Jump to content
Dogomania

Lisio za TM :((( Żegnaj psiaku kochany...


Recommended Posts

Brzośko Kasia przesłała mi kolejny rachunek za Karsivan.

Prosiła, żeby przelew zrobić na konto lecznicy, które jest na rachunku

 

Już płacę Myszko :)

 

 

Dziewczyny wiecie moze jak mozna zapisywac sobie watki?

Lisiaczku dawno do Ciebie nie zagldalam.....

 

 

Na górze po prawej stronie masz "śledź temat" - klikasz, wybierasz jak często chcesz mieć wysyłane powiadomienia i już :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dziewczynki wiecie może, jak znaleźć wątki, które do tej pory był w tej tak zwanej zawartości, a wcześniej były to chyba subskrypcje? Klikam na wszystko, szukam, ale nie mogę znaleźć żadnych wątków, które czytałam, albo na których pisałam :(

Na szczęście Lisia odnalazłam po prostu w dziale, bo wiedziałam, gdzie jest.

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Ajula napisał:

Dziewczynki wiecie może, jak znaleźć wątki, które do tej pory był w tej tak zwanej zawartości, a wcześniej były to chyba subskrypcje? Klikam na wszystko, szukam, ale nie mogę znaleźć żadnych wątków, które czytałam, albo na których pisałam :(

Na szczęście Lisia odnalazłam po prostu w dziale, bo wiedziałam, gdzie jest.

Kochana spróbuj wejść w swój profil, w zakładkę moja aktywność ( prawy górny róg strony)

Tam w zakładce posty, powinnaś te wątki odnaleźć.

 

Jeśli oczywiście nie masz tych wątków w zakładce obserwowana zawartość.

Link to comment
Share on other sites

Lisiuńka pozdrawia :)   przy takim uroczym śnieżku jaki się pojawił właśnie chce się chłopakowi nawet trochę więcej wychodzić

trzyma się, odpukać,  mój słodki, łyka bez szemrania swoje codzienne porcje tabletek i czuje się zupełnie nieźle

P1120665.thumb.JPG.0f8a64a7ee8efd1cbc092

P1120664.JPG

P1120666.JPG

P1120643.JPG

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kochany Lisiaczek:):)

Dziękujemy Kasiu za zdjęcia.

Spojrzenie takich psich staruszków, to jak spojrzenie starych mądrych (ale tylko tych dobrych) ludzi z bagażem doświadczeń.

Na pewno Lisio woli zimę (zwłaszcza, że po spacerku wraca do ciepełka) niż upały:):)

Link to comment
Share on other sites

tak, te upały w sierpniu dały się strasznie we znaki Lisiowi... już się naprawdę o niego bałam... teraz jest mu dużo lepiej, a jeśli chodzi o spacery to u nas jest tak że w cieplejsze miesiące cały czas są drzwi pootwierane wszystkie (no chyba że nikogo nie ma) a w zimie psinki używają tych takich  klapek - psich drzwiczek. Znaczy te bystre dziadeczki, bo jest kilka które nie potrafią same wyjść i wrócić, te muszę wynosić. Ale Lisiuńka jest ciągle bystry chłopaczek. Tylko że głuchnie, w tym roku to już nawet wystrzałów się nie bał.... bo większości nie słyszał ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...