Jump to content
Dogomania

Śmierć już na mnie czeka.. cukrzyca.. W najlepszym domku na świecie, a ja tęsknię...


ulvhedinn

Recommended Posts

Bo ja tak biegam ostatnio . Właśnie dzwoniła teściowa , że z teściem bardzo żle :shake: Muszę jechać do szpitala . Czekałam na jakiś sygnał od Was . Tanitka wczoraj powiedziała , że ma już 2 psy do transportu , i nie weżmie Kobiego bez kontenerka . Dzwoniłam do Agnieszki , mówiła że da znać . Miałyśmy się wszystkie spotkać w miejscu zabrania psów . Agnieszka nie dzwoniła . To chyba znaczy , że Kobi nie jedzie :roll: Ja naprawdę muszę już iść do szpitala .
Znaczy , że stetryczały , zgryżliwy szczoch zostaje .No cóż , takie jest życie .
Trzymaj się Ruda , nie daj się zjeść KrAksie . Pa .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

to ja idę wyszywać torbę z psem na bazarek dla Rudzi. Ulv! Czy Ty wreszcie dasz nr konta - chciałabym jak zadeklarowałam na jakimśtam wątku wpłacać co miesiac na te wszystkie tymczasu u Ciebie. Lepiej daj szybko - bo lipiec się kończy - to jedna wpłata Ci "ucieknie" ;) Swoje daj - konto kobieto, chyba ze chcesz do AFN-u fv słać ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pucka69']to ja idę wyszywać torbę z psem na bazarek dla Rudzi. Ulv! Czy Ty wreszcie dasz nr konta - chciałabym jak zadeklarowałam na jakimśtam wątku wpłacać co miesiac na te wszystkie tymczasu u Ciebie. Lepiej daj szybko - bo lipiec się kończy - to jedna wpłata Ci "ucieknie" ;) Swoje daj - konto kobieto, chyba ze chcesz do AFN-u fv słać ...[/quote]
Pucka do szycia się zabiera:loveu: Gdzieś był nr konta ale Ulv ma tyle stowrzeń, ze nie wiem na który podawała nr:oops:

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, że się za Ulv wypowiem. Co do planu działania, że tak powiem pobocznego - [B]szukamy pilnie transportu do Tarnobrzegu[/B] dla dwóch gołębi! Sprawa jest ciężka, bo to prawie 800 km w obie strony. Dzisiaj przeliczałyśmy. Przesyłka konduktorska odpada - już się dowiadywałam, bo tam nie ma punktu odbioru. Gołąbki mieszkają z Ulv.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pucka69']to Ulv ma jakiś plan ? Ulv - naprawdę? I Rudzię wziełas zgodnie z planem ? :)[/quote]
Taaa... nie być normalną i nie mieć planów dłuższych niż dwa dni- inaczej owileję :evil_lol:

Rudziasta jest świetna!!! Taka malutka, czyściutka, cicha sunia. Śpi oczywiście w łóżku:evil_lol: zna słowa "spacer" i "jeść" ;)
Porusza się bardzo sprawnie, nawet po schodach umie zejść.

I strasznie lubi delikatne przytulanie, pieszczoty i głaskanki- przymyka oczy i wzdycha z zadowoleniem :loveu:

Rudka jest pieskiem wyraźnie domowo-kanapowym. Nie wiem, dlaczego trafiła do schroniska (może umarł jej pan czy pani?), ale to musiał być potworny koszmar dla takiej delikatnej, w dodatku niewidomej staruszeczki:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pucka69']ooo dzieki dzieki zaraz wpłacę lipcowe ...
Edit :
takie oto zrobiłam :
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6440262#post6440262[/URL][/quote]

Wiesz co kochana Pucko, chyba do 10 sierpnia ma być ten bazarek... zmień bo jeszcze jakiś nadgorliwy mod Ci zamknie wątek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka(Visenna)']
Wrzucam ją powoli na różne portale ogłoszeniowe.
[/quote]
to dobry pomysł-ale znając Ulv-Rudzia chyba u niej zostanie:evil_lol: :eviltong:
P.S. Agnieszko-przepraszam za off:oops: ale czy mogłabyś "wrzucic" też moją Bułeczkę-jest w mym banerku-po prostu byś skopiowała ten text z allegro i jej zdjęcia-oto link do allegro:
[URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=220323736[/URL]
:Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka(Visenna)']
[B]Oktawia - już przystępuję do dzieła[/B] :eviltong: Dziewczyneczka prześliczna.

Evasta- do mnie ? To lecę skrzynkę sprawdzać :p
[/quote]
Dzięki:lol: :Rose: :calus: a potem jakbyś mogła to linki wstaw na jej wątek-w moim podpisie jest;) .

Ulv-a ktoś wogóle ktoś do Ciebie dzwonił z tego allegro? bo moja jest od soboty i ani jednego telefonu nie było!!!:shake:

Link to comment
Share on other sites

W sprawie psiny Rudziny nikt:shake: ale popatrz- np. ja wypatrzyłam tak Łyskę;)

Rudzia lubi jeść. Kocha. A węch ma jak rekin- na trawie kieruje sie nim jak kompasem do najbliszego oślizłego gnata, czy innego paskudztwa... I bardzo lubi też owoce, a już szczególnie banany i nektarynki;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...