Jump to content
Dogomania

Lisio za TM :((( Żegnaj psiaku kochany...


Recommended Posts

dzięki Mysza, znalazłam, ale humoru mi to i tak nie poprawiło...
Między innymi również przez takie techniczne problemy ludzie uciekają na fb, a ja wolałabym na dogo zostać.



Ja tez zdecydowanie wole Dogo, pomimo tego, ze sie zmieniło i na pewno nie na lepsze.
Na FB poruszam sie jak dziecko we mgle.
No cóż jest nas mniej, ale musimy dawać radę!
Nigdy nie mowię nigdy, ale na FB raczej sie nie przeniosę.
Link to comment
Share on other sites

Lisienku zagladam z caluskami i pozdrowieniami 0heart.gif

brzosiu 

ja nic nie wplacalam jeszcze prawda?

boc mi sie mylnie juz czasem 

tyle tych bidaczkow 

pozdrawiam scisakm 

 

edit 

brzosiu przed chwilka wyslalam 10 zl 

deklaracja za lipiec 

Link to comment
Share on other sites

Kochani, prosze o przypomnienie mi lisiowego konta. Nie moge odnalezc...

Zaraz Ci prześlę :)

 

 

Lisienku zagladam z caluskami i pozdrowieniami 0heart.gif

brzosiu 

ja nic nie wplacalam jeszcze prawda?

boc mi sie mylnie juz czasem 

tyle tych bidaczkow 

pozdrawiam scisakm 

 

edit 

brzosiu przed chwilka wyslalam 10 zl 

deklaracja za lipiec 

 

Dziękujemy! Jak tylko wpłynie zaznaczę w rozliczeniu :)

Link to comment
Share on other sites

w sumie u nas codziennie coś się dzieje, brakuje rąk i czasu żeby opisywać ....

 

ale! od kwietnia chodzimy z Lisiuńką po lekarzach i szukamyprzyczyny  dlaczego chłopak zaczął brzydko dyszeć, najpierw dostał na to sam karsivan, znaczącej poprawy nie było, potem poszukiwano przycyny w serduszku ale ekg nie było tragiczne, nawet nie jest bardzo powiększone serce, a dzisiaj właśnie byłiśmy na zdjęciu rtg... też nic niepokojącego nie wykryto, w sumie jak na jego wiek, wyglądało zaskakująco dobrze, doktorzy wet skłaniają się ku teraz ku teorii że to chyba oskrzela pozwężane, zwapniałe?  na skutek jakiś nieleczonych infekcji z młodości, dostał dzisiaj lek mocno rozszerzający te oskrzela i mamy znowu w środę do kontroli przyjść, fotki zrobimy.. przydałaby się jakaś dobra wróżka która by wpadła do nas i wszystkim psiakom porobiła zdięcia.

 

Jak były te ekstremalne upały to zamykałam wszystkie staruszki w domu a Lisia to już chowałam w najchłodniejszym pomieszczeniu w domu,  a on jest taki grzeczny, leżał bez sprzeciwu grzeczniutko, nawet sie nie kręcił, jakby rozumiał że to dla jego dobra, dopiero wieczorkiem znowu starszaki mogły latać po podwórku...bo w dzień było niemożliwie...

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy Kasi za wieści:)

Dobrze, że nic w serduchu nie wyszło, ale Lisio swoje w życiu przeszedł, kto wie jakie infekcje.

Strasznie do Ciebie ode mnie daleko i ciężko za dobrą wróżkę robić:(

W takie upały to psiakom, a zwłaszcza starszym najlepiej w domu:)

 

 

Z bazarku który robiłyśmy z AgusiąP poleciało do Lisia 260 zł.

http://www.dogomania.com/forum/topic/147336-koniec-rozliczamy-nowe-i-u%C5%BCywane-dla-du%C5%BCych-i-ma%C5%82ych-do-22062015-godz-2200/

Bardzo dziękujemy wszystkim kupującym

Aldonko potwierdź na wątku bazarkowym jak dolecą

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Kasiu za informacje :)

Kurcze, ciekawe co to się do Lisia przyplątało za świństwo :( Jak nie wiadomo co, to nie wiadomo czym leczyć :(

Potrzebujesz pieniędzy na weta??

 

Myszko, potwierdzę wpłatę, oczywiście :)

Jeszcze konto Lisia na plusie, ale chyba niezbyt długo :(

Czy dałybyście z Agusią radę zrobić kolejny bazarek? Mam trochę ciuchów od koleżanek, a Wasze bazarki cieszą się chyba obecnie największą popularnością na dogo ;)

Link to comment
Share on other sites

Moja Janka tez dyszy :(

Przebadałam gruntownie ( echo serca, usg jamy brzusznej, krew ) Nic nie wyszło oprócz niedoczynnosci tarczycy.  Od 2 miesiecy bierze hormony ale nie widze zmian. Troszke schudła, ale dalej dyszy.

Jankia ma 12 lat ( co najmniej) wiec chyba wiek zblizony do Lisia.  Czy wszystkie stare psy tak mają ??? Czy to objaw jednak jakiejs choroby ???

Link to comment
Share on other sites


Czy dałybyście z Agusią radę zrobić kolejny bazarek? Mam trochę ciuchów od koleżanek, a Wasze bazarki cieszą się chyba obecnie największą popularnością na dogo ;)

Aldonko oczywiście, że zrobimy, napisz mi czy dasz radę cyknąć zdjęcia i wysłać, czy wyślesz nam paczkę

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Aldonko oczywiście, że zrobimy, napisz mi czy dasz radę cyknąć zdjęcia i wysłać, czy wyślesz nam paczkę

 

Jak coś ja chętnie cyknę fotki i zrobię opisy, nie ma sprawy!

Zdecydujcie dziewczynki, jak Wam wygodniej!

 

Cudnie kochane jesteście!!!

Szczerze mówiąc wolałabym wysłać rzeczy, bo fotki na manekinie, które Agusia robi, są zdecydowanie fajniejsze :D

 

Wieczorem wyślę do Was pw.

Link to comment
Share on other sites

po kolejnych konsultacjach i kolejnym ekg ostatecznie Panowie Wet orzekli że Lisiaczek ma "niedomaganie" (skrót myślowu - nie umiem powtórzyć co dokładnie) lewego przedsionka i te zwapnienia w płuckach ostatecznie ma brać ten KArsivan 4 tabl na dobę , Fortecor , Calcort i Koenzym Q.  Sam psiunio ma się przyzwoicie chociaż ciągle ciut dyszy. Mam rachunki na 85,- i  30,- zł za badania ale dojdzie jeszcze Karsivan . 

 

f00f5cdccd398493gen.jpg

5035b7a219795df4gen.jpg

caf129fad0584516gen.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dzięki wielkie Kikou za zdjęcia naszego słodziaka :)

I dobrze, że wiadomo co mu jest, teraz można leczyć i mu ulżyć.

Przeleję Ci dziś za badania, a jak będziesz wiedziała ile za lek to daj znać.

 

 

Bela51 - dziękuję za podniesienie wpłaty stałej!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...