Jump to content
Dogomania

Lisio za TM :((( Żegnaj psiaku kochany...


Recommended Posts

Drogie Lisiowe cioteczki,

z ostatniego bazarku, który Myszka i Agusia zrobiły dla Liska, Myszka przelała mi 196,40 zł. Z pieniędzmi, które Lisio miał na kocie, wyszło równo 300 zł, które właśnie przelałam Kasi jako zapłatę za pobyt Lisia w hotelu w ostatnim miesiącu.

Na kocie Liska 0 zł, wszystko zostało rozliczone. Ponieważ ostatnio bywałam na Dogo wyłącznie jako Liskowy skarbnik, więc teraz nic mnie już tu nie trzyma. Żegnam się więc z Wami i jeszcze raz dziękuję za wszystko, co dla Liska zrobiłyście.

Pozdrawiam gorąco, Aldona.

Link to comment
Share on other sites

Nie zaglądałam dawno na dogo, dopiero dziś zobaczyłam na koncie zwrot mojej składki na Lisia :(

Oczy zrobiły mi się mokre, tyle lat towarzyszyłam mu wirtualnie, pamiętam, jak był biedny i jak odżył u Kikou..... miał kilka lat dobrego życia, mam nadzieję, że zapomniał co było wcześniej.

Wielkie dzięki Kasiu za opiekę nad Liskiem <3 my coś tam wpłacamy, ale to Ty dałaś mu opiekę i dom. W gruncie rzeczy to szczęściarz był z tego naszego Lisia.

Żegnaj Lisiu [*]

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witajcie po długiej przerwie. Wpadłam na chwilę zobaczyć co u Lisia, a tu taka przykra wiadomość. 

Przepraszam za brak wpłat. Ostatnie lata są dla mnie ciężkie ze względu na zmianę sytuacji osobistej i zawodowej. Staram się doraźnie pomagać, póki co. 

Jesteście wspaniałe! Całym sercem Was podziwiam za konsekwencję i zaangażowanie. 

Mam nadzieję, że i ja będę kiedyś mogła powrócić do Dogomaniackiej aktywności. 

Żegnaj Lisiu kochany! 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.03.2019 o 11:10, bela51 napisał:

Biedny staruszek.  [*]

Dobrze, ze przez ostatnie lata miał Ciebie , Kasiu.

miałam możliwość poznania Lisia, gdy był u Kasi - wówczas jeszcze dziarski i energiczny..... dzisiaj ze smutkiem czytam, że odszedł Lisiniek :( :(

Kasiu - przytulam Cię mocno, wiem, jakie trudne są te pożegnania <3

Lisiu [*]  biegaj za TM młody i  zdrowy, razem ze wszystkimi naszymi ukochanymi, które ciebie tam powitały...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...