych-cywil%C3%B3w-szarik%C3%B3w-rex%C3%B3w-i-alex%C3%B3w/page-221#entry16179474

 

Zosiu, jesli mozesz wrzuc tam jego zdjecie, Ja nie potrafie, bo korzystam z kompa corki, a tam wszystko jest inaczej !!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Biedaku, aż tak cierpisz, że żyć nie chcesz...

 

I pomyśleć, że są ludzie, którzy uważają, że pies nie ma uczuć wyższych, tylko instynkt, wyoczone zachowanie itp...

 

Oby udało się mu pomóc!!!!

Choć nie mam wielkiego doświadczenia z onkami i w mieszkaniu małą jędzowatą (do psów) sunię, to gdyby nie było innej możliwości , to niechby przyjechał do mnie, dokąd nie znajdzie lepszego miejsca. 

Link to comment
Share on other sites

Tutaj wpisuję deklaracje dla Faziego.

 

Deklaracje jednorazowe:

 

Zofija - 50zł jednorazowo

ewa gonzales - 40zł jednorazowo

siostra nilsson - 100zł jednorazowo

ewunian - 50zł jednorazowo

zachary - 100zł jednorazowo

gosia-olin - 100zł

razem= 440,00zł

 

Deklaracje stałe:

 

asl-10zł stałej deklaracji

mdk8 - 10zł stałej deklaracji

gosia-olin- 50zł

 

razem= 70zł

DZIĘKUJĘ!!!

 

Szukam dalej...

Link to comment
Share on other sites

Martika, Emilia ma za drogo... Mam rezerwację w hoteliku pod Częstochową - 12 zł za dzień z jedzeniem. Szukam jeszcze czegoś bliżej. Ale rezerwację już mam!!! 

kurcze :( żaden tańszy hotelik nie przychodzi mi do głowy :( wspomożemy na pewno z yolanovi chłopaka bazarkiem. A może ktoś by mógł na start zorganizowac chłopakowi bazarek cegiełkowy ? :(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jeżeli chodzi o hotelik to 12 zł za dobę pod Częstochową i czekam na decyzję Pani Justyny, która ma domowy, płatny dt.. Szukam też w naszych okolicach, ponieważ Fazi jest taki cudny... I w ogóle takie duże psy i takie wrażliwce zarazem,rozwalają mi serce...I jest podobny do mojej Sambuni, które jest za TM, a która była z dogo... Tak tu trafiłam...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...